Bohemians – Chodov 8:9 (kon.) | Vítkovice – Česká Lípa 10:4 (kon.) | Pardubice – Ostrava 3:5 (kon.)
BUTCHIS – Liberec 6:9 (kon.)
FbŠ Bohemians
8:9 (3:5, 3:2, 2:2)
FAT PIPE Florbal Chodov
Čtvrtek 04.01.2024, 17:00 • TJ Sokol Vinohrady • Livesport Superliga • 18. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu z 18. kola Livesport Superligy. Dnes se v televizním utkání proti sobě postaví FbŠ Bohemians a FAT PIPE Florbal Chodov. Utkání začíná v 17:00.

Bohemka zakončila rok 2023 na šestém místě s 30 body, což se zdá jako špatný výkon, ale Klokani dýchají na záda největším favoritům soutěže. Poslední zápas v roce 2023 odehrála Bohemka na domácí půdě v derby se Spartou, ale vůbec se jim nedařila koncovka a brankář soupeře – Martin Beneš předvedl několik skvělých zákroků a podržel svůj tým. Bohemka nakonec po tvrdém boji prohrála 3:6. Nejproduktivnější hráči týmu jsou Jaroslav Petrák se 42 kanadskými body a celkově je napříč soutěží třetí nejproduktivnější hráč! Za ním jsou v týmu Bohemians Jakub Buršík (33 KB) a Tomáš Kvasnica (31 KB). Domácí tým bude chtít začít rok 2024 výhrou, ale nebude to mít vůbec jednoduché.

Chodov rok 2023 zakončil na pátém místě a má na svého dnešního soupeře náskok šesti bodů, který by rád prodloužil. Poslední duel odehráli svěřenci Davida Podhráského 29. prosince v Ostravě proti FBC, Chodov už od začátku kontroloval poklidný náskok dvou branek, který navýšil v druhé třetině a došel si pro tři body po výhře 5:1 a zakončil tak minulý rok výhrou, což může hrát menší roli i v dnešním utkání. Nejproduktivnější hráči týmu jsou Tom Ondrušek s 36 kanadskými body, dále Marek Vávra (28 KB) a Mikuláš Komárek (23 KB). Uvidíme, jestli i dnes bude nejproduktivnější první útok v čele s kapitánem Tomem Ondruškem.

Poslední vzájemný zápas sehrály oba týmy 7. října v 6. kole Livesport Superligy. V zápase jsme viděli 18 branek a velmi vyrovnanou bitvu, která nakonec dopadla lépe pro Chodov, který dovedl utkání ke třem bodům do tabulky.

Kdo je favorit ?

Favoritem utkání bude určitě Chodov, ač má s Bohemkou v posledních zápasech nelichotivou bilanci (1-5), což bylo způsobeno loňským čtvrtfinálovým soubojem Superligy. Postavení v tabulce je velmi vyrovnané, ale pokud si Chodov pohlídá zadní vrátka tak zvítězí těsným rozdílem. Trenér Michal Jedlička chce po svých svěřencích ofenzivní florbal, zkušená první formace Chodova bude chodit do přečíslení a využívat tyto šance.

Hlavními rozhodčími utkání budou pánové Jiří Kropáček a Tomáš Novák.

Úvodní sestavy

Bohemians: Mück (Hyršl) – Kawulok, Malič – Dobisík, Krebner, P. Šebek (C), K. Petrák, Řehoř, Grézl, Bílek, Buršík, Kyselka, Gajdoš, Brynda, J. Petrák, Virga, Kvasnica, Batkovič, T. Fryš.
    Trenér: Michal Jedlička

Chodov: Hodík (Dittrich) – Slunečko, Sýkora, Matoušek, J. Bauer, Horký, Sláma – Komárek, Vošta, Vávra, Netrefa, Ondrušek (C), Kafka, Štefek, J. Dufek, Eremiáš, Votava, V. Petráň, V. Klápa.
    Trenér: David Podhráský

Vítám všechny florbalové příznivce! Dnes se podíváme blíže na zápas Bohemky, která nastoupí v zeleno-bílých dresech a Chodova, ten zvolil k dnešnímu zápasu modré dresy. Přeji všem příjemnou zábavu.

