Tým McDavid – Tým MacKinnon 4:3 (2:0 po s.n.) | Tým Matthews – Tým Hughes 6:5 (1:0 po s.n.) | Tým Matthews – Tým McDavid 7:4 (kon.)
konec
Tým Matthews
7:4 (3:3, 4:1)
Tým McDavid
Sobota 03.02.2024, 23:40NHL All-Star Game
Partner:
   
  Tým Matthews obdržel šek na milion dolarů. Tyto peníze si členové týmu rozdělí rovným dílem. (00:24:26)
   
  MVP All-Star Game se stal Auston Matthews.
   
  Tým Matthews vyhrál finálový duel nad Týmem McDavid 7:4 a slaví prvenství během sobotního All-Star Game! A tím celý víkend v Torontu končí.

  Příští rok se All-Star víkend pořádat nebude. Místo něho bude na programu turnaj čtyř zemí, trochu skromnější verze Světového poháru. A ani v roce 2026 se nebude All-Star víkend pořádat, protože hokejisté NHL se vrátí na olympijské hry!
   
  Konec zápasu.
   
  19:14
  Thomas a po něm Reinhart zkoušeli překonat Oettingera, ale neuspěli.
  18:54 BARZAL - 7:4
   
  18:54
  Tým Tým Matthews právě vstřelil branku!
  MATHEW BARZAL vyrazil do úniku spolu s DeBrincatem, oba si několikrát přihráli a Barzal vypálil k levé tyči. Asistence: Alex DeBrincat, Filip Forsberg.
  18:32 HERTL - 6:4
   
  18:32
  Tým Tým McDavid právě vstřelil branku!
  TOMÁŠ HERTL vykřesává naději! Dostal se před brankoviště k odraženému puku a trefil jej mezi Oettingerovy betony. Asistence: Leon Draisaitl, Nick Suzuki.
   
  18:12
  Okamžitě jde Hellebuyck zase na střídačku!
  18:09 DEBRINCAT - 6:3
   
  18:09
  Tým Tým Matthews právě vstřelil branku!
  Ve středním pásmu ale hosté přišli o puk a využívá toho ALEX DEBRINCAT, který se od modré čáry trefuje do prázdné brány. Bez asistence.
   
  17:50
  Hellebuyck je na střídačce, Tým McDavid hraje ve čtyřech.
   
  17:38
  Po delší době si zaútočila také Matthewsova parta, Nylandera ale Hellebuyck vytěsnil za branku.
   
  17:00
  Na brankáři Dallasu si následně vylámal zuby z levého kruhu i Reinhart, jenž mířil šikovně pod lapačku.
   
  16:35
  Tým McDavid je nyní aktivnější a nebezpečnější. Oettinger však drží své spoluhráče ve dvoubrankovém vedení. Vychytal i Draisaitla.
   
  16:10
  Pastrňák si sjel mezi kruhy a vyslal další projektil na Oettingera, který ale pohotovým zákrokem srazil puk do strany.
   
  15:22
  McDavid sice svůj průnik obranou střelou nezakončil, ale další útok, který vedl Pastrňák po levé straně, už musel řešit Oettinger.

  Jan Vojkůvka

  Branky a nahrávky: 3. Keller (Matthews, Rielly), 8. Marner (Nylander, Trocheck), 9. Matthews (Keller), 12. Forsberg (Barzal, DeBrincat), 15. Matthews (Keller, Barzal), 19. DeBrincat, 19. Barzal (DeBrincat, Forsberg) – 6. Jenner (Suzuki), 9. Pastrňák (Draisaitl), 9. Draisaitl (McDavid, Pastrňák), 19. Hertl (Draisaitl, Suzuki)


  Tým Matthews: Igor Šesťorkin (11. Jake Oettinger) – William Nylander, Mitch Marner, Clayton Keller, Mathew Barzal, Filip Forsberg, Alex DeBrincat, Vincent Trocheck, Auston Matthews, Morgan Rielly
  Tým McDavid: Sergej Bobrovskij (11. Connor Hellebuyck) – David Pastrňák, Rasmus Dahlin, Robert Thomas, Sam Reinhart, Boone Jenner, Nick Suzuki, Tomáš Hertl, Connor McDavid, Leon Draisaitl
  bahis siteleri