Nottingham – Arsenal 1:2 (kon.) | Fulham – Everton 0:0 (kon.) | Luton – Brighton 4:0 (kon.)
Crystal Palace – Sheffield Utd. 3:2 (kon.) | Aston Villa – Newcastle 1:3 (kon.)
Nottingham Forest
1:2 (0:0)
Arsenal FC
Úterý 30.01.2024, 20:30 • City Ground, Nottingham • Anglická Premier League • 22. kolo

To je pro dnešek úplně vše. Přeji dobrou noc a u dalších přenosů naviděnou. (22:30:52)

Dnešní utkání sledovalo 29 387 diváků.

Držení míče: 26 % : 74 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:16. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 6:7.

Utkání 22.kola Premier League mezi Nottinghamem a Arsenalem je u svého konce. Z tříbodového zisku se raduje londýnské mužstvo. To bylo po většinu duelu lepším mužstvem a zaslouženě šlo po chybě Turnera do vedení v 65.minutě, když ho překvapil forvard Jesus. O pár minut později to bylo už o dvě trefy, protože Saka přesně na zadní tyč zakončil rychlý brejk. Drama přišlo v 89.minutě, kde snižující trefu obstaral Awoniyi, ale Forest nadále nedokázali vyrovnat. Oba celky se tedy rozcházejí za výsledku 1:2.

90+8

90+7
    Danilo příliš chvátal s centrem, který letěl hrozně dlouho, proto si ho obrana hostů pohlídala.

90+7
    Tak domácí ještě zamíří do ofenzivní práce. Morgan Gibbs-White vybojoval autové vhazování.

90+6
    Jorginho rozehrál přímý kop na krátkou vzdálenost a Arsenal zaváží balón do rohu.

90+5
    Po nepříjemném střetu zůstal ležet na hrací ploše Eddie Nketiah. Z hrací plochy se zvedá a jeho mužstvo bude rozehrávat přímý kop.

90+4
    Leandro Trossard uklidňuje na malý moment hráče hostů, když vyváží balón na útočnou polovinu.

90+3
    Obrovská šance na vyrovnání! Po několika nedorazech se dostal ke střele v pokutovém území Taiwo Awoniyi. Zády k brance zakončoval přesně k tyči, ale Raya dokázal skokem zareagovat a zabránit nejhoršímu.

90+2
    Střídání v týmu Arsenal FC:
    ze hřiště odchází Martin Ødegaard, přichází Jorginho,
    ze hřiště odchází Olexandr Zinčenko, přichází Jakub Kiwior.

90+1
    Nottingham se okamžitě tlačí za vyrovnání a zatím si vybojoval rohový kop.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Celou situaci ještě zkoumal videorozhodčí. Ofsajd v akci nenašel a branka je uznána.

89
    Nottingham právě vstřelil branku!
    A pozor velké drama je na světě! Dlouhý balón do pokutového území si našel Gonzalo Montiel, který přesnou hlavou našel svého spoluhráče na malém vápně. Tím byl TAIWO AWONIYI, jenž využil zaváhání Saliby a po skvělém zpracování propálil z bezprostřední blízkosti bezradného Rayu. – 1:2.

88
    Samý scénář jako před pár minuty se opakuje. Pozorný Gabriel Magalhães zastavil útočné snažení domácích.