Polsko – Faerské ostrovy 32:28 (kon.) | Bosna a Hercegovina – Gruzie 19:22 (kon.) | Česko – Řecko cz 29:20 (kon.)
Norsko – Slovinsko 27:28 (kon.) | Švédsko – Nizozemsko 29:28 (kon.) | Dánsko – Portugalsko 37:27 (kon.)
Česko
29:20 (15:8)
Řecko
Pondělí 15.01.2024, 18:00Mistrovství Evropy mužů • Skupina F

Cenu pro nejlepšího hráče utkání obdržel Tomáš Mrkva. (19:32:14)

Česko – Řecko 29:20 (15:8)
    Nejvíce branek: Štěrba 7/1, Solák 4, Kašpárek 3 – Kederis 5, Boskos 4, Toskas 3. Sedmimetrové hody: 1/1 – 1/1. Vyloučení: 3:5.

Je konec! Česká reprezentace nakonec zvládla alespoň poslední vystoupení na turnaji a poráží Řecko 29:20. Za vítězstvím Češi vykročili už v průběhu prvního poločasu, který ovládli výsledkem 15:8. Ve druhém poločase náskok dokonce vyšplhal přes deset branek, ale v závěru Řekové dokázali trestat mezírky v české obraně a snížili. Přesto nemůžou být Češi s výsledkem turnaje spokojení, jelikož nedokázali postoupit ze základní skupiny.

Konec zápasu. (29:20)
    60
    Poslední slovo si vzal Stanislav Kašpárek, který napsal gólovou tečku za vystoupením českého týmu na turnaji. (29:20)
    60
    Kederis se dostal do brejku a vstřelil dvacátou branku Řecka. (28:20)
    60
    Tziras sedmimetrový hod proměnil ránou pod horní tyč. (28:19)

59
    V závěru po faulu Trkovského přijde ještě jedna sedmička pro Řecko. (28:18)

59
    Oddechový čas pro tým Řecko. (28:18)
    58
    Michailidis dostal přihrávku za obránce a prudkou ránou snížil na rozdíl deseti branek. (28:18)
    58
    Gól vstřelil tým Česko (Jonáš Patzel). (28:17)
    57
    V závěru už se hraje mnohem uvolněnější duel. Toskas si našel mezírku mezi obránci a prosadil se. (27:17)
    56
    Po delší době se z pravého křídla prosadil Jakub Štěrba. Celkově má dnes na kontě sedm branek. (27:16)
    56
    Kederis se skvěle uvolnil a technickou ránou obstřelil Jana Hrdličku. (26:16)
    55
    Z dobré pozice se prosadil Kašpárek střelou na zadní tyč. (26:15)

54
    Kašpárek si našel střeleckou pozici, ale jeho dělovku řecký brankář efektně vyškrábl. (25:15)

54
    Oddechový čas pro tým Česko. (25:15)
    53
    Michailidis se otočil na hranici brankoviště a poprvé v utkání se zapsal mezi střelce. (25:15)