00:01

0:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

0:10
    Bohemians právě vstřelili branku!
    To je rychlost! Jan Malič nahrál na volného JAROSLAVA PETRÁKA, který se od mantinelu dostal až na střed hřiště a vypálil míček přesně do levého horního rohu branky Hodíka! Asistence: Jan Malič.
    0:10 Jaroslav PETRÁK - 1:0

0:38
    Už to máme o dvě branky! Tomáš Kvasnica zachytil přihrávku Vošty zpoza branky, odkud nahrál přesně na volného ONDŘEJE KAWULOKA, který zametl míček do branky z bezprostřední blízkosti! Asistence: Tomáš Kvasnica.
    0:38 Ondřej KAWULOK - 2:0

1:14
    Chodov právě vstřelil branku!
    Chodov rychle snižuje na rozdíl jedné branky! Marek Matoušek získal míček na své polovině předal balónek na LUKÁŠE KAFKU a ten přes celé hřiště oběhl hráče Bohemky a z levé strany zakončil k bližší tyči! Asistence: Marek Matoušek.
    1:14 Lukáš KAFKA - 2:1

1:36
    Bohemka dává třetí gól za necelé dvě minuty! Jan Malič přihrál na JAKUBA BURŠÍKA, který vystřelil z velké dálky a Hodíkovi propadl míček u pravé tyče, což si za rámeček rozhodně nedá! Asistence: Jan Malič.
    1:36 Jakub BURŠÍK - 3:1

2:14
    Po dvou minutách se nám hra uklidnila, ale ani jeden z týmů nebude vyčkávat co udělá druhý tým.

2:38
    Nebezpečná střela Kvasnici ze středu hřiště mířila pouze do prvního blokujícího hráče! Karel Hodík tak nemusel zasahovat.

2:56
    Vysoká hůl od Eremiáše, čehož si hned všimli rozhodčí, rozehrávat budou domácí ze své poloviny.

3:21
    Dlouhý boj za brankou Daniela Mücka, nakonec rozhodčí přisoudil míček Chodovu, který bude rozehrávat.

3:28
    Chodov opět velmi rychle snižuje! Jiří Bauer vystřelil z hranice velkého brankoviště na Mücka, kterému míček vypadl a jako první se nejlépe zorientoval MAREK VÁVRA, který dokázal doklepnout míček do branky! Asistence: Jiří Bauer.
    3:28 Marek VÁVRA - 3:2

3:59
    Sýkora skvěle vyvezl balónek a mohl jít do protiútoku, ale Chodov raději volí pozvolnou rozehrávku.

4:16
    Bílek se dostal ke střele z pravé strany, ale bohužel pro něj přestřelil branku Karla Hodíka, rozehrávat bude Chodov ze své poloviny.

4:39
    Na druhé straně Vávra ztratil míček a Šebek uklidňuje hru, zdá se, že všichni už jsou duchem přítomni v dnešním zápase a branky nebudou padat tak často.

5:09
    Dlouhý souboj u mantinelu za brankou Mücka, míček se ocitl za mantinelem a rozhodčí přisuzují míček hostujícímu celku.

5:44
    Dobrá šance Chodova, ale Tom Ondrušek nedokázal dostat míček na Marka Vávru, který byl ve skvělé pozici na středu hřiště.

6:20
    Chodov opět raději volí pozvolnou rozehrávku, ale míček si vzal Bílek a domácí se dostávají velmi snadno na polovinu Chodova.

6:58
    Teď jsme viděli dvě přečíslení, ale ani jedno neskončilo gólem, poslední střela Ondřeje Kawuloka zamířila do výstroje připraveného Karla Hodíka.

7:29
    Daniel Mück zvolil rychlou rozehrávku, ale vůbec se mu to nepovedlo. Slunečko získal míček pro své spoluhráče a jde střídat.

8:04
    Hosté měli k dispozici další rozehrávku z útočného rohu, zatím z toho nic nebezpečného nevzniklo.

8:29
    Ostrý souboj v rohu hřiště na polovině Chodova, rozehrávat bude po faulu Bauera Buršík.

9:02
    Hosté drží balónek a chtějí si vytvořit nějakou nebezpečnou akci postupným útokem z levé strany.

9:29
    Sýkorova střela z poloviny hřiště zamířila pouze za branku Mücka, který nemusel zasahovat.

10:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny první třetiny.

10:02
    Po nepřesné přihrávce Bohemky bude následovat komerční přestávka.

10:28
    Dva ostřejší zákroky, které mohly být oceněny vyloučením, rozhodčí pouštějí hru a hraje se dál.

