Plzeňský kraj – Karlovarský kraj 4:7 (kon.) | Zlínský kraj – Ústecký kraj 3:3 (kon.) | Liberecký kraj – Jihočeský kraj 3:3 (kon.)
Praha – Olomoucký kraj 4:0 (kon.) | Středočeský kraj – Kraj Vysočina 3:1 (kon.) | Jihomoravský kraj – Ústecký kraj 4:1 (kon.)
Zlínský kraj – Liberecký kraj 3:10 (kon.) | Plzeňský kraj – Praha 1:3 (kon.) | Jihočeský kraj – Moravskoslezský kraj 4:2 (kon.)
Olomoucký kraj – Středočeský kraj 4:4 (kon.) | Pardubický kraj – Jihomoravský kraj 5:2 (kon.) | Kraj Vysočina – Královéhradecký kraj 3:1 (kon.)
Olomoucký kraj
4:4 (2:1, 2:3, 0:0)
Středočeský kraj
Pondělí 22.01.2024, 17:45 • Lhota u Vsetína, KAPKA resort • Mládežnické MČR krajských výběrů • Skupina B

Zápas končí po pětačtyřiceti minutách vyrovnaným stavem 4:4! Z počátku aktivnější mladíci z Olomouckého kraje ztratili tempo a Středočeský kraj se dostal do hry. Zasloužená remíza, rychlé tempo a nadějné kombinace, to přinesl předposlední zápas prvního dne na Mistrovství České republiky krajů. Nejlepšími hráči byli vyhlášeni MUSIL z Olomouce a MICHÁLEK z kraje Středočeského. Přeji pěkný zbytek večera. (19:31:08)

44:25
    Do dobré pozice se dostal domácí útočník, který projel sám celé hřiště, brankář Středočechů teď zachránil hosty před prohrou.

43:34
    Další snahu o kombinaci zastavila srážka dvou Středočechů, do protiútoku se tak vydali domácí, dobrý pokus brankář hostí kryje.

43:05
    Hosté zpřesnili rozehrávku, do dobré šance se dostal Pletka, šanci však zastavil brankář Olomouckého kraje.

42:33
    Spousta nepřesností je součástí posledních momentů hry, ve kterých se olomoučtí spíše brání.

41:01
    Další akce končí zakázaným uvolněním, Středočeši se opět ubrání přesilovce soupeře.

39:54
    Olomoučtí se opět nemohou usadit v útočném pásmu, jedinou jejich střelu kryje brankář hostí.

39:15
    Další možnost pro domácí, za hákování je vyloučen Svoboda.

37:19
    Ve třetí třetině je k vidění několik osobních soubojů, vše se zatím pohybuje v hranici fair-play.

35:44
    Moc šancí si však nevytvořili a hra se přesouvá na druhou stranu.

34:38
    Akci již kompletních hráčů hostí zabrzdilo zakázané uvolnění. Po vhazování se ale opět vrací do útočného pásma a kombinují.

33:45
    Olomouckým se nedaří přechod do útočného pásma, Středočeši hrají oslabení zatím skvěle.

32:23
    Rychlou kombinaci olomouckých zakončila střela z levého kruhu, brankář hostí ji bez problému lapil.

32:01
    Přesilová hra pro Olomoucký kraj, a šance na návrat vedení. Za držení je vyloučen Tomáš Pletka.

30:32
    Ukázkový hit předvedl za svojí brankou obránce hostí, od spoluhráčů sklidil pochvalu.

30:01

Ve druhé třetině se nám s góly roztrhl pytel! Po krátké poradě bude následovat třetí třetina zápasu, do které vstoupíme za vyrovnaného stavu.

Tomáš Rotter

Branky a nahrávky: 9. Musil (Vymětal), 14. Vymětal, 18. Seidl (Pospíšil, Navrátil), 21. Musil (Vymětal) – 12. Bydžovský (Mansfeld), 18. Pletka (Mansfeld, Dvořák), 19. Vrbata (Pejša), 26. Vrbata (Dvořák, Svoboda)

Olomoucký kraj: Jurečka (Slavík) – Navrátil (K), Korhoň, Holubář, Faltýnek (A), Hanzelka, Holub (A), Hovanec, Vymětal, Dokoupil, Husák, Musil, Kumstát, Pospíšil, Novák, Seidl, Petřík, Kutěj, Stokláska
    Trenér: Vladimír Kočara

Středočeský kraj: Zachař ( Martýnek) – Dvořák, Vlček, Michálek, Veber, Komžík, Matějka, Svoboda, Piskač – Pletka, Bydžovský, Holoubek, Dvořák, Vovsík, Vrbata, Pejša, Šimáček, Hartman, Jalovecký, Mansfeld, Šubin
    Trenér: Martin Škaloud

Rozhodčí: René Smilek – Jiří Fiedler, Tomáš Marek