Žižkov – Jablonec 5:3 (kon.) | Liberec – Jihlava 2:2 (kon.) | Vyškov – Slovan Bratislava 2:2 (kon.)
Žilina – Považská Bystrica 7:0 (kon.) | B. Bystrica – Spiš. N. Ves 8:0 (kon.) | Plzeň – Doubravka 11:0 (kon.)
MFK Vyškov
2:2 (2:0)
ŠK Slovan Bratislava
Středa 17.01.2024, 12:00 • Hřiště Brno-Ivanovice • Přípravný zápas

Z tohoto zápasu je to všechno. Děkuji vám za pozornost, loučím se s vámi a budu se těšit u dalších zase příště. Na počtenou. (13:50:40)

Je za námi i druhá půle, ve které také padly dvě branky, ale do sítě Vyškova. V 50. minutě protlačil míč do sítě Zuberu, kterému se to povedlo i přesto, že si Stejskal na míč sáhl a vypadalo to, že mu zabrání v cestě do branky. V 77. minutě pak pěknou ranou zpoza vápna srovnal Barseghyan, na jehož střelu neměl brankář Stejskal nárok. Utkání tak končí nerozhodně 2:2.

90+1

90
    Svobodova střela skončila blokem hostující obrany. Následně se míč dostal do rukavic Hrdiny.

89
    Moučka byl faulován a rozehrávat budou domácí.

89
    Červeň po Moučkově nahrávce přišel o míč a získává ho Slovan.

88
    Sylla fauloval Zuberua a píská se. Slovan bude rozehrávat.

87
    Míč bude rozehrávat Stejskal odkopem od své branky po střele Zuberua.

86
    Balon za půlící čárou. Autové vhazování pro Slovan.

85
    Rozehrávku přímého kopu si vzal na starosti Krška, jehož ránu škrtl brankář Hrdina a vyrazil míč na roh. Z následného rohu ale nebezpečí pro hostující branku nepřišlo.

84
    Faul proti domácím. Vyškov bude zahrávat další standardní situaci.

84
    Vyškov bude zahrávat aut.

81
    Kamara našel Williamse, který ale ve velké šanci branku Hrdiny minul.

79
    Střídání v týmu MFK Vyškov:
    ze hřiště odchází Azizi Kayondo, přichází Adam Červeň.

Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava:
    ze hřiště odchází Lukáš Pauschek, přichází Rudolf Božík.
    77. Tigran BARSEGHYAN - 2:2

77
    Slovan Bratislava právě vstřelil branku! A je srovnáno! Přesnou střelou zpoza vápna se prosadil TIGRAN BARSEGHYAN, který se zpoza vápna opřel do míče a Stejskal byl bez šance zakročit.