Spišská N. Ves – Humenné 3:1 (kon.) | Nitra – Nové Zámky 3:2 (kon.) | HC Slovan – Trenčín 3:2 (po pr.)
Poprad – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.) | Zvolen – Banská Bystrica 5:3 (kon.) | Michalovce – Košice 0:0 (odl.)
HC SLOVAN Bratislava
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Pátek 05.01.2024, 18:00Tipos Extraliga (SR) • 33. kolo

Slovan zvíťazil piatykrát za sebou, dnes zdolal Duklu Trenčín 3:2 po predĺžení. Víťazný gól strelil Liam Pecararo. (20:15:22)

60:41
    Slovan Bratislava dal gól!
    Predĺženie trvalo iba 41 sekúnd. Slovan zužitkoval svoj tlak, lišiacky medzi LaCouvéeho betóny zakončil LIAM PECARARO.
    Asistencia: Brett Findlay

60:20
    Veľké šance Slovana pri signalizovanom vylúčení.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po troch tretinách je skóre medzi Slovanom a Trenčínom nerozhodné 2:2. O malú chvíľu začne predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:33
    Trenčín dal gól!
    Dukla skóruje pri hre bez brankára! Nahodenie Pietronira od modrej tečoval pred Godlom FILIP AHL, puk končí v sieti!
    Asistencie: Phil Pietroniro, Tor Immo

Oddychový čas pre tím HK DUKLA Trenčín.

58:58
    Strela Imma bola zrazená na ochrannú sieť.

58:42
    LaCouvée je na striedačke, Trenčín hrá vabank.

57:35
    Slovan ide prvýkrát dnes do vedenia! EMILE POIRIER sa natlačil z ľavého krídla, no zo zakončenia bol vytlačený, akcia pokračovala ďalej, Pecararo prihral cez bránkovisko práve Poirierovi a ten dvihol puk ponad LaCouvéeho betón.
    Asistencia: Liam Pecararo

56:50
    Pecararo na Korenčíka, jeho strelu od modrej LaCouvée chytá do lapačky.

55:24
    Baláž prihral pod seba Pietronirovi, no ten to nemal na strelu, puk mu vzal Takáč, ale dokázal svoju chybu napraviť.