Nizozemsko – Gruzie 34:29 (kon.) | Portugalsko – Řecko 31:24 (kon.) | Slovinsko – Faerské ostrovy 32:29 (kon.)
Norsko – Polsko 32:21 (kon.) | Švédsko – Bosna a Hercegovina 29:20 (kon.) | Dánsko – Česko cz 23:14 (kon.)
Dánsko
23:14 (9:9)
Česko
Čtvrtek 11.01.2024, 20:30Mistrovství Evropy mužů • Skupina F
    59
    Lauge Schmidt využil mezírku v české obraně a překonal Tomáše Mrkvu. (23:14)
    58
    Do zakončení vlétl ve vysoké rychlosti Damgaard, který míč uklidil k tyči. (22:14)
    58
    Češi se prosadili hned v úvodu přesilovky. Faul na Jonáše Patzela potrestal Vojtěch Patzel. (21:14)

57
    Magnus Landin Jacobsen fauloval Jonáše Patzela a dostává dvě minuty. (21:13)
    55
    Z další těžké pozice sehráli Dánové míč na pivota Jorgensen střelou o zem rozvlnil síť. (21:13)
    53
    Do branky se postavil Hrdlička, ale Hansen proměnil i čtvrtou sedmičku v utkání. (20:13)

53
    Dánové se dlouho probíjeli do zakončení, ale získali výhodu sedmimetrového hodu. Dvě minuty navíc dostává Stanislav Kašpárek. (19:13)
    52
    Mezi obránce vletěl Vojtěch Patzel, který napálil míč do dolního rohu. (19:13)

52
    Další vyloučení na dánské straně. Odpočinout si odchází Magnus Jensen. (19:12)
    51
    Na opačné straně svou třetí sedmičku v utkání proměnil Mikkel Hansen. (19:12)
    51. Vojtěch PATZEL - 18:12
    51
    První proměněná sedmička českého týmu na turnaji! Prosadil se Vojtěch Patzel. (18:12)
    50
    Z otočky na brankovišti se s velkou porcí štěstí i přes blokujícího obránce prosadil Jorgensen. (18:11)

49
    Havran při zakončení fauloval Gidsela a vysloužil si dvouminutový trest. (17:11)
    47
    Po rychlé rozehrávce se rozběhl Kirkelökke a zapsal svou první branku v utkání. (17:11)
    45
    Tomáš Babák se uvolnil a po jedenácti minutách přidal další českou branku. (16:11)
    45
    Landin Jacobsen přidává během druhého poločasu už čtvrtý gól z levého křídla. Akce Dánska jsou jako jednovaječná dvojčata. (16:10)

44
    Lukas Jorgensen fauloval Babák a sudí jej vyloučil. Dánský hráč není s verdiktem spokojený. (15:10)
    41. Magnus LANDIN - 15:10
    41
    Potřetí v krátkém časovém sledu se z levého křídla prosadil Landin Jacobsen. (15:10)
    40
    V ofenzivě se Dánové naopak rozehrávají k jistému výkonu. Individuálně se prosadil Lauge Schmidt. (14:10)
    38
    Silná pasáž dánské ofenzivy! Z levého křídla opět udeřil Landin Jacobsen. (13:10)
    37
    Dánsko odskakuje do vedení o dvě branky! Z rychlé akce se prosadil Magnus Landin Jacobsen. (12:10)
    36
    Dánové svou přesilovku využili až v samotném závěru, kdy se prosadil Mathias Gidsel. (11:10)

34
    Za zatažení za Hansenův dres je na dvě minuty vyloučen Dominik Solák. (10:10)
    34. Vít REICHL - 10:10
    34
    S odpovědí na opačné straně přispěchal Reichl. Výborný podběh! (10:10)
    33
    Úvodní branku druhého poločasu vsítili Dánové. Pytlick se uvolnil z levého křídla a překonal Mrkvu. (10:9)
    28
    Hansen proměnil i svou druhou sedmičku v utkání. (9:9)
    26. Mrkvův parádní zákrok

26
    Jakobsen zakončoval po výpadu z levého křídla, ale Mrkva mu zmenšil střelecký úhel a znovu zasáhl pravou rukou! (8:9)
    25
    Češi podruhé v utkání vedou! Jonáš Patzel ze středu propálil brankáře. (8:9)
    24
    Po přihrávce na levou stranu okamžitě vypálil právě Vojtěch Patzel, který z dálky trefil dolní roh parádním podstřelem. (8:8)
    22
    Mikkel Hansen sedmičku proměnil tvrdou ránou do horního rohu. (8:7)
    21. Stanislav KAŠPÁREK - 7:7
    21
    Stanislav Kašpárek utekl po křídle a nádhernou technickou střelou překvapil dánského brankáře. (7:7)
    21
    Na opačné straně rovněž z dálky skóroval Pytlick. (7:6)
    21
    Češi zatím zvládají na branky soupeře bleskově odpovídat. Z výskoku se z velké dálky prosadil Kašpárek. Dánský brankář si na míč sáhl. (6:6)
    20
    Do volného místa vlétl Gidsel, který jednoduše propálil bezmocného Mrkvu. (6:5)
    18
    Tomáš Babák nabral rychlost, do zakončení se dostal z hloubky a vyrovnal. (5:5)
    18
    Na opačné straně bleskově odpověděl Magnus Jensen, který měl trestuhodně příliš mnoho prostoru. (5:4)
    17
    Je vyrovnáno! Fantastický návrat českého týmu do zápasu. Proti obraně se prosadil důrazný Kašpárek. (4:4)
    15. Tomáš PIROCH - 4:3
    15
    Prostor na brankovišti dostal Tomáš Piroch, který bleskovým švihem snížil na rozdíl jediné branky. (4:3)

14
    Na opačné straně šel Jakobsen sám na českého brankáře, jenže ten vytáhl fantastický zákrok! (4:2)
    14
    Klíma se dostal přes obránce a po delší době rozjásal české fanoušky! (4:2)

14
    Střela Matěje Klímy z výskoku sice skončila nad břevnem, ale Jensen po zákroku dostal žlutou kartu. (4:1)
    13
    Dánsko začíná být v ofenzivě efektivnější. Mnoho prostoru dostal Pytlick, který přidal svou druhou branku v utkání. (4:1)
    10
    Po delší době se prosadili Dánové. Rychlé nohy ukázal Pytlick, který si hravě poradil s brankářem. (3:1)
    5
    Mikkel Hansen musel střílel ze země a krásně umístil míč k zadní tyči. (2:1)
    3. Emil JAKOBSEN - 1:1
    3
    Emil Jakobsen dostal přihrávku na levé křídlo a efektní střelou vyrovnal. (1:1)
    2
    Tomáš Piroch si troufl na těžkou střelu a vstřelil první branku českého výběru na tomto šampionátu. (0:1)