Poruba 2011 – Zlín 2:1 (po pr.) | Jihlava – Znojmo 6:3 (kon.) | Sokolov – Frýdek-M. 2:0 (kon.)
Přerov – Kolín 2:0 (kon.) | Litoměřice – Slavia 1:5 (kon.) | Vsetín – Třebíč 6:2 (kon.)
Pardubice B – Prostějov 1:2 (0:2 po s.n.)
HC Baník Sokolov
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
HC Frýdek-Místek
Sobota 20.01.2024, 17:00 • Zimní stadion Sokolov • Chance liga • 40. kolo

56:36
    Nyní jsme se dočkali i menší zápasnické vložky, když se do sebe lehce pustili Martin Osmík (SOK) a Jakub Tepter (FRM). Oba tedy dostávají dvě minuty za hrubost, ale hrát se bude i nadále v plném počtu.

38:39
    Konečně zde máme i jiné vyloučení než hákování, protože za dvě minuty za podrážení je na trestnou lavici poslán hostující Adam Cedzo (FRM).

28:52
    Kryštof Bulka (SOK) už tedy putuje na trestnou lavici, kde si odsedí dvě minuty za hákování.

21:09
    Jan Niko (SOK) už míří na trestnou lavici, když i domácí obránce pyká za hákování.

17:10
    Baník bude hrát další přesilovou hru. Na trestnou lavici znova míří Jan Výtisk (FRM), jenž opět dostává dvě minuty za hákování.

09:31
    Jan Výtisk (FRM) se tedy stává prvním vyloučeným hráčem tohoto zápasu, když si odsedí dvě minuty za hákování. Nicméně tento faul byl z kategorie dobrých, protože zabránil téměř jisté brance.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 13. Vracovský (Vrdlovec, Tomeček), 60. Vracovský (Tomeček, Vrdlovec)

HC Baník Sokolov: Hamalčík (Michajlov) – M. Rohan, Niko, Bulka, Weinhold, Mlčák, Tureček, Krajčík – Vracovský, Vrdlovec, Tomeček – Křemen, Osmík, Bernovský – Kysela, M. Adámek, Šlechta – D. Novotný, T. Rohan, Davídek.
    Trenér: Tomáš Mariška

HC Frýdek-Místek: Mokry (Švančara) – Urbanec, Haman, Výtisk, Š. Havránek, Homola, Teper, Hrachovský – Hotěk, R. Veselý, Svačina – Doktor, Marosz, Martynek – Cedzo, Macháček, Krajč – Geidl, Matěj, Ramik.
    Trenér: Martin Hrnčár

Rozhodčí: Svoboda, Zubzanda – Pěkný, Teršíp