Česko – Polsko 15:0 (kon.)
Česko
15:0 (6:0, 4:0, 5:0)
Polsko
Sobota 03.02.2024, 18:00 • Hala sportowa im. Mariana Dzięcioła, Łochów (POL) • Kvalifikace mistrovství světa - muži • 3. kolo

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (20:00:36)

Česko – Polsko 15:0
    Branky a nahrávky: 4. Meliš (Zouzal), 4. Forman (Hanák), 6. Gattnar (Šindelář), 7. Majer (Forman), 16. Langer (Havlas), 18. Gattnar (Jendrišák), 31. Langer (Havlas), 36. Hanák (Forman), 38. Havlas (Langer), 40. Zakonov (Šindelář), 41. Meliš (Hemerka), 45. Zakonov (Besta), 45. Kreysa (Langer), 52. Langer (Meliš), 53. Pěnička (Hanák). Rozhodčí: Martin Matti a Simon Broman (SWE). Vyloučení: 1:0. Diváci: 682. Po třetinách: 6:0, 4:0, 5:0.

Je konec! Češi vyhrávají celou skupinu v Polsku a nebudou ani tentokrát chybět na Mistrovství světa v Malmö! Český tým měl celý zápas pod kontrolou a zaslouženě vyhrávají vysoko 15:0!

Nejlepší hráči utkání:
    Česko – Filip Langer
    Polsko – Jakub Udziela

59:51
    Češi mají míček pod kontrolou na své polovině a už se nikam hnát nebudou.

59:35
    Češi drží míček za brankou Polska a vypadá to, že si Lukáš Bauer připíše nulu v tomto zápase.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:47
    Domácí hrají v plném počtu!

58:26
    Polsko se snažilo opět dostat do střel, ale ani jedna nakonec nezamířila mezi tři tyče.

57:56
    Kacper Szalanski svoji střelu dvakrát napálil do Tomáše Hanáka, který následně míček odpaluje daleko!

57:27
    Polsko se zatím nedokázalo dostat k většímu tlaku a naše čtyřka zatím brání velmi dobře, dokonce si už stihla i vystřídat.

57:15
    Lucas Dahlstrom se dostal ke střele ze středu hřiště, ale nedokázal trefit místo mezi třemi tyčeni!

56:47
    Vyloučení v týmu Česko:
    Besta – 2 min., Nedovolené vrážení.

56:18
    V posledních vteřinách se dost hra kouskuje, což ale rozhodně na vliv výsledku nebude mít žádnou váhu.

55:46
    Další odpískání nedovoleného zákroku, na vině byli hráči v červeném a Česko tak bude moct rozehrát na polovině soupeře.

55:10
    Pomalu se nám blíží konec třetí třetiny a zároveň i zápasu, je jasné, že i dnes Češi dokážou bez problému vyhrát.

54:44
    Rozhodčí nyní přerušil hru, kdy neměl a polskému publiku se to vůbec nelíbilo.

54:24
    Polsko šlo 2 na 1, ale nakonec z toho byla přihrávka naslepo, který letěla přesně mezi dva nabíhající hráče Polska.

54:03
    Míček mimo hrací pole, rozehrávat budou od své střídačky hráči v červeném, tedy Polsko.

53:29
    Naši reprezentanti jsou opět na polovině soupeře a snaží se vstřelit další branky.

52:47
    Češi jsou nyní uzavření na své polovině, ale se z toho už dostali a Martin Gattnar šel sál na polského brankáře, který dokázal vychytat českého útočníka!
    52:05 PĚNIČKA - 15:0

52:05
    Česko právě vstřelilo branku!
    Další branka českého týmu! Tomáš Hanák dokázal z otočky nahrát přesně krosovou přihrávkou na MATĚJE PĚNIČKU, který dokázal bez problému dostat míček do branky Jakuba Udziely! Asistence: Tomáš Hanák.
    51:31 LANGER - 14:0

51:31
    Další branka v síti Polska! Milan Meliš nahrál na hranici malého brankoviště na FILIPA LANGERA a vypadalo to, že brankář Polska má míček pod kontrolou jenže, vyplaval u jeho nohy a z dorážky se už kapitán Česka prosadil! Asistence: Milan Meliš.

50:59
    Češi se po delší době usadili na polovině soupeře a budou moci chvíli opět kombinovat kolem branky Jakuba Udziely.

