Havlíčkův Brod – Nový Jičín 0:3 (kon.) | Technika Brno – Opava 1:3 (kon.)
Technika Hockey Brno
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HK Opava
Pátek 02.02.2024, 18:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • 2. liga skupina Východ • 20. kolo

Zápas skončil. Dle předpokladů vyhráli hosté z Opavy, kteří byli po celý zápas výrazně lepší týmem. Brno tak nadále pokračuje v nepříliš dobrých výkonech. (20:08:41)

59:34
    Přesilovka Brna, ale již nemá ten správný drive a hráči obou týmů už pouze dohrají toto utkání.

59:05
    Týmy jsou tak v plném počtu, ale ještě něco málo přes půl minuty bude pak mít Brno početní výhodu.

58:52
    Technika si ještě v závěru bere oddechový čas.

58:47
    Vyloučení v týmu HK Opava:
    Kryštof Stuchlík – 2 min., hákování.

58:22
    Přesilovka zatím nevypadá, jako početní výhoda jednoho z týmů, neboť skvěle bránící Brno a nepřesné nahrávky Opavy vedou k přelévání hry.

57:45
    Domácí, ale statečně bojují a třikrát se jim již podařilo vyhodit.

57:12
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno:
    Tomáš Pigl – 2 min., podrážení.

56:36
    Vhazovat se bude po velmi dlouhé době i před Antonínem Nowakem (Opava). Bule, ale neúspěšná a navíc se znova provinil jeden z hráčů domácích, a tak ještě před koncem uvidíme další přesilovku.

55:12
    Brno sice přežilo dlouhý tlak a nyní může konečně se vydat vpřed, ale nedaří se jim žádná kombinace.

54:46
    Na hráčích Brna je inkasovaný gól vidět, Technika je nyní hluboce zatlačená ve své třetině a Opava naopak přitápí pod kotlem.
    54:01 Marek BRADA - 1:3

54:01
    Opava právě vstřelila branku!
    Zřejmě potvrzení dnešní výhry. Šikovnost Kaluse za bránou, kdy prošel přes dva hráče a následně nahrál na Marka Bradu, který z pravé strany mířil v podstatě do odkryté brány, jelikož brankář Remta se nedokázal včas přemístit. Opava tak vede znova o dvě branky.
    Autorem branky je MAREK BRADA. Asistence: Daniel Häring.

53:04
    K vidění nyní byla série nepřesných nahrávek, které vyvrcholily dvěma zakázanými uvolněními.

52:06
    Tak ani tuhle přesilovku Technika nevyužila do konce utkání sice zbývá ještě dostatek času, ale herní projev domácích zatím nenasvědčuje nějakému zdramatizování utkání.

51:15
    Brno kombinovalo v útočné třetině, podařilo se jim vytvořit i typický trojúhelník na přesilovku, ale rány byly daleko nad bránu.

50:22
    Další přesilovka pro domácí, těch pár příznivců na stadiónu druhého největšího města u nás, pevně věří, že tahle výhoda již povede k vyrovnávací brance.

50:05
    Kryštof Stuchlík – 2 min., podrážení.

Kryštof Morong

Branky a nahrávky: 26. Pospíšil (T. Handl, T. Pigl) – 11. Häring (Foltýn, Štindl), 21. Brada (Rousek, Šindelář), 55. Brada (Kalus, Štindl)

Technika Hockey Brno: Šurý (Nešpůrek) – Fajmon, Kališ, Úlehla, M. Dufek, P. Vašíček, K. Holík, Remta – M. Pigl, Pospíšil, Harmim – T. Pigl, Bartes, Masař – Martinec, Vach, Benýšek – Račický, T. Handl.
    HK Opava: Slíž (Nowak) – Kalus, Foltýn, Štěpánek, Šindelář, Ervasti, Adamec, Jak. Ludvík – Kotásek, Beránek, Káňa – Kadula, Häring, Krejsa – Vašenka, Vojtovič, K. Stuchlík – Brada, Štindl, Rousek.