Jihlava – Zlín 2:7 (kon.) | Poruba – Sparta 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 1:3 (kon.)
Vítkovice – K. Vary 3:6 (kon.) | Třinec – Plzeň 2:4 (kon.) | Č. Budějovice – Přerov 4:3 (3:0 po s.n.)
Kladno – HC Litvínov 5:6 (0:1 po s.n.) | Tábor – Kometa Brno 3:6 (kon.) | Olomouc – Liberec 2:8 (kon.)
Slavia – Pardubice 4:3 (kon.)
HC Slavia Praha
4:3 (1:1, 1:2, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 20.01.2024, 18:00 • Zimní stadion Eden, Praha • Extraliga dorostu • O pořadí v play-off
    59:54 Vojtěch ŠVANCAR - 4:3

59:54
    5/5
    Slavia právě vstřelila branku!
    Sešívaní šest vteřin před koncem šokují diváky v Edenu a zřejmě rozhodují o osudu dnešního utkání. Chybu v obraně Dynama trestají nahrávající Viktor Šámal a zakončující VOJTĚCH ŠVANCAR, kteří zůstali sami před bránou Pardubic. Asistence: Viktor Šámal a David Huk.
    Švancar V., Šámal V., Pšenička M., Lorenz T., Huk D.
    Jansa M., Křečan F., Macek V., Korec L., Lempach Š.
    53:35 David HUK - 3:3

53:35
    5/4
    Tuto přesilovku už slávisté využívají a šest minut před sirénou začíná zápas od nuly. Na levém kruhu zůstal osamocen DAVID HUK, který po nahrávce z pravé strany trefil mezeru v postavení přesouvajícího se Veřmiřovského. Asistence: Max Pšenička a Viktor Šámal.
    Huk D., Pšenička M., Šámal V., Holejšovský J., Švancar V.
    Vápeník T., Křečan F., Krčál D., Korec L.
    33:19 Viktor ŠÁMAL - 2:3

33:19
    5/5
    Slávisté necelých sedm minut před druhou sirénou dávají kontaktní gól. Mezeře v pardubické obraně využil VIKTOR ŠÁMAL, který dává svoji dnešní druhou branku. Bez asistence.
    Šámal V., Pšenička M., Švancar V., Lorenz T., Huk D.
    Vápeník T., Ruml O., Krčál D., Rolinek T., Sekanina T.
    22:34 Tobiáš SEKANINA - 1:3

22:34
    5/5
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubice zužitkovávají momentum a odskakují na rozdíl dvou gólů. Opět za to může rychlý protiútok, zakončení TOBIÁŠE SEKANINY ale Poletínovi nešťastně propadlo až do sítě. Asistence: Tomáš Rolinek a Ondřej Ruml.
    Sekanina T., Rolinek T., Ruml O., Vápeník T., Krčál D.
    Matějovský A., Labuzík P., Lorenz T., Holejšovský J., Keller A.
    20:24 Teodor VÁPENÍK - 1:2

20:24
    5/5
    Pardubičtí dorostenci navazují na dobrý výkon z konce první třetiny a na začátku té druhé se dostávají do vedení. Rychlý brejk nakonec úspěšně zakončil TEODOR VÁPENÍK, který nejprve trefil jednoho z blokujících slávistů, druhou střelou už ale prostřelil Poletína. Asistence: Tomáš Rolinek.
    Vápeník T., Rolinek T., Ruml O., Krčál D., Sekanina T.
    Pšenička M., Tichý T., Matějovský A., Tittl F., Lorenz T.
    12:45 Tomáš ROLINEK - 1:1

12:45
    5/4
    Dvě vteřiny před návratem vyloučeného slávisty však přece jenom přichází trest Pardubic. Řehořkovu vyraženou střelu od modré si před brankou vzal TOMÁŠ ROLINEK a z bezprostřední blízkosti dorazil puk do sítě. Asistence: Tedor Vápeník a Jiří Řehořek.
    Rolinek T., Řehořek J., Krčál D., Sekanina T., Vápeník T.
    Marek D., Matějovský A., Labuzík P., Huk D.
    11:01 Viktor ŠÁMAL - 1:0

11:01
    4/5
    Čtrnáct vteřin po začátku pardubické přesilovky přichází gól slávistů, kteří se dostávají do vedení. Hostující obranu přebruslil a obral o puk VIKTOR ŠÁMAL a forhendovou kličkou vyzrál i na brankáře Veřmiřovského. Asistence: David Huk.
    Šámal V., Huk D., Marek D., Labuzík P.
    Vápeník T., Řehořek J., Krčál D., Rolinek T., Sekanina T.

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 12. Šámal (Huk), 34. Šámal, 54. Huk (Pšenička, Šámal), 60. Švancar (Šámal, Huk) – 13. Rolinek (Vápeník, Řehořek), 21. Vápeník (Rolinek), 23. Sekanina (Rolinek, Ruml)

HC Slavia Praha: F. Poletín (Höhlig) – Labuzík, Pšenička (A), Lorenz (A), Skyba, Oh, D. Marek – Tittl, Tichý, Matějovský (C) – Šámal, Huk, Švancar – Egart, J. Holejšovský, Keller.
    Trenér: Ladislav Slížek

HC Dynamo Pardubice: Veřmiřovský (D. Valášek) – Vápeník (A), Ruml, Jansa, Křečan, Novosad, Řehořek – Krčál, Rolinek (C), Sekanina – V. Macek, Korec (A), Lempach – P. Tvrdík, Úlehla, M. Ryšavý – Mikeska, M. Novák.
    Trenér: Vojtěch Faltys

Rozhodčí: Vokoun – Bernard, Jurak