10:50
    Tvrdá střela od Ondruška na bližší tyč z levé strany, ale Daniel Mück si rukou pohlídal volné místo a skvěle zasahuje!

11:14
    Marek Vávra byl tvrdě atakovaný v rohu hřiště, rozhodčí domácímu hráči ještě následně domlouvá, aby tyto zákroky nedělal.

11:28
    Opět balónek mimo hřiště, rozehrávat ze své poloviny bude Chodov, který má zatím více ze hry v posledních minutách.

11:49
    Bílkova střela z pravé strany zamířila pouze do prvního blokujícího hráče Chodova, Hodík opět nemusel zasahovat.

12:24
    Chodov se dostal do přečíslení 2 na 1, ale Petráň nedokázala nahrát na svému spoluhráči a raději střílel do připraveného Mücka!

12:56
    Patrik Šebek dobře vyvezl balónek, Bohemka vzápětí bude mít k dispozici rozehrávku z útočné poloviny.

13:27
    Pomalu se nám blíží konec první třetiny a Chodov se stále tlačí do šancí, ale nedokázal je zatím proměnit ve vyrovnávací branku.

13:54
    Vošta skvěle nahrál z jedničky na Klápu, který střílel z první, ale trestuhodně minul odkrytou klec Mücka!

14:33
    Oba týmy střídají a nikam se neženou, především Klokani, kteří balónek na své polovině.

14:52
    Bauer si nedokázal zpracovat balónek a Bohemians šli rychle do protiútoku, jenže domácí nedokázali využít tohoto zaváhání.

15:24
    Tom Ondrušek chtěl chytře napálil míček z ostrého úhlu, jenže Daniel Mück se velmi rychle přesunul a připisuje si úspěšný zákrok.

15:51
    Hosté nyní vyčkávají na své polovině a chtějí trochu vytáhnout domácí celek výše než obvykle.

16:09
    Votavova střela z velké dálky zamířila pouze do připravené domácí obrany, která v posledních minutách je velmi kompaktní.

16:30
    Jenže vzápětí máme srovnáno! Antonín Votava přihrál na JAKUBA DUFKA, který z velké dálky dokázal překvapit ještě stojícího Daniela Mücka, který nedokázal jeho střelu zastavit! Asistence: Antonín Votava.
    16:30 Jakub DUFEK - 3:3

17:07
    Domácí po vyrovnávací brance se snaží uklidnit hru a drží balónek na své polovině.

17:26
    Radim Slunečko se dostal do velké příležitosti, ale střelou na bližší tyč nedokázal překvapit domácího gólmana!

17:39
    Chodov jde poprvé v zápase do vedení! Jiří Bauer přihrál po levém mantinelu na TOMA ONDRUŠKA, který se dokázal dostat až do středu hřiště a zamířil přesně k pravé tyči! Asistence: Jiří Bauer.
    17:39 Tom ONDRUŠEK - 3:4

18:06
    Další střela hostujícího celku, ale ta šla dost vedle mimo branku Mücka, vzápětí si v poklid míček zpracoval Kawulok za svou brankou.

18:37
    Chodov jde do dvoubrankového náskoku! LUKÁŠ KAFKA se dostal k odraženému balónku na polovině hřiště, běžel středem hřiště a zamířil poté do pravého horního rohu branky! Bez asistence.
    18:37 Lukáš KAFKA - 3:5

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:22
    Obrovská chyba na polovině Bohemky, ale Marek Vávra přestřeluje branku Mücka, který seděl na zemi a už nemohl zakročit!

19:51
    Chodov drží balónek a do konce třetiny se už nic nestane.

20:00

Máme za sebou první třetinu, která přinesla 8 branek! Bohemka měla skvělý vstup do zápasu a dlouho vedla 3:2, jenže Chodov v druhé polovině první třetiny dokázal otočit celý stav utkání a čtyřmi brankami odskočil od soupeře na rozdíl dvou branek. Stav utkání je 3:5.

Další třetina začne přibližně v 17:46.

Střely v první části. 7:11.

20:01

20:01
    Střídání v týmu FbŠ Bohemians:
    ze hřiště odchází Daniel Mück, přichází Tomáš Hyršl.

20:01
    Úvodní buly vyhráli hosté.

20:24
    Rozhodčí pískají nedovolený faul Chodova za brankou Hyršla. Rozehrávat budou domácí hráči.

20:48
    Komárek dobře napadal rozehrávku soupeře, ale nakonec nedokázal získat míček na svou hůl.

