Smíšená štafeta jednotlivců, Anterselva | Vítěz: Německo (kon.) | | | Smíšená štafeta mužů a žen, Anterselva | Vítěz: Norsko (kon.) |
Baltimore Ravens – Houston Texans | 34:10 (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Jasná | Vítěz: S. Hectorová (SWE) (kon.) | | | Sjezd mužů, Kitzbühel | Vítěz: C. Sarrazin (FRA) (kon.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Jasná | Vítěz: S. Hectorová (SWE) (kon.) |
Závod družstev HS140, Zakopane | Vítěz: Rakousko (kon.) |
konec
SP - Smíšená štafeta mužů a žen, Anterselva
Vítěz: Norsko
Komentáře nejsou k dispozici.
Konečné výsledky
- 1. Norsko (J. Arnekleivová, K. Knottenová, T. Bø, J. Bø) 1:04:36,3 (0+8)
- 2. Itálie (D. Wiererová, L. Vittozziová, D. Bionaz, T. Giacomel) +22,3 (0+5)
- 3. Švédsko (A. Magnussonová, E. Öbergová, J. Nelin, M. Ponsiluoma) +1:07,8 (0+9)
- 4. Švýcarsko (A. Basergaová, L. Häckiová-Grossová, J. Burkhalter, S. Stalder) +1:20,6 (0+8)
- 5. Francie (L. Jeanmonnotová, J. Richardová, E. Perrot, Q. Fillon Maillet) +1:33,5 (0+6)
- 6. Česká rep. (T. Voborníková, M. Davidová, J. Mareček, T. Mikyska) +2:16,6 (1+10)
- 7. Rakousko (T. Steinerová, A. Juppeová, F. Leitner, D. Komatz) +2:42,7 (0+4)
- 8. Německo (J. Hettichová-Walzová, S. Schneiderová, J. Kühn, B. Doll) +3:04,6 (2+12)
- 9. Ukrajina (A. Merkušynová, J. Džimová, D. Nasyko, D. Pidručnyj) +3:19,7 (0+12)
- 10. Bulharsko (L. Hristovová, V. Dimitrovová, V. Iliev, B. Todev) +4:03,3 (0+4)
Startovní listina
- 1. Francie (L. Jeanmonnotová, J. Richardová, E. Perrot, Q. Fillon Maillet)
- 2. Norsko (J. Arnekleivová, K. Knottenová, T. Bø, J. Bø)
- 3. Itálie (D. Wiererová, L. Vittozziová, D. Bionaz, T. Giacomel)
- 4. Německo (J. Hettichová-Walzová, S. Schneiderová, J. Kühn, B. Doll)
- 5. Česká rep. (T. Voborníková, M. Davidová, J. Mareček, T. Mikyska)
- 6. Švédsko (A. Magnussonová, E. Öbergová, J. Nelin, M. Ponsiluoma)
- 7. Švýcarsko (A. Basergaová, L. Häckiová-Grossová, J. Burkhalter, S. Stalder)
- 8. Ukrajina (A. Merkušynová, J. Džimová, D. Nasyko, D. Pidručnyj)
- 9. Rakousko (T. Steinerová, A. Juppeová, F. Leitner, D. Komatz)
- 10. Finsko (V. Lehtonenová, N. Keränenová, O. Hiidensalo, T. Harjula)
- 11. Belgie (L. Lieová, M. Cloetensová, T. Langer, F. Claude)
- 12. Slovinsko (P. Klemenčičová, A. Lampičová, J. Fak, L. Planko)
- 13. Estonsko (T. Tomingasová, R. Ermitsová, K. Siimer, J. Kulbin)
- 14. USA (K. Dickinsonová, J. Garsová, V. Bonacci, M. Germain)
- 15. Polsko (J. Jakielová, A. Mąková, K. Badacz, M. Zawól)
- 16. Litva (L. Zhurauskaiteová, J. Traubová, V. Strolia, T. Kaukenas)
- 17. Lotyšsko (A. Sabuleová, S. Bulinová, R. Birkentals, E. Mise)
- 18. Kanada (N. Moserová, B. Peifferová, C. Gow, A. Runnalls)
- 19. Bulharsko (L. Hristovová, V. Dimitrovová, V. Iliev, B. Todev)
- 20. Kazachstán (G. Višněvská-Šeporenková, P. Jegorovová, A. Muchin, V. Kirejev)
- 21. Rumunsko (E. Chirkovová, A. Mezdreaová, G. Coltea, R. Flore)
- 22. Moldavsko (A. Ghilenková, A. Makarovová, P. Magazejev, M. Usov)
- 23. Japonsko (A. Satová, H. Fukudová, K. Odžima, M. Jamamoto)
- 24. Jižní Korea (J. Čchoi, U. Ko, D. Čchoi, A. Starodubec)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka