Winnipeg – Detroit 5:2 (kon.) | Washington – NY Islanders 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Seattle 1:2 (kon.)

57:15
    Hned po vhazování navíc Will Borgen (SEA) zasáhl Fialu holí do obličeje, takže dostává dvě minuty. Tohle je obrovská příležitost pro domácí.

57:08
    Kings už nyní zkoušejí hru bez svého brankáře.

52:40
    Kings dostávají velkou příležitost srovnat, protože dvě minuty za vražení na hrazení dostává Justin Schultz (SEA).

52:08
    Tolvanen se dostal do velké příležitosti, když obdržel přihrávku do slotu, avšak jeho následnou střelu Talbot vyrazil. Domácí brankář tedy drží své spoluhráče ve hře.
    48:00 Blake LIZOTTE - 1:2

48:00
    5/6
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Kings vstřelují branku v oslabení! Tak to byla obrovská chyba hostí! Daccord z rohu obranného pásma nahrával do druhého rohu Schultzovi, jenže tomu odskočil kotouč od hole, čehož okamžitě využil BLAKE LIZOTTE, který poslal puk do opuštěné klece. Daccord tedy přišel o čisté konto ze 40. střeleckého pokusu domácích. Bez asistence.
    Lizotte B., Doughty D., Moore T., Talbot C., Anderson M.
    Schultz J., Eberle J., Beniers M., Daccord J., Gourde Y., Tatar T.

47:34
    Kraken bude hrát svou třetí přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za držení dostává Alex Laferriere (LAK).
    46:27 Jordan EBERLE - 0:2

46:27
    6/6
    Seattle právě vstřelil branku!
    Kraken zastavil další útočnou snahu Kings a Beniers následně vyslal do samostatného úniku JORDANA EBERLEHO, jenž se trefil přesně nad lapačku Talbota. Asistence: Matty Beniers, Will Borgen.
    Eberle J., Beniers M., Borgen W., Oleksiak J., Daccord J., Tatar T.
    Doughty D., Kempe A., Kopitar A., Talbot C., Anderson M., Byfield Q.

38:01
    Domácí hráči si nepohlídali své střídání, jelikož na ledě bylo zcela jasně šest bruslařů v černém, a tak střídačka LA dostává dvě minuty.

32:23
    Moore dostal přihrávku do samostatného úniku a ikdyž byl hákován Jamiem Oleksiakem (SEA), tak se prodral do zakončení, které však opět zneškodnil Daccord. Obránce Seattlu tedy dostává dvě minuty.
    29:27 Talbot na poslední chvíli uklidil touš před Tanevem.

29:27
    Dumoulinovu střelu z modré čáry Talbot vyrazil jen před sebe, kde se k dorážce dostal Yamamoto, jehož pokus domácímu brankáři propadl výstroji, ale ten si to rychle uvědomil, otočil se a touš vyrážečkou uklidil pryč. Velmi blízko druhé brance zde byl Tanev, jenž už se po volnému kotouči natahoval, ale Talbot měl přeci jen trochu více síly.
    25:19 Brandon TANEV - 0:1

25:19
    6/6
    Kraken otevírá skóre tohoto utkání! Domácí hokejisté sice vyhráli vhazování ve svém obranném pásmu, ale touš se Spencovi zamotal mezi bruslemi, čehož ihned využil BRENDON TANEV, jehož první střelu ještě Talbot zastavil, ale dorážka hostujícího útočníka už skončila za jeho zády. Bez asistence.
    Tanev B., Borgen W., Wennberg A., Oleksiak J., Daccord J., Yamamoto K.
    Englund A., Spence J., Kaliyev A., Talbot C., Laferriere A., Dubois P.

21:37
    A je po přesilové hře Krakena, protože v útočném pásmu Kailer Yamamoto (SEA) podrazil Lizotta a taktéž si posedí dvě minuty za podrážení.

21:08
    Seattle si zahraje první přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za podrážení dostává Kevin Fiala (LAK).
    19:34 Kings mohli v samotném závěru první třetiny otevřít skóre utkání, ale Daccordovi se podařilo vytěsnit puk do břevna!

19:34
    Domácí jeli ve dvou na jednoho a Laferriere nakonec přihrál Royovi, který měl před sebou odkrytou klec, jenže pokus domácího hráče mířil do středu, kde se přesunujícímu Daccordovi podařilo touš lehce tečovat do břevna své klece!

00:14
    Po uklouznutí Andersona se hostující hráči dostali ihned do útoku dvou na jednoho, který Eberle řešil střelou, ale hostující útočník ani netrefil bránu LA.