50:24
    Jiří Besta velmi agresivně napadal a získal míček na polovině Polska, vzápětí se píská nedovolené bránění brankáři!

50:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny třetí třetiny.

49:39
    Emil Karkulowski se rozjel na Lukáše Bauera, který sice velmi nebezpečně vyjel proti střelci, ale dokázal levou rukou zakročit a stále drží nulu na svém kontě. Stav zůstává 13:0.

49:39
    Filip Forman zahrál vysokou holí a bude následovat trestné střílení pro Polsko! Ale vypadá to, že se při zákroku Lukáš Bauer zranil, doufejme, že bude v pořádku!

49:13
    Milan Meliš dostal míček a střílel z první, jenže těsně minul levou tyč branky Polska! Rozehrávat budou Poláci ze své poloviny.

48:39
    Velmi ostrý souboj před brankou Jakuba Udziely, ale nakonec rozhodčí nic nepískají a hraje se dále.

48:05
    Filip Langer málem ztratil míček, ale nakonec si poradil a dokázal uklidnit celou situaci na své polovině.

47:31
    Jiří Besta obtočil branku Polska, ale nakonec z toho byla pouze zablokovaná střela mimo branku.

46:59
    Martin Gattnar se dostal do samostatného úniku, ale nakonec polský brankář dokázal českému hráči míček vykopnout z florbalové hole!

46:28
    Tomáš Hanák si nabíhal a dostal míček před sebe, ale Jakub Udziela dokázal nakonec bez problému míček před českým útočníkem skrýt.

45:51
    Velmi dobrý pokus Widurskiho, který mohl překonat Bauera, ale ten na poslední chvíli zareagovat a dokázal zasáhnout!

45:29
    Dawid Kostrzewa byl povalen k zemi, ale píská se pouze nedovolený zákrok a Hemerka si nepůjde sednout na trestnou lavici.

45:08
    Rozhodčí pískají nedovolené bránění, rozehrávat budou moct v klidu ze své poloviny Poláci, kteří se mohou dostat alespoň na polovinu soupeře.

44:43
    Oddechový čas pro tým Polsko.
    44:43 KREYSA - 13:0

44:43
    Další gól českého týmu! Filip Langer nejdříve naznačil, že bude střílet, poté shodil míček na JONÁŠE KREYSU, který dokázal propasírovat míček mezi tělem a bližší tyčkou! Asistence: Filip Langer.
    44:14 ZAKONOV - 12:0

44:14
    Dvanáctá branka v síti Polska! Jiří Besta z levé strany dokázal dostat míček na střed hřiště, odkud dokázal FILIP ZAKONOV zamířit přesně k bližší tyči! Polský brankář nemohl nic vidět! Asistence: Jiří Besta.

43:55
    Zatím jsme stále neviděli ani jedno vyloučení v zápase, pouze jedno trestné střílení, což je možná trochu škoda, rozhodně by si to chtěly oba týmy vyzkoušet.

43:29
    Nedovolené bránění od Patrika Šebka, který se velmi diví, ale bude muset hrát dál bez dalších poznámek.

43:07
    Další velmi dobrá střela, který skončila mimo mantinely, rozehrávat bude český tým jakmile si dojde v klidu vystřídat.

42:47
    První česká formace je opět velmi aktivní, ale zatím to k dalšímu gólu nevedlo, vzápětí se blýskl dalším dobrým zákrokem brankář Polska.

42:20
    Poláci se ve druhé třetině ještě nedostali ani za svou polovinu a je jasné, že jim budou pomalu docházet síly a ve třetí třetině budou po většinu času bránit.

41:45
    Martin Šindelář zakončil ze středu hřiště, ale polský brankář dokázal skvěle zareagovat a zasáhnout!

41:18
    Matěj Pěnička se dostal do hry poprvé v zápase, doufejme, že nám opět předvede nějakou parádu.

40:54
    Češi stále pokračují v tlaku před polskou branku a snaží se přidat další branky do statistik.
    40:22 MELIŠ - 11:0

40:22
    Češi začínají třetí třetinu velmi dobře! Adam Hemerka dokázal najít krosovou přihrávkou skvěle nabíhajícího MILANA MELIŠE, který z první dokázal zakončit do branky Jakuba Udziely! Asistence: Adam Hemerka.

40:01
    Úvodní buly vyhrál opět Filip Langer.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:20.

