Jihlava – Kolín 2:4 (kon.) | Zlín – Znojmo 5:4 (2:1 po s.n.) | Litoměřice – Vsetín 2:5 (kon.)
Přerov – Slavia 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Třebíč 0:1 (kon.) | Pardubice B – Frýdek-M. 2:3 (po pr.)
Sokolov – Prostějov 1:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice B
2:3 (2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)
HC Frýdek-Místek
Středa 24.01.2024, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • Chance liga • 42. kolo

Frýdek-Místek získává po vítězství 3:2 v prodloužení dva body a ještě tak vylepšuje skóre ze vzájemných zápasů a v podstatě se o bod dotáhlo na svého soupeře. Dynamo sice po první třetině vedlo 2:1, jenže od té doby už neskórovalo a hosté i díky dvěma využitým přesilovým hrám vítězí. (20:28:37)

61:16 Kamil WALEGA - 2:3

61:16
    3/3
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku! V prodloužení si berou hosté bonusový bod! Obrana nezachytila výměnu puku, který si ještě potáhl KAMIL WALEGA, jenž střelou k tyči rozhodl o osudu tohoto utkání – 2:3!
    Asistence: Rostislav Marosz.
    Walega K., Marosz R., Haman F.
    Bučko M., Pochobradský M., Herčík D.

60:41
    Hrníčko nejprve přestřelil, následně skvěle vytasil beton Vomáčka na střelu z kruhu!

60:04
    Haas vyhrál buly a Urbanec rozehrává.

60:01

Oba týmy z dnešního utkání odejdou minimálně s bodem, o ten bonusový druhý se rozhodně buď v prodloužení, nebo v samostatných nájezdech.

60:00

59:52
    Teď štěstí pro domácí, Haman se chystal napřahovat od modré, ale podle čárového byl puk za modrou čárou. Vše spěje do nastavení.

59:06
    Dynamo mělo dvě zajímavé střely, obě ale byly včas zblokovány.

58:26
    Hrádek vyčkává za vlastní bránou, až spoluhráči vystřídají.

57:57
    Daniel Rákos clonil před bránou Mokremu, ten má puk pod kontrolou.

57:32
    Dynamo se jenom osvobozuje do středního pásma.

57:11
    Puk teď létá okolo Vomáčkovy brány, Dynamo momentálně nemůže vydechnout.

55:47
    Tvrdý příklep z hole Svačiny skončil nad bránou.

55:15
    Na ledě teď zůstal ležet v nehokejové pozici jeden z pardubických hráčů, který tam byl tvrdě naražen. Rozhodčí se ještě radí, vše ale zůstane nejspíš bez vyloučení.

55:06
    Zdráhal zlomil hokejku ve složité situaci, nakonec to Dynamo zvládlo.

54:40
    Michal Rouha na nic nečekal, když se mu naskytla možnost, puk nahodil na brankáře hostů.

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 14. Pochobradský (Hrníčko, J. Mikyska), 19. Chabada (J. Mikyska, Pochobradský) – 18. Haas (Svačina), 49. Macháček (Walega, Haman), 62. Walega (Marosz)

HC Dynamo Pardubice B: Vomáčka (Kadlc) – Zdráhal, Hrádek, Chabada, Nedbal, Bučko, Tvrdík, Kaštánek – Lichtag, Kaut (C), Hrníčko – Pochobradský, J. Mikyska, Žálčík (A) – Rouha, Rákos (A), Herčík – Pavlata, Fiala, Zeman.
    Trenér: Tomáš Jirků

HC Frýdek-Místek: Mokry (Švančara) – Š. Havránek, Haman (A), Výtisk (C), D. Kowalczyk, Urbanec (A), Homola, Teper – Walega, R. Veselý, Svačina – Doktor, Marosz, Martynek – Cedzo, Haas, Krajč – Geidl, Macháček, Ramik.
    Trenér: Martin Hrnčár

Rozhodčí: Kostourek, Kosnar – Kotlík, Roischel