Žižkov – Jablonec 5:3 (kon.) | Liberec – Jihlava 2:2 (kon.) | Vyškov – Slovan Bratislava 2:2 (kon.)
Žilina – Považská Bystrica 7:0 (kon.) | B. Bystrica – Spiš. N. Ves 8:0 (kon.) | Plzeň – Doubravka 11:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
2:2 (2:2)
FC Vysočina Jihlava
Středa 17.01.2024, 11:30 • Stadion U Nisy, Liberec • Přípravný zápas

Dnes jsme viděli velmipěkný zápas, který se rozečel remízou. První poločas byl velmi atraktivní a viděli jsme čtyři branky. Ve druhém poločase jsme již žádnou braku nezaznamenali. Mějte se hezky a naviděnou. (13:09:03)

90

88
    Dnes už gól zřejmě neuvidíme.

86
    Výnorný zákrok si připsal Mastný! Centr z pravé strany od libereckého záložníka našel uplně volného spoluhráče a ten trefuje Mastného do těla.

84
    Přímý volný kop neznamenal ohrožení brány.

82
    To byl velmi ošklivý faul na jihlavského hráče! Jihlava bude rozehrávat volný přímý kop asi 20 metrů od brány, těsně za pravou částí pokutového území! Velmi dobrá příležitost.

80
    Máme tu poslední desetiminutovku zápasu. V druhém poločase jsme výraznější šance nevideli. Hra se odehrává převážně mezi oběma vápny.

78
    Mastný rozehrává od své brány.

76
    Liberečtí získali míč na své polovině. Zahraje si i golmán.

73
    Utočný výpad po prravé straně hřiště v podání pravého záložníka Liberce zastavila obrana. Následuje aut pro Liberec.

70
    Jihlava kombinuje kolem půlící čáry.

68
    Liberec se snaží svou aktivní hrou překlopit výsledek na svou stranu. Povede se mu to?

65
    Střela z kopačky Fataie byla zablokována.

62
    Z rohového kopu nic nebude. Míč má ve svém držení Jihlava.

60
    Liberečtí vybojovali rohový kop. Ten bude rozehrán z pravé strany.

59
    Aut pro Liberec v pravé části útočné poloviny.

55
    Rohový kop si sebral Mastný do svých rukavic.

54
    Po úspěšném presingu bude následovat rohový kop pro Liberec.

51
    Liberečtí vhazují na své polovině. Míč drží obránci.

Petr Novotný (TAB)

Branky: 21. Tupta (pen.), 26. Penner – 13. Křehlík, 25. Shudeiwa

FC Slovan Liberec: Vliegen – Mikula, Lehoczki, Pourzitidis, Penner, Varfolomejev, Žambůrek, Ghali, Hudák, Tupta, Kok
    FC Vysočina Jihlava: Jágrik – Chytrý, Sládek, Vedral, Záhradnik, Tureček, Shudeiwa, Křehlík, Šancl, Franěk, Tall