Poruba 2011 – Zlín 2:1 (po pr.) | Jihlava – Znojmo 6:3 (kon.) | Sokolov – Frýdek-M. 2:0 (kon.)
Přerov – Kolín 2:0 (kon.) | Litoměřice – Slavia 1:5 (kon.) | Vsetín – Třebíč 6:2 (kon.)
Pardubice B – Prostějov 1:2 (0:2 po s.n.)
HC Stadion Litoměřice
1:5 (0:3, 0:1, 1:1)
HC Slavia Praha
Sobota 20.01.2024, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance liga • 40. kolo

59:29
    Kucharčíkův pokus z mezikruží skončil na pravé tyči.

53:44
    Havrda byl na brankovišti až moc agresivní, což se nelíbilo domácím hráčům. Následný pěstní souboj Plose s Havrdou skončil remízou. Oba vyfasovali pět minut za bitku.

53:34
    Guman u mantinelu poslal k zemi Bendu a půjde si odpočinout na dvě minuty za napadení.
    49:42 Kale COSTA - 1:5

49:42
    6/6
    Litoměřice právě vstřelily branku! Domácí se poprvé v zápase prosazují! KALE COSTA to v přečíslení dvou proti jednomu vzal na sebe a střelou na vyrážečku překonal Voleveckého. Asistence: Josef Jícha.
    Costa K., Jícha J., Cichoň O., Senčák D., Černohorský J., Jebavý J.
    Volevecký T., Kremláček V., Brož J., Knotek T., Kajínek D., Průžek J.

47:01
    Další přesilovka pro červenobílé. Costa si jde odsedět dvě minuty za sekání.
    46:00 Matěj BERAN - 0:5

46:00
    6/6
    Slavia právě vstřelila branku! Sešívaní dávají pátý gól! Guman se proháčkoval do útočného pásma a na pravém kruhu našel MATĚJE BERANA, jehož střela pod víko skončila v brance. Asistence: Tomáš Guman.
    Volevecký T., Stejskal J., Polák V. II, Guman T., Holý J., Beran Matě.
    Cichoň O., Kordule P., Černohorský J., Benda V., Svoboda P., Vitouch M.

44:37
    Aubrecht s Průžkem si u mantinelu nic nedarovali a oba už sedí na trestné lavici. Litoměřický hráč za krosček, hostující za držení.

29:49
    Klikorka se provinil podrážením a už sedí na trestné lavici.
    26:32 Vladimír KREMLÁČEK - 0:4

26:32
    6/6
    Slavia právě vstřelila branku! Sešívaní jdou do čtyřbrankového vedení! Puk se dostal k VLADIMÍRU KREMLÁČKOVI, jehož střela od modré skončila v levém horní rohu branky. Asistence: Matěj Beran a Tomáš Guman.
    Volevecký T., Beran Matě., Kremláček V., Guman T., Kajínek D., Kulda E.
    Cichoň O., Kordule P., Vitouch M., Aubrecht D., Kroupa J., Svoboda P.

22:13
    Černohorský za vlastní brankou atakoval protihráče a je vyloučen na dvě minuty za krosček.
    18:45 Vojtěch POLÁK - 0:3

18:45
    6/6
    Slavia právě vstřelila branku! Sešívaní si na ledě dělají co chtějí a už vedou o tři branky. Strnad našel na pravém kruhu VOJTĚCHA POLÁKA, který poslal puk pod horní tyč a domácí jsou na ručník. Asistence: Lukáš Strnad a Jan Holý.
    Polák V. II, Strnad L., Holý J., Volevecký T., Hrdinka F., Havrda M.
    Cichoň O., Hrabík O., Korkiakoski M., Krutil M., Plos L., Jebavý J.
    12:21 Jaroslav BROŽ - 0:2

12:21
    6/5
    Slavia právě vstřelila branku! Sešívaní využívají i druhou přesilovku a odskakují na rozdíl dvou branek. JAROSLAV BROŽ dostal přihrávku na hranici brankoviště, chvíli počkal a nikým nehlídán následně poslal puk nad vyrážečku domácího gólmana. Asistence: Edgars Kulda.
    Volevecký T., Všetečka R., Brož J., Strnad L., Klikorka K., Kulda E.
    Cichoň O., Kroupa J., Senčák D., Tůma J., Vitouch M.

10:30
    Obrovská šance Slavie! Beran zůstal úplně osamocen na hranici brankoviště, ale Cichoň proti jeho střele rychle sklapl betony. Následnou dorážku Knotka do odkryté branky na poslední chvíli zablokoval jeden z domácích hráčů.

10:22
    Ton ve středním pásmu podrazil protihráče a Slavia tak bude mít druhou přesilovku.
    09:40 Tomáš GUMAN - 0:1

09:40
    6/5
    Slavia právě vstřelila branku! Sešívaní využívají přesilovku a jdou do vedení! Knotek našel křižným pasem na levém kruhu TOMÁŠE GUMANA, jehož střela z první skončila v síti. Asistence: Tomáš Knotek a Jan Holý.
    Volevecký T., Guman T., Holý J., Beran Matě., Průžek J., Knotek T.
    Cichoň O., Aubrecht D., Jícha J., Benda V., Sihvonen R.

09:08
    Kucharčík chtěl objet branku, ale byl zahákován Kroupou, který už sedí na trestné lavici.

Filip Hulín

Branky a nahrávky: 50. Costa (Jícha) – 10. Guman (Knotek, Holý), 13. J. Brož (Kulda), 19. V. Polák II (Strnad, Holý), 27. Kremláček (Matě. Beran, Guman), 46. Matě. Beran (Guman)

HC Stadion Litoměřice: Cichoň (Šatný) – Krutil, Jebavý (C), Černohorský, Benda, Kroupa, Aubrecht, Tůma – Costa, Jícha (A), Sihvonen – Ton, Vitouch, Senčák – Plos, Korkiakoski, Hrabík – Kordule, Kuťák (A), P. Svoboda.
    Trenér: Miroslav Přerost

HC Slavia Praha: Volevecký (Hölsä) – Žovinec (A), Klikorka, Hrdinka, Holý (A), Kajínek, Kremláček, Stejskal – Matě. Beran, V. Polák II, Guman – Průžek, Knotek (C), J. Brož – Havrda, Kulda, Strnad – Všetečka, Kucharčík, Slavíček.
    Trenér: Aleš Totter

Rozhodčí: Barek, Čáp – Beneš, Maňák