21:17
    Další přerušení hry po faulu Bohemky, rozehrávat z útočného rohu bude Vošta.

21:41
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians:
    Jan Řehoř – 2 min., Držení.

22:09
    Maličovi se nejdříve podařilo vybojovat balónek, ale pouze za cenu faulu, Chodov zůstane na balónku i nadále.

22:31
    Hosté kombinují kolem domácí branky, ale zatím z toho střela na Tomáše Hyršla nebyla.

22:50
    Domácí jsou chvíli na míčku a mohou po delší době všichni vystřídat, Chodovu se nedaří dostat zpět na míček.

23:28
    Pomalu se nám blíží konec trestu Řehoře a vypadá to, že se Bohemians ubrání.

24:11
    Hra se nám po nevyužité přesilové hře opět uklidnila a hosté kombinují v poklidu na své polovině.

24:44
    Domácí celek se dlouho brání a rád by ohrozil branku Karla Hodíka, který v této třetině nemusel ještě zasahovat.

25:20
    Sýkora rozehrává kombinaci svého týmu opět pouze ze své poloviny, následný Voštův průnik končí za brankou Hyršla.

25:54
    Druhá třetina je zatím velmi opatrná a stále čekáme na první gól v této třetině, uvidíme, kdy se podaří nějakému z týmů vstřelit následující branku.

26:31
    Další důrazné odpískání a hosté budou mít z rohu hřiště k dispozici rozehrávku.

26:32
    Chodov už vede o tři branky! Lukáš Kafka z rohu hřiště nahrál na RADIMA SLUNEČKA, který od mantinelu dokázal přesně vystřelit ke vzdálenější tyči! Tomáš Hyršl v tomto případě vůbec střelu neviděl. Asistence: Lukáš Kafka.
    26:32 Radim SLUNEČKO - 3:6

27:08
    Domácí se snaží trochu otupit tlak Chodova, který chce co nejdříve vstřelit další branku.

27:36
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov:
    Marek Vávra – 2 min., Blokování soupeřovy hole.

28:03
    Střela Jaroslava Petráka ze středu hřiště zamířila nad branku Karla Hodíka! Velká šance, kterou domácí nedokázali využít.

28:29
    Jiří Bauer teď udržel míček na polovině hřiště a ušetřil pár vteřin z trestu Marka Vávry.

28:48
    Bohemka opět snižuje! Jakub Buršík velmi rychle přihrál k pravému mantinelu, kde stál připravený TOMÁŠ KVASNICA, který si zastavil míček a zamířil přesně nad tělo Karla Hodíka! Asistence: Jakub Buršík.
    28:48 Tomáš KVASNICA - 4:6

29:22
    Chodov opět odpovídá velmi aktivní hrou, ale vzápětí Jaroslav Petrák napálil míček pouze do skvěle chytajícího Karla Hodíka!

30:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny zápasu.

30:04
    Už to máme pouze o jednu branku! Karel Petrák mezi nohama nedokázal nejdříve klepnout do míčku, který se odrazil příhodně pro TOMÁŠE KVASNICU, který přidává velmi rychle další branku Bohemky! Asistence: Karel Petrák.
    30:04 Tomáš KVASNICA - 5:6

30:34
    Bohemka ví, že teď má více ze hry a snaží se toho využít, aby vstřelila vyrovnávací branku.

30:55
    Po přerušení hry teď bude následovat komerční přestávka.

31:28
    Vošta udržel balónek proti Kvasnicovi, ale střelou mezi nohy nedokázal překvapit dobře postaveného Tomáše Hyršla.

31:57
    Chodov je nyní tým, který se snaží uklidnit hru, vzápětí Jakub Buršík fauluje na polovině hřiště.

32:25
    Tvrdá rána Komárka, který dokázal ránu vyrazit svou nohou mimo branku!

32:59
    Pomalu se nám blíží konec druhé třetiny a vypadá to, že Bohemka ještě bude chtít minimálně srovnat.

33:22
    Jenže je to právě Chodov, který přidává další branku! Tom Ondrušek vybojoval míček u mantinelu, předal poté míček MARKU VÁVROVI, který se dostal před Hyršla a bekhendem zamířil do branky Bohemky! Asistence: Tom Ondrušek.
    33:22 Marek VÁVRA - 5:7

34:04
    Gajdoš vybojoval míček na polovině hřiště a uklidňuje hru zpětnou přihrávkou na beky.

