New Jersey – Columbus 4:3 (po pr.) | NY Rangers – Washington 5:1 (kon.) | Tampa – Florida 2:3 (kon.)
Toronto – Ottawa 2:4 (kon.) | Buffalo – Boston 1:4 (kon.) | NY Islanders – Pittsburgh 0:7 (kon.)
Minnesota – Detroit 6:3 (kon.) | Nashville – Carolina 2:5 (kon.) | St. Louis – Dallas 2:1 (kon.)
Arizona – Colorado 5:4 (po pr.) | Chicago – Winnipeg 2:1 (po pr.) | Calgary – Seattle 1:2 (kon.)
Anaheim – Vegas 5:2 (kon.) | Los Angeles – San Jose 5:1 (kon.)

2. Jake DeBrusk (BOS) 0+2
    3. Jeremy Swayman (BOS) 25 zákroků (04:19:25)

Statistiky
    Střely na bránu: 26 – 25 | Přesilová hra: 0/6 – 3/4 | Trestné minuty: 10 – 12

Hokejisté Buffala podlehli po vánoční přestávce Bostonu 1:4. Hosty dnes podržely především přesilovky. Pokud nepočítáme tu závěrečnou z posledních sekund duelu, tak využili všechny tři a hlavně díky tomu, a dvěma trefám Charlieho Coylea, vedli po dvou třetinách 4:0. Šavle se dočkaly čestného zásahu ve 46. minutě, kdy zamířil přesně obránce Erik Johnson. To však bylo ze strany Buffala také vše. Jednou asistencí se na výhře Bruins podílel také David Pastrňák.

59:52
    Mason Lohrei už stojí s pukem za vlastní brankou a čeká na konec utkání.

59:27
    Jackovi Quinnovi bylo odpískáno hákování. Domácí tak dohrají zápas v oslabení a Levi je zpátky v brance.

59:23
    Hampus Lindholm netrefil z obranného pásma prázdnou branku. Icing Bostonu.

58:50
    Jack Quinn nastřelil z levého kruhu tyčku hostující klece!

58:38
    Puk byl nyní sražen do ochranné sítě za brankou Bruins. Bude se vhazovat v útočném pásmu domácího týmu.

58:05
    Dahlin zablokoval i další pokus Coylea trefit opuštěnou branku Buffala!

57:45
    Blízko hattricku byl Charlie Coyle! Ten střílel ze středního pásma na prázdnou branku, ale kotouč vytěsnil Rasmus Dahlin!

57:24
    Zakázané uvolnění Bruins.

56:45
    Domácí to risknou s prázdnou brankou!

56:45
    Olofsson nahrál na osu Alexovi Tuchovi. Ten se trefil do rány dobře, ale ta končí v lapačce Swaymana! Ještě reklamní přestávka.

55:10
    Dylan Cozens se zleva natlačil do zakončení. Zkusil to z otočky, ovšem Swayman jeho střelu zastavil. Následně se Cozens ještě dostal před brankou k odraženému kotouči, ale ve velké příležitosti netrefil zařízení!

54:39
    Domácím pískáno postavení mimo hru. Vhazuje se ve středním pásmu.

53:52
    David Pastrňák posunul puk na Pavla Zachu. Ten zaměstnal Leviho, který kotouč raději podržel. Čas na reklamní přestávku.

53:22
    Hosté se dopustili zakázaného uvolnění.

52:51
    Čas utíká. Domácí ztrácejí tři góly a na obrat to nevypadá.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 46. E. Johnson (Power, Mittelstadt) – 5. Lohrei (J. van Riemsdyk, Frederic), 14. Coyle (DeBrusk, Marchand), 25. Coyle (DeBrusk, Pastrňák), 34. Geekie (McAvoy, Marchand)

Buffalo Sabres: Levi (Luukkonen) – Samuelsson, Dahlin (A), Clifton, Power, E. Johnson, Ry. Johnson – Tuch, Jost, J. Skinner – Quinn, Cozens, Peterka – Benson, Mittelstadt, Greenway – Okposo (C), Krebs, V. Olofsson.
    Trenér: Don Granato

Boston Bruins: Swayman (Ullmark) – McAvoy (A), H. Lindholm, Carlo, Lohrei, Shattenkirk, Wotherspoon – Pastrňák (A), Zacha, Heinen – DeBrusk, Coyle, Marchand (C) – Frederic, Geekie, J. van Riemsdyk – P. Brown, Beecher, Lauko.
    Trenér: Jim Montgomery

Rozhodčí: Rank, Dunning – Tobias, Shewchyk

Diváci: 19070