Zvolen – HC Slovan 3:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Michalovce 2:4 (kon.) | Humenné – Banská Bystrica 4:5 (3:4 po s.n.)
Košice – Poprad 2:3 (kon.) | Trenčín – Nové Zámky 4:2 (kon.) | Nitra – Lipt. Mikuláš 5:4 (po pr.)
HC Košice
2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
HK Poprad
sk Neděle 04.02.2024, 17:00Tipos Extraliga (SR) • 42. kolo

Domáci to napokon nestihli. Hostia z Popradu berú dnes z Košíc všetky body. Sledovali sme naozaj výborný hokej. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer. (19:18:54)

59:59
    Domácim sa podarilo vyrovnať! Rozhodcovia však ešte preverujú na videu či to domáci stihli v riadnom čase.

59:02
    Začala posledná minúta tretej tretiny.

58:49
    Košice dali gól! Hostia stratili na chvíľu koncentráciu a domáci to okamžite využili. JOONA JÄÄSKELÄINEN sa dostal k puku v útočnej tretine a vymietol pavučinu v prvom hornom rohu Vayovej brány. Asistencie: M. Chovan, J. Olsson.

58:02
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:36
    Poprad dal gól! Hostia pridávajú tretí gól do prázdnej brány. Dnešný zápas je už pravdepodobne rozhodnutý. Domáci prehrali buly v útočnej tretine. K puku sa dostal PATRIK SVITANA a cez celé klzisko poslal puk do opustenej brány. Asistencie: R. Dmowsi, A. Vay.

57:29
    Oddychový čas pro tím HC Košice.

56:11
    Vay chytil Fejesovu střelu a prerušil hru.

55:53
    Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.

55:12
    Košice hrajú presilovku veľmi dobre. Hostia sa bránia zubami nechtami.

54:05
    Domáci sa hneď po buly usadili v útočnom pásme.

53:53
    Vylúčenie v tíme HK Poprad:
    Benjamin Betker – 2 min., podrazenie.

53:36
    Chovan našiel prihrávkou Zecha, ktorý z prvej vypálil. Jeho pokus nebol presný.

52:18
    Poprad dal gól! Hostia využívajú presilovú hru a idú do vedenia v tomto zápase! Dmowski poslal tvrdú strelu na Janusa. Ten puk vyrazil a k dorážke sa dostal TOMÁŠ ZÁBORSKÝ, ktorý už nemal problém dostať puk do brány. Asistencie: R. Dmowski, R. Coulter.