34:27
    Petráň výborně udržel balónek, ale vzápětí poslal nepřesnou přihrávku podél mantinelu, Hodík poté dokázal vytáhnout opět skvělý zákrok!

35:08
    Zbývá posledních pět minut druhé třetiny, v posledních vteřinách je opět lepším týmem Chodov.

35:40
    Po nepřesné přihrávce opět bude mít k dispozici rozehrávku Bohemka.

36:12
    Hosté drží balónek na své polovině a už budou chtít třetinu dohrát bez inkasovaného gólu.

37:04
    Domácí se velmi zlobí na rozhodčího, ale není jim to nic platné sudí Tomáš Novák jasně naznačuje ať se hraje dál.

37:43
    Další přerušení hry, tentokrát fauloval nedovoleně Kawulok, což se nelíbí ani trenérovi Jedličkovi.

38:13
    Domácí celek vyčkává co vymyslí jejich soupeř, zatím z toho v posledních vteřinách nic nebylo.

38:45
    Bílkova rána od mantinelu zamířila pouze do Sýkory, který byl první blokující hráč Chodova.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:32
    Je to opět jen o jednu branku! Jakub Buršík v rohu hřiště obral o míček soupeře, následně ho předal na JAROSLAVA PETRÁKA, který zamířil přesně z bezprostřední blízkosti do branky Karla Hodíka! Asistence: Jakub Buršík.
    39:32 Jaroslav PETRÁK - 6:7

40:00

Je za námi druhá třetina, která přinesla pět branek a tuto třetinu vyhrála Bohemka! Oba týmy zatím trápí bránění, což se projevilo v této třetině, nakonec z toho vyšli lépe domácí hráči, kteří snížili manko pouze na jednu branku! stav je tedy po druhé třetině 6:7.

Další třetina začne přibližně v 18:29.

40:01

40:01
    Úvodní buly opět vyhráli hráči Bohemky.

40:41
    Marek Vávra sice nyní vstřelil branku, ale nemůže platiti, protože zahrál až příliš agresivně! Stav je tedy stále 6:7.

41:19
    Chodov nyní uklidňuje a snaží se rozehrát z postupného útoku.

41:52
    Po nepřesné střele z levé strany na Hyršla budou domácí rozehrávat ze své poloviny hřiště.

42:24
    Jakub Buršík vyvezl míček až za branku Hodíka, ale hostující obrana si s ním poradila na jedničku.

43:05
    Začátek třetí třetiny je zatím velmi opatrný, ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

43:38
    Opět je přerušená hra, za vinou je míček mimo hřiště, Michal Jedlička se pousmál, protože bude rozehrávat právě jeho tým z poloviny hřiště.

44:25
    Další ostrý souboj na hrací ploše, který neustál Petráň, vše ovšem bylo v rámci pravidel.

45:07
    Vojtěch Bílek se dostal do skvělé pozice, ale ze středu hřiště napálil pouze dost pevný blok Chodova!

45:43
    Zatím čekáme na nějaký gól ve třetí třetiny, jelikož je to pouze o jednu branku tak Klokani budou čekat při tomto stavu s power-play co nejdéle.

46:19
    Buršík vystřelil z levé strany na Hodíka, ale ten se pouze ohlédl za střelou, která mířila do rohu hřiště za jeho brankou.

46:54
    Patrik Šebek fauloval na polovině Bohemky, což se mu vůbec nelíbí, ale už s tím nic neudělá.

47:19
    Teď byl menší problém s časomírou, vše se rychle opravilo a budeme pokračovat dál.

47:39
    Ondřej Kawulok byl v dobré pozici a vystřelil, jenže přestřelil svatyni Karla Hodíka, který nemusel zasahovat.

48:22
    Další velmi tvrdý souboj v rohu hřiště, odkud se dostal Bílek s míčkem až na polovinu Chodova, kde jeho akce rychle skončila.

49:13
    Hyršl po delší době zasahoval proti střele z levé strany od Ondruška. Bohemka se opět dostane k balónku a bude moct vyrovnat.

50:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny třetí třetiny.

50:14
    Pozor! Bude následovat trestné střílení pro Chodov! Bude ho zahrávat Tomáš Sýkora!

50:15
    Tomáš Sýkora se rozjel k nájezdu, sice dvakrát naznačil Hyršlovi a následně zakončil k bližší tyči, jenže domácí gólmana neprostřelil!

