Plzeňský kraj – Karlovarský kraj 4:7 (kon.) | Zlínský kraj – Ústecký kraj 3:3 (kon.) | Liberecký kraj – Jihočeský kraj 3:3 (kon.)
Praha – Olomoucký kraj 4:0 (kon.) | Středočeský kraj – Kraj Vysočina 3:1 (kon.) | Jihomoravský kraj – Ústecký kraj 4:1 (kon.)
Zlínský kraj – Liberecký kraj 3:10 (kon.) | Plzeňský kraj – Praha 1:3 (kon.) | Jihočeský kraj – Moravskoslezský kraj 4:2 (kon.)
Olomoucký kraj – Středočeský kraj 4:4 (kon.) | Pardubický kraj – Jihomoravský kraj 5:2 (kon.) | Kraj Vysočina – Královéhradecký kraj 3:1 (kon.)
Plzeňský kraj
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Hlavní město Praha
Pondělí 22.01.2024, 16:00 • Lhota u Vsetína • Mládežnické MČR krajských výběrů • Skupina B

Je tu konec utkání, Praha poráží svého soupeře Plzeňský kraj 3:1 a s šesti body tak vede skupinu B. To dnešní poražení jsou na posledním místě s 0 body.

Nejlepší hráči utkání:
    Plzeňský kraj – Jan Malacha
    Praha – Matouš Slížek

Ode mě je to už pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (17:36:20)

44:40
    Tato střela domácí hráče je zablokována, obrana Prahy se už dokáže ubránit.

44:07
    Praha už je v plném počtu. Sledujeme hru 6 na 5.

43:48
    Střelu z první z pravé strany brankář Štěpánek vyrazil ramenem.

43:06
    Offside kazí tlak domácího týmu.

42:07
    Není na co čekat, Plzeňský kraj to zkouší v šesti!

42:07
    Oddechový čas pro tým Plzeňský kraj.

42:07
    Vyloučení v týmu Hlavní město Praha:
    Mach – 2 min., hrubost.

41:10
    Od vrcholku kruhů pálil osamocený Mečl, jeho pokus ale neprošel hloučkem těl.

39:46
    Po zákroku Štěpánka se bude vhazovat po jeho pravici.
    37:48 MIKŠ - 1:3

37:48
    Pražský výběr právě vstřelil branku!
    Po přečíslení 2 na 1 dává třetí gól Prahy TADEÁŠ MIKŠ, tomu to téměř do prázdné branky připravil jeho spoluhráč Janoušek. Asistence: Šimon Janoušek a Matouš Slížek.

37:22
    Do otevřené obrany hostů vjel Souček, o puk ale rychle přišel.

36:31
    Štěpánek raději po téhle střele z úhlu přeruší hru, jeho obránci totiž vypadají rozhozeně.

35:35
    Plzeňský kraj hraje v plném počtu.

35:10
    Hosté už mají zavezeno, začínají tedy kombinovat v útočném pásmu. Je vidět, že v této přesilovce nikam nespěchají a hrají hlavně v klidu.

33:35
    Vyloučení v týmu Plzeňský kraj:
    Souček – 2 min., hákování.

33:05
    Praha tlačí na svého soupeře v šesti! Hraje totiž ve výhodě po faulu na jejich hráče.

31:56
    Jonáš Souček střílel od modré čáry, klidným zákrokem jeho pokus vyrazil betonem brankář.

30:26

30:01

Ve druhé třetině jsme viděli dvě branky, za domácí nejprve vyrovnal Vojtěch Svoboda, Praze ale o pár minut později vrátil vedení Daniel Heřman.

Za malou chvilku budeme pokračovat.

30:00

29:15
    Janouškův výpad po levé straně brankou nekončí, když totiž objel brankáře, tak nedokázal zakončit.

28:26
    Holub – 2 min., vražení na hrazení.

27:01
    Po Bobkově teči bruslí puk jen o kousek minul pravou tyč.
    26:19 HEŘMAN - 1:2

26:19
    DANIEL HEŘMAN projel takřka celé hřiště po pravé straně, natlačil se před brankářem a parádní střelou vymetl horní roh branky soupeře. Asistence: Lucas Vágner.

25:53

24:58
    Dobrým zákrokem nejprve vyrážel Štěpánek, jeho spoluhráč následně vyhodil puk do bezpečí.

23:53
    Slížek – 2 min., sekání.
    22:52 SVOBODA - 1:1

22:52
    Plzeňský kraj právě vstřelil branku!
    Domácí rychle využívají nabídnutou přesilovku. Téměř hned po vhazování se prosadil VOJTĚCH SVOBODA. Asistence: Eliáš Matoušek a Antonín Bobek.