Je za námi druhá třetina, která přinesla čtyři branky! Český tým se dlouho ve druhé třetině nedokázal prosadit, ale nakonec z toho byly čtyři branky a Česko tak vede po druhé třetině bez problémů 10:0!

Střely ve druhé třetině: 23:4.

40:00
    39:13 ZAKONOV - 10:0

39:13
    Dvojciferné číslo branek bude svítit už po druhé třetině! Martin Šindelář dokázal bekhendem zpoza branky nahrát na volného FILIPA ZAKONOVA, který zakončil přesně k pravé tyči a zvyšuje náskok už na 10:0! Asistence: Martin Šindelář.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:39
    Češi si výborně vyměňují pozice a motají tak obranu Polska, který už toho má dost a chtěla by už slyšet sirénu.

38:08
    Polsko se po dlouhé době dostalo na polovinu českého týmu, ale naše obrana zabrala a nenechala Poláky vystřelit na Lukáše Bauera.
    37:28 HAVLAS - 9:0

37:28
    Další branka Česka je na světě! Filip Langer velmi šikovným lobem dokázal najít na velkém brankovišti MATĚJE HAVLASE, který di dokázal rozhýbat brankáře a zakončit bekhendem do branky Polska! Asistence: Filip Langer.

36:56
    Výborná přihrávka Havlase před branku na Šindeláře, ale ten nastavil špatně florbalku a balóne nakonec mířil mimo branku Jakuba Udziely!

36:28
    Češi stále pokračují v tlaku na polovině soupeře, kterému pomalu docházejí síly a ve třetí třetině to bude mít velmi těžké.
    36:00 HANÁK - 8:0

36:00
    Osmý gól české reprezentace! Filip Forman přihrál přesně na TOMÁŠE HANÁKA, který dokázal projít středem hřiště a následně zakončit přesně ke vzdálenější tyči! Asistence: Filip Forman.

35:42
    Na zemi ležel chvíli Petr Majer po střetu s Lukaszem Chlebdou, ale nakonec se zvedá a vypadá to, že bude v pořádku.

35:16
    Češi se stále drží na polovině Polska, které v posledních minutách se nemůže dostat ani ze své poloviny.

34:36
    Šindelář přihrával na Matěje Havlase, který mohl zakončovat do prázdné branky, ale přihrávku vzduchem nedokázal zpracovat!

34:10
    Matěj Havlas vystřelil z poloviny hřiště, ale míček orazítkoval pouze nohu prvního blokujícího hráče.

33:40
    Pomalu se nám blíží konec druhé třetiny a nyní budeme chvíli čekat, než se na hrací ploše utře mokrý flek po pádu jednoho z polských hráčů.

32:59
    Jendrišák dostal výhodu za držení, vzápětí ale střela našich reprezentantů zamířila do prvního blokujícího hráče.

32:22
    Skvělý Tomáš Hanák, který dokázal lobem obhodit všechny protihráče a může si jít v klidu vystřídat.

31:47
    Druhá třetina se hraje stále ve velkém tempu, uvidíme, jestli oba týmy takto dokážou vydržet až do konce utkání.

31:13
    Lukáš Bauer musel být v pozoru, ale takto kvalitního brankáře střela po zemi rozhodně nepřekvapí a stále drží nulu na svém kontě.
    30:41 LANGER - 7:0

30:41
    Česko se poprvé prosazuje ve druhé třetině! Matěj Havlas předal míček na levou stranu, odkud bez větších problémů vystřelil FILIP LANGER a dokázal zamířit přesně k bližší tyči, kde polský brankář nedokázal zareagovat! Asistence: Matěj Havlas.

30:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny druhé třetiny.

29:42
    Jakub Procházka se dostal ke střele z poloviny hřiště, ale Lukáš Bauer vše viděl a vyrazil míček za svou branku!

29:14
    Češi dokázali vybojovat míček na své polovině a už se opět hrnou dopředu, před branku Jakuba Udziely.

28:47
    Ve druhé třetině Polsko podstatně lépe brání a je to znát, český tým zatím čeká na první vstřelenou branku v této periodě.

28:19
    Oba týmy střídají, hra se nám na chvíli alespoň uklidní.

27:47
    Polsko šlo 3 na 1, ale Lukasz Chlebda vzal vše na sebe a minul branku Lukáše Bauera!

27:26
    A tentokrát se vytáhl Jakub Udziela, který ramenem vyrazil míček mimo svou branku, rozehrávat budou z útočného rohu naši reprezentanti.

