Bohemians – Chodov 8:9 (kon.) | Vítkovice – Česká Lípa 10:4 (kon.) | Pardubice – Ostrava 3:5 (kon.)
BUTCHIS – Liberec 6:9 (kon.)
FbŠ Bohemians
8:9 (3:5, 3:2, 2:2)
FAT PIPE Florbal Chodov
Čtvrtek 04.01.2024, 17:00 • TJ Sokol Vinohrady • Livesport Superliga • 18. kolo

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (19:10:16)

Je konec! V závěru duelu Bohemka ještě snížila na rozdíle jedné branky, ale Chodov si poté vše pohlídal a dnes vítězí 9:8, připisuje si tak tři body do tabulky. Naopak Bohemka dnes na domácí půdě nevyzrála na svého soupeře a neodnáší si ani body.

FbŠ Bohemians – FAT PIPE Florbal Chodov 8:9
    Branky a nahrávky: 1. J. Petrák (Malič), 1. Kawulok (Kvasnica), 2. Buršík (Malič), 29. Kvasnica (Buršík), 31. Kvasnica (K. Petrák), 40. J. Petrák (Buršík), 57. Malič (P. Šebek), 59. Buršík (J. Petrák) – 2. Kafka (Matoušek), 4. Vávra (J. Bauer), 17. J. Dufek (Votava), 18. Ondrušek (J. Bauer), 19. Kafka, 27. Slunečko (Kafka), 34. Vávra (Ondrušek), 52. Vávra (Komárek), 55. Komárek (Sýkora). Rozhodčí: Jiří Kropáček a Tomáš Novák. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:1. Diváci: 163. Zásahy brankářů: 9:7. Po třetinách: 3:5, 3:2, 2:2.

59:55
    Chodov bude rozehrávat ze své poloviny a hosté si tak odvezou tři body na Jižní Město!

59:31
    Nepřesná střela Kvasnici, který těsně minul branku Hodíka! Velká šance pro Bohemku, která nebyla využita.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
    58:52 Jakub BURŠÍK - 8:9

58:52
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Už je to jen o jednu branku! Jaroslav Petrák nahrál přesně na JAKUBA BURŠÍKA, který našel přesně mezírku ve výstroji Karla Hodíka, který neměl šanci na zákrok na vzdálenější tyči! Asistence: Jaroslav Petrák.

58:20
    Domácí tým stále hraje v šesti, ale nedaří se jim vstřelit kontaktní branku!

57:46
    Domácí teď dlouho kombinovali na polovině soupeře, ale střela Patrika Šebka mířila jen do boční sítě!

57:04
    Kvasnicova střela z velké dálky zamířila těsně vedle branky Karla Hodíka, následně hráč Bohemky fauloval a Hyršl se zpět vrací do branky.

56:43
    Bohemka velmi rychle získala míček a opět hraje v šesti na hrací ploše!
    56:23 Jan MALIČ - 7:9

56:23
    Domácí využívají přesilovou hru! Patrik Šebek z levé strany nejdříve napálil horní tyč hostující branky, ale JAN MALIČ pohotově dokázal míček doklepnout do branky Chodova! Asistence: Patrik Šebek.

55:41
    Pomalu se nám blíží konec třetí třetiny a Bohemka bude muset zabrat, aby tento zápas dotáhla alespoň do prodloužení.

55:00
    Bohemka teď hrála dlouho v šesti, ale Hyršl se vrací do branky poté, co Chodov získal míček na své polovině.
    54:22 Mikuláš KOMÁREK - 6:9