22:45
    Kincl – 2 min., podrážení.

22:14
    Puk skončil až na střídačce domácího týmu. Vhazovat se bude v místě vyhození puku, což je obranné pásmo Prahy.

21:24
    I Plzeňský kraj své první oslabení přežil.

20:45
    Důležitý zákrok lapačkou si připsal Osvald. Vhazovat se bude po jeho levici.

19:50
    Praze začátek přesilovky nevyšel, jejich soupeř se totiž dokázal osvobodit a z následné akce i vystřelil.

19:24
    Smazal – 2 min., podrážení.

18:34
    Po špatné rozehrávce je Plzeňskému kraji pískáno zakázané uvolnění.

17:38
    Praha první oslabení přežila a už je v plném počtu.

16:39
    Hráči domácích si na modré čáře vyměnili kotouč a Matoušek vypálil. Jeho střela těsně minula horní tyč.

16:10
    Po zablokované střele od modré dokázala Praha vyhodit.

15:38
    Vágner – 2 min., podrážení.

15:01

Pražané vedou po první třetině 1:0 a je to zasloužené vedení. Prosadil se Matouš Slížek. Plzeňský kraj zatím určitě nehraje dle svých představ, do šancí se dostává spíše výjimečně a většinu třetiny se bránil.

Druhá třetina začne zhruba v 16:45

15:00

14:45
    Přejezd do útočného pásma Plzeňskému kraji překazil offside.

14:00
    Probíhá poslední minuta třetiny a my sledujeme kombinace Prahy v útočném pásmu.

12:42
    Patrik Poláček nám předvedl hezkou kličku, po které se pokoušel vypálit. Jeden z obránců mu ale na poslední chvíli puk odpálil.

12:05
    A je tu další zakázané uvolnění dnes papírově domácího celku.

11:38
    Eliáš Matoušek dorážel z hrany brankoviště, obránci Prahy ho ale rychle odzbrojili.

11:18
    Je tu zakázané uvolnění Plzeňského kraje.

10:14
    Všechny pokusy dostat se do útočného pásma končí neúspěchem. Na vině je dobře postavená obrana hostů.

08:26
    Výborný Osvald nejprve vyrazil střelu z levé strany, potom se štěstím zneškodnil i dorážku Malachy.

07:22
    Další dobrý zákrok Osvalda, tentokrát vychytal nájezd z levé strany.

06:59
    Po delší době je tu zákrok Osvalda, ten chytá střelu z pravé stran lapačkou.

06:30
    Hraje se dlouho bez přerušení, hra je to nahoru-dolu bez nějaké větší šance.

03:33
    Plzeňský kraj ze svého velkého tlaku příliš nevytěžil, všechny jeho pokusil dokázal brankář Štěpánek lehce vyrazit.

01:43
    Součkovu střelu od modré zablokoval před brankou vlastní spoluhráč.

01:37
    Tahle rozehrávka hostům příliš nevyšla a je jim pískán icing.
    00:56 SLÍŽEK - 0:1

00:56
    První branka utkání byla opravdu parádní, ve vlastní třetině si vzal puk MATOUŠ SLÍŽEK, projel celé hřiště a střelou bekhendem mezi nohy překonal brankáře. Asistence: Jan Malacha.

00:33
    K první střele utkání se dostal Matoušek, z dobré pozice však minul branku.

00:01

Oba kapitáni si právě podávají ruce se sudími, utkání za malou chvilku vypukne.

Oba celky už jsou na ledě, utkání za nějakých 5 minut začne. Domácí Plzeňský kraj nastupuje v bílých dresech, hlavní město Praha bude hrát v dresech červených.

Plzeňský kraj: Osvald (Beran) – Stupka, Smazal, Souček, Lavička, Plašil, Holub, Strnad – Bobek, Gottwald, Mečl, Matoušek (C), Svoboda (A), Mertl, Jager, Blengino (A), Pšenička, Hotařík
    Trenér: Tomáš Pejchar

Hlavní město Praha: Štěpánek (Všetečka) – Žuffa, Filip, J. Malacha, Vágner, Plesník, Soukup, Kincl – Poláček, Mach, Janoušek, Hörnig (C), Slížek, Mikš, Heřman, P. Malacha, Kalčev, Kolupaev, Boháček
    Trenér: Michal Gandalovič

Rozhodčí: Poláček – Bambuch, Novák.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Aleš Racek

Branky a nahrávky: 23. Svoboda (Matoušek, Bobek) – 1. Slížek (Malacha), 27. Heřman (Vágner), 38. Mikš (Janoušek, Slížek)

Rozhodčí: Poláček – Bambuch, Novák