27:05
    Patrik Šebek dokázal vystřelit ze středu hřiště na branku Polska, ale nedokázal dostat míček do branky! Velká škoda pro český tým!

26:25
    Třetí česká formace už dlouho drží soupeře pod talkem, který nemůže vystřídat, ale následně se to už Polsku podaří.

25:48
    Další velký tlak našeho týmu končí bohužel nepřesnou přihrávkou za branku Jakuba Udziely.

25:27
    Jakub Procházka mohl první v zápase prostřelit Lukáše Bauera, ale nedokázal zamířit přesně mezi tři tyče! Velká škoda Polska!

24:59
    Nedovolené bránění na polovině Polska, odkud bude rozehrávat český tým, přesněji Matěj Jendrišák.

24:38
    Petr Majer se rozjel velmi pomalu a celý nájezd byl takový učebnicový, který dokázal polský brankář přečíst a stav tedy zůstává 6:0!

24:38
    Vysoká hůl od Dahlstroma a Petr Majer bude zahrávat trestné střílení!

24:25
    Velká šance Kacpera Skury, který mohl využít chybu českého obranného dua, ale napálil pouze Lukáše Bauera!

23:54
    Češi stále drží míček na polovině soupeře, zatím ale v posledních vteřinách z toho nebyla ani jedna střela na branku.

23:29
    Jonáš Kreysa vyzkoušel vystřelit z pravé strany na vzdálenější tyč, ale těsně minul branku Polska!

22:57
    Češi začali velmi aktivně napadat a získali balónek, Petr Majer se dokázal vytočit do střely, ale našel pouze Jakuba Udzielu!

22:25
    Poláci se dostali k rozehrávce na polovině naší reprezentace, ale nakonec z toho byla střela, která mířila do zadního mantinelu.

22:01
    Alexander Dahlstrom dokázal nyní výborně zablokovat krosovou přihrávku, který by znamenala gól!

21:24
    Nepřesná přihrávka od obrany Polska, Filip Forman sbírá míček na polovině hřiště a okamžitě posílá míček na polovinu soupeře.

20:55
    Jonáš Kreysa se dokázal vytočit až do střely, jenže trefil pouze gólmana Polska, který dnes zatím předvádí dobrý výkon.

20:28
    Češi opět začali velmi aktivně na balónku a snaží se na polovině soupeře vymyslet další brankovou příležitost.

20:01

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:38.

Je za námi první třetina, která přinesla šest branek! Česko si zatím drží dost vysoký náskok po první třetině, který si velmi jednoduše vypracovali! Polsko zatím mělo jen jednu šanci a to v poslední minutě první třetiny, která nebyla proměněná.

Střely po první třetině: 17:3.

20:00

19:39
    Nedovolený souboj v rohu hřiště od Punčocháře, rozehrávat bude Polsko.

19:11
    Lukasz Chlebda byl velmi blízko ke vstřelení první polské branky, ale trestuhodně minul branku!

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:13
    Dobrá polská rozehrávka, ale Filip Langer vše přerušil na polovině hřiště a Jonáš Kreysa může jít do rychlého protiútoku.
    17:45 GATTNAR - 6:0

17:45
    Češi se zmocnili míčku a dávají další branku! Matěj Jendrišák se skvěle rozhlédl na levé straně hřiště, posunul míček na MARTINA GATTNARA, který se dokázal prosadit ze středu hřiště! Asistence: Matěj Jendrišák.

17:03
    Česko se nyní drží na své polovině a pomalu si počká na svou šanci kdy odebrat míček svému soupeři.

16:29
    Poláci se vydali na útočný výpad, jenže se jim nakonec na polovině hřiště podařilo pouze ztratit míček, Česko bude opět na míčku.
    15:45 LANGER - 5:0

15:45
    Češi dávají pátou branku! Matěj Havlas se dokázal otočit kolem své osy u levé tyčky, sice nedokázal zakončit, ale míček si vzal FILIP LANGER, který zakončil do odkryté branky! Asistence: Matěj Havlas.

15:21
    Matěj Havlas byl podražený na velkém brankovišti, ale rozhodčí nic neviděli a hraje se dále.

14:48
    Pomalu se nám blíží konec první třetiny. Polsko se bude snažit už nedostat ani jednu branku a trochu i zahrozit.

