Brest – Lorient 4:0 (kon.) | Clermont Foot – Rennes 1:3 (kon.) | Lyon – Nantes 1:0 (kon.)
Montpellier – Marseille 1:1 (kon.) | Nice – Lens 2:0 (kon.) | PSG – Méty 3:1 (kon.)
Remeš – Le Havre 1:0 (kon.) | Štrasburk – Lille 2:1 (kon.) | Toulouse – Monaco 1:2 (kon.)
Toulouse FC
1:2 (1:2)
AS Monaco
Středa 20.12.2023, 21:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 17. kolo

Monaco hrající v deseti dokázalo díky bojovnému výkonu tento zápas vyhrát. Toulouse neproměnilo své šance, které si vypracovalo. Body bere hostující celek. (22:56:22)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 9:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:10.

90+6

90+5
    Vanderson se následně dostal do střelecké pozice, ale jeho pokus nebyl dostatečně přesný. Brankář zasáhl míč, k dorážce nedošlo.

90+3
    Vanderson si počínal nedovoleně, jeho hra byla proti pravidlům. Míč mají domácí.

90+2
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Začala poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec poločasu.

89
    Střídání v týmu AS Monaco:
    ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Myron Boadu.

88
    Střídání v týmu Toulouse FC:
    ze hřiště odchází Aron Dønnum, přichází Mamady Bangré.

86
    Zajímavá akce domácích nebyla přesně zakončená, Gabriel Suazo minul branku.

85
    Toulouse se nyní prezentovalo nepřesnou ránou, rozehrává brankář Philipp Köhn a nutno poznamenat, že se nikam nežene.

84
    Obrázek hry je poslední minuty stejný. Domácí jsou nastěhovaní před brankou soupeře, nemohou se dostat do zakončení.

84
    Naatan Skyttä se pokoušel odcentrovat míč do pokutového území, což se podařilo, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.

81
    Souboje o balon probíhají především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat stabilněji do střeleckých pozic.

80
    Domácí hráči se dožadovali odpískání penalty, ale sudí nechávají hru plynout dál.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu a v početní nevýhodě hrající hostující celek stále vede o jednu branku.