Jihočeský kraj – Zlínský kraj 3:3 (kon.) | Olomoucký kraj – Plzeňský kraj 1:5 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Ústecký kraj 1:1 (kon.)
Středočeský kraj – Karlovarský kraj 5:2 (kon.) | Jihomoravský kraj – Liberecký kraj 4:2 (kon.) | Královéhradecký kraj – Praha 2:5 (kon.)
Zlínský kraj – Pardubický kraj 0:9 (kon.) | Plzeňský kraj – Kraj Vysočina 4:1 (kon.) | Ústecký kraj – Jihočeský kraj 3:0 (kon.)
Karlovarský kraj – Olomoucký kraj 7:1 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Jihomoravský kraj 3:4 (kon.) | Středočeský kraj – Královéhradecký kraj 4:3 (kon.)
Pardubický kraj – Liberecký kraj 0:3 (kon.) | Kraj Vysočina – Praha 1:4 (kon.)
Středočeský kraj
4:3 (2:1, 2:2, 0:0)
Královéhradecký kraj
Středa 24.01.2024, 18:25Mládežnické MČR krajských výběrů • Skupina B

Zápas končí těsným vítězstvím Středočeského kraje 4:3. Středočeši se mohou těšit zítra na semifinále, pro Královéhradecký kraj turnaj končí. Děkujeme za pozornost. (19:39:31)

44:01
    Začala poslední minuta zápasu a jelikož Královéhradecký kraj hraje oslabení, bude to mít s vyrovnáním hodně těžké.

43:51
    Vyloučení v týmu Královéhradecký kraj:
    Šedivý – 2 min., podrážení.

41:39
    Ofsajd Středočeského kraje. Královéhradecký kraj se zatím nemůže dostat do tlaku.

39:41
    Stále sledujeme podobný obrázek hry.

37:36
    Královéhradecký kraj se tlačí do ofenzivy, obrana Středočechů je ale nyní nepropustná.

36:07
    Hraje se kolem branky Královéhradeckého kraje.

35:55
    Třetí třetina se nese v duchu ofenzivní hry a diváci se rozhodně nenudí. Vidíme rychlé přechody do útoků a brankáři musí být stále v pozoru.

34:47
    Prudké nahození Chlupáče mířilo těsně vedle branky.

33:33
    Královéhradecký kraj zamkl soupeře před Zachařem a pokouší se o vyrovnání. Středočeši reagují vyhozením pouze za cenu zakázaného uvolnění.

31:29
    Závar před hostující brankou pátým gólem nekončí.

30:01

Druhá část nabídla čtyři góly, stav je 4:3 pro Středočechy. Rolba nyní vyjíždět nebude, za chvilku budeme pokračovat třetí třetinou.

30:00
    29:26 ŠUBIN - 4:3

29:26
    Středočeský kraj právě vstřelil branku!
    JAN ŠUBIN přesně v čase návratu Matějky z trestné lavice využil chyby v soupeřově hře a prostřeluje brankáře Dostála! Bez asistence.

29:26
    Středočeši jsou kompletní a pokračuje se tedy 5 na 5.

29:01
    Začala poslední minuta druhé třetiny.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 1. Šubin (Holoubek, Jalovecký), 11. Holoubek (Šubin, Matějka), 23. Šubin (Holoubek, Dvořák), 30. Šubin – 8. Fedencius (Sedláček), 21. Havlina (Višňar), 24. Dostálek (Chlupáč, Fedencius)

Středočeský kraj: Zachař (Martínek) – Svoboda, Piskač, Matějka, Komžík, Veber, Michálek, J. Dvořák, Vlček – Bydžovský (A), Šubin, Mansfeld, Pletka, Jalovecký, Hartman, Šimáček, Pejša, Vrbata, Vovsík, T. Dvořák, Holoubek (K)
    Trenér: Martin Škaloud

Královéhradecký kraj: Dostál (Vítek) – Rejthar, Koubek, Zikmund (K), Flechtnee, Novotný, Chlupáč, Havlina – Lukášek, Adamkov, Šedivý, Sedláček (A), Svoboda, Fedencius, Sokol, Martinec, Dostálek (A), Višňar
    Trenér: Luboš Dvořák

Rozhodčí: Gebauer – Buchta, Veselý