14:08
    Zakonov se výborně zorientoval na hřišti a dokázal míček dostat mezi dvěma polskými hráči míček z nebezpečné pozice.

13:30
    Poláci dokázali opět pouze vyhodit jen za svou polovinu, oba týmy si vystřídají a Česko začne znovu od své branky.

12:57
    Filip Forman obkroužil celou polovinu Posla předal míček Majerovi a naši reprezentanti opět kombinují dále na polovině soupeře.

12:29
    Jonáš Kreysa nastavil hůl před domácí branku a vypadalo to, že by míček mohl dostat do branky, ale nedokázal nakonec trefit branku!

11:48
    Česko se už usadilo opět na polovině soupeře, ale střela z velké dálky od Milana Meliše mířila mimo branku Polska.

11:17
    Poláci dlouho drží míček na své polovině a budou chtít nyní uklidnit hru, protože se jim v posledních vteřinách moc nedaří.

10:46
    Nedovolené bránění od Martina Šindeláře na domácího brankáře Udzielu, rozehrávat bude polský tým z velkého brankoviště.

10:26
    Velká šance Česka, ale Filip Forman z ostrého úhlu nedokázal dostat míček za brankovou čáru a Poláci se osvobozují!

10:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny první třetiny.

9:06
    Naše první formace kombinuje kolem branky Polska, které se dokázalo osvobodit a na Bauera šel sám Kacper Skura, který trefil pouze dobře postaveného českého brankáře!

8:27
    Matěj Havlas dostal krosovou přihrávku a mohl střílet do prázdné branky, jenže trestuhodně minul branku Jakuba Udziely!

8:09
    Ostrý střet Jendrišáka se Sadolewskim, ale oba to berou s úsměvem a budeme moct hrát dále.

7:39
    Zatím se hraje velmi aktivní florbal z obou stran, delší chvíli jsou na míčku Poláci, ale k Bauerovi se zatím nedokázali dostat.
    6:47 MAJER - 4:0

6:47
    Dnes se zatím našemu výběru daří! Filip Forman z pravé strany našel krosovou přihrávkou vzduchem přesně PETRA MAJERA, který dokázal míček ze vzduchu sklepnout do branky Udziely! Asistence: Filip Forman.

6:21
    Udziela musel po dlouhé době zasahovat, což se mu podařilo a český tým se bude muset na chvíli bránit.

5:56
    Poláci také zahrozili, ale přečíslení 2 na 1 skončilo pouze střelou mimo branku Lukáše Bauera!
    5:11 GATTNAR - 3:0

5:11
    Češi střílejí třetí gól! Martin Šindelář u levé tyče shodil míček pod sebe na MARTINA GATTNARA, který měl před sebou dost prostoru a zamířil přesně ke vzdálenější tyči! Asistence: Martin Šindelář.

4:59
    Daniel Widurski se snažil napadat, ale nakonec z toho nic nebezpečného nevzniklo, Meliš si pokryl míček a zbavil se soupeře.

4:26
    Češi se stále drží na polovině soupeře, rozhodně budou chtít přidat co nejvíce branek a rozhodnout utkání v první třetině.
    3:58 FORMAN - 2:0

3:58
    Další gól Česka! Tomáš Hanák z levé strany dokázal dostat krosovou přihrávku vzduchem na FILIPA FORMANA, který dokázal míček sklepnout pod horní tyč! Krásný český gól! Asistence: Tomáš Hanák.
    3:13 MELIŠ - 1:0

3:13
    Dostáváme se do vedení! Marek Zouzal nejdříve z velké dálky vstřelil mimo branku, míček se odrazil příhodně od zadního mantinelu k MILANU MELIŠOVI, který zavěsil míček do pravého horního rohu! Asistence: Marek Zouzal.

2:59
    Polsko se dostalo k míčku, ale dlouhý výhoz až na českou polovinu skončil pouze nedovoleným faulem Jankowskim, rozehrávat bude náš tým.

2:31
    Tak nakonec Jendrišák se dostal ještě k jedné šanci a byl sám před brankářem Polska, ale nedokázal usměrnit míček mezi tři tyče! Velká škoda pro naši reprezentaci!

2:05
    Matěj Jendrišák se dostal jako první český hráč ke střele, ale Jakub Udziela předvádí kvalitní zákrok, které oceňuje i publikum.