50:27
    Následovat bude komerční přestávka.

51:03
    Chodov jde do vedení o dvě branky! Mikuláš Komárek nahrál přesně na volného MARKA VÁVRU, který svou střelou dokázal dnes završit hattrick! Asistence: Mikuláš Komárek.
    51:03 Marek VÁVRA - 6:8

51:45
    Domácí už pomalu přemýšlejí nad hrou v šesti, ale Chodov teď skvěle drží balónek a nepouští svého soupeře k balónku.

52:36
    Tomáš Hyršl si narazil rameno o tyčku a nevypadá to s ním vůbec dobře. Doufejme, že bude v pořádku.

52:47
    Po krátké pauze vypadá Hyršl v pořádku a budeme pokračovat ve hře, rozehrávat budou domácí ze své poloviny a sportovně míček odevzdávají.

53:21
    Matúš Gajdoš – 2 min., Sekání.

53:38
    Ondrušek dostal výhodu, když udržel míček proti Dobisíkovi, domácí se zatím skvěle brání a nepouštějí soupeře ke střele.

54:22
    Chodov už vede o tři branky a Bohemka to bude mít velmi těžké! Tomáš Sýkora narýsoval skvělou přihrávku na MIKULÁŠE KOMÁRKA, který svou střelou dokázal prostřelit brankáře Hyršla! Asistence: Tomáš Sýkora.
    54:22 Mikuláš KOMÁREK - 6:9

55:00
    Bohemka teď hrála dlouho v šesti, ale Hyršl se vrací do branky poté, co Chodov získal míček na své polovině.

55:41
    Pomalu se nám blíží konec třetí třetiny a Bohemka bude muset zabrat, aby tento zápas dotáhla alespoň do prodloužení.

56:23
    Domácí využívají přesilovou hru! Patrik Šebek z levé strany nejdříve napálil horní tyč hostující branky, ale JAN MALIČ pohotově dokázal míček doklepnout do branky Chodova! Asistence: Patrik Šebek.
    56:23 Jan MALIČ - 7:9

56:43
    Bohemka velmi rychle získala míček a opět hraje v šesti na hrací ploše!

57:04
    Kvasnicova střela z velké dálky zamířila těsně vedle branky Karla Hodíka, následně hráč Bohemky fauloval a Hyršl se zpět vrací do branky.

57:46
    Domácí teď dlouho kombinovali na polovině soupeře, ale střela Patrika Šebka mířila jen do boční sítě!

58:20
    Domácí tým stále hraje v šesti, ale nedaří se jim vstřelit kontaktní branku!

58:52
    Už je to jen o jednu branku! Jaroslav Petrák nahrál přesně na JAKUBA BURŠÍKA, který našel přesně mezírku ve výstroji Karla Hodíka, který neměl šanci na zákrok na vzdálenější tyči! Asistence: Jaroslav Petrák.
    58:52 Jakub BURŠÍK - 8:9

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

59:31
    Nepřesná střela Kvasnici, který těsně minul branku Hodíka! Velká šance pro Bohemku, která nebyla využita.

59:55
    Chodov bude rozehrávat ze své poloviny a hosté si tak odvezou tři body na Jižní Město!

FbŠ Bohemians – FAT PIPE Florbal Chodov 8:9
    Branky a nahrávky: 1. J. Petrák (Malič), 1. Kawulok (Kvasnica), 2. Buršík (Malič), 29. Kvasnica (Buršík), 31. Kvasnica (K. Petrák), 40. J. Petrák (Buršík), 57. Malič (P. Šebek), 59. Buršík (J. Petrák) – 2. Kafka (Matoušek), 4. Vávra (J. Bauer), 17. J. Dufek (Votava), 18. Ondrušek (J. Bauer), 19. Kafka, 27. Slunečko (Kafka), 34. Vávra (Ondrušek), 52. Vávra (Komárek), 55. Komárek (Sýkora). Rozhodčí: Jiří Kropáček a Tomáš Novák. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:1. Diváci: 163. Zásahy brankářů: 9:7. Po třetinách: 3:5, 3:2, 2:2.

Je konec! V závěru duelu Bohemka ještě snížila na rozdíle jedné branky, ale Chodov si poté vše pohlídal a dnes vítězí 9:8, připisuje si tak tři body do tabulky. Naopak Bohemka dnes na domácí půdě nevyzrála na svého soupeře a neodnáší si ani body.

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (19:10:16)