1:36
    Lukáš Punčochář čeká s míčkem na své polovině, následně nahodil míček na polovinu Polska, Česko bude mít k dispozici rozehrávku z rohu hřiště.

1:18
    Filip Forman si skvěle obhodil dva polské hráče, ale byl zahnán pouze na svou polovinu.

0:47
    Poláci jsou zatažení na své polovině a dnešní jejich úkol je, aby se co nejdéle drželi našeho týmu a zkusili překvapit.

0:29
    Češi kombinují na své polovině, zatím nemusejí nikam spěchat a počkají si v klidu na svou první šanci.

0:01
    Úvodní buly vyhrál Filip Langer.

00:01

Domácí fanoušci Polska už před úvodním hvizdem předvádí skvělou atmosféru, naši reprezentanti to dnes nebudou mít s publikem jednoduché!

Zdravím všechny florbalové příznivce! Dnes se podíváme na zápas Česka, které nastoupí v bílých dresech a Polska, které si do dnešního zápasu tak zvolilo červené dresy. Uvidíme, jestli se podaří našemu výběru vyhrát opět velkým rozdílem stejně jako proti Maďarsku a Rakousku.

Úvodní sestavy

Česko: Bauer (Jurco) – Meliš, Hemerka, Šebek, Punčochář, Zakonov, Šindler, Zouzal – Havlas, Langer (C), Kreysa – Majer, Forman, Hanák – Šindelář, Jendrišák, Gattnar – Pěnička, Besta.
    Trenér: Jaroslav Berka

Polsko: Udziela (Bogdanski) – Sadolewski, Karkulowski, Nieskorski, Surdyn, Procházka, Sternicki, Pelczarski, Dahlstrom A. – Widurski, Chlebda (C), Dahlstrom L. – Rydzewski, Szalanski, Skura K. – Krawczyk, Kostrzewa, Skura M. – Jankowski.
    Trenér: Patric Johansson

Rozhodčí: Martin Matti a Simon Broman (SWE)

Vzájemné zápasy

Z posledních vzájemných tří utkání je jasné, že Polsko není silný soupeř, na Světových hrách v roce 2017 Češi bez problému dokázali našeho soupeře porazit 12:1 a to se hrálo 3x15 minut. V roce 2019 z toho byla na Polish Open hladká výhra 10:0 a v roce 2021 opět na Polish Open to bylo jednoznačné, Češi vyhráli bez problému 15:2. Uvidíme, jestli i dnes budou mít Češi snadnou cestu k vítězství.

Česko

Český tým zahájil v kvalifikaci na MS zápas proti Maďarsku, které samozřejmě nepatří mezi špičku na světě, ale pomalu se posouvají směrem vzhůru. Češi už od začátku utkání bez problému navyšovali své vedení a nakonec vyhráli vysoko 16:1, jediný Maďar, který se prosadil, tak byl Dániel Csík. Naopak nejproduktivnější český hráč byl Filip Forman, který si připsal šest asistencí. Druhý zápas odehráli naši reprezentanti včera proti Rakousku, v tomto utkání byl průběh velmi podobný až na to, že se Rakousko prosadilo dvakrát, jednou v přesilové hře a jednou ve hře 5 na 5. Nejproduktivnější český hráč byl Matěj Pěnička s Matějem Havlasem, kteří si připsali 5 kanadských bodů.

Polsko

Polsko má za sebou zápas s Rakouskem, který odehráli ve čtvrtek, k vidění bylo spoustu šancí na obou stranách a pro český tým tento zápas dopadl velice dobře, protože zápas skončil remízou 6:6 a v kvalifikaci se nehraje do rozhodnutí a tak získaly oba týmy po jedno bodu, v zápase nasbíral dvě branky Kacper Skura, který asi bude největší hrozbou pro český tým. Včera Polsko odehrálo zápas s Maďarskem, které bylo dost opatrné, nakonec jsme viděli pouze dvě branky Polska, které nakonec vyhrálo a připsalo si dva body do tabulky.

Skupina českého týmu v Polsku

Čeští reprezentanti mají velmi jednoduchou skupinu, což se samozřejmě vědělo už od začátku a je tak jejich povinností postoupit na Mistrovství světa! Skupina obsahuje Maďarsko, Rakousko a domácí Polsko.

Vítáme vás u on-line přenosu ze třetího utkání kvalifikace na MS mužů ve florbale! Dnes se utkají Česko a Polsko. Utkání začíná v 18:00.