8:7 (2:3, 3:3, 3:1)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
Středa 07.02.2024, 18:30 • SH Česká Lípa • Livesport Superliga • 17. kolo

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (20:28:57)

Je konec! Velká radost v České Lípě, která dokázala porazit Tatran Střešovice, což asi nikdo před zápasem nečekal! Česká Lípa se tak vzdaluje příčkám o udržení a play-off mají už velmi blízko! Tatran po dnešku zůstává na druhém místě za Mladou Boleslaví.

FBC 4CLEAN Česká Lípa – ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice 8:7
    Branky a nahrávky: 8. Vavruška (Pšenička), 14. Krajcigr (Kopič), 22. Trčka (Pšenička), 30. Krajcigr (Křenek), 30. Vavruška (Slaný), 42. Pekárek (Štěrba), 43. Pekárek (Krajcigr), 45. Pšenička (Křenek) – 9. A. Kučera (Kreysa), 11. Mare. Beneš (Meliš), 19. Meliš (Havlas), 27. Havlas (T. Hanák), 30. Mar. Čermák (Sládeček), 33. Šimek (J. Boček), 54. Havlas (Mare. Beneš). Rozhodčí: Jiří Šedivý a Radek Štengl. Vyloučení: 2:2. Využití: 3:2. Diváci: 362. Zásahy brankářů: 17:19. Po třetinách: 2:3, 3:3, 3:1.

59:59
    Štěpán Slaný drží míček za svou brankou a všichni fanoušci v hale šílejí!

59:50
    Česká Lípa dokázala vyhodit a Tatran měl další a asi poslední příležitost vyrovnat, jenže trefil levou tyč!

59:27
    Ladislav Pekárek přes celé hřiště nedokázal dostat míček do odkryté branky!

59:12
    Pekárek s Krajcigrem drží míček za brankou Tatranu Střešovice, ale nedokázali dostat míček do branky!

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny. Česká Lípa dnes hraje výborně a tři body by si určitě zasloužila!

58:41
    Oddechový čas pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice.

58:17
    Hostující gólman opět odbíhá na střídačku a Tatran hraje v šesti!

58:06
    Kolísko dostal krosovou přihrávku a mohl zakončit do prázdné branky, jenže střelu příliš přizvedl a nedokázal trefit branku. Jurco je zpět v brance.

57:36
    Česká Lípa je hluboko na své polovině, Radek Krajcigr opět odvádí neskutečnou práci svým tělem.

57:10
    Tatran nyní dlouho bojoval o míček a až teď se k němu dostal! Tatran má odkrytou branku a už hraje v šesti!

56:34
    Tomáš Pšenička se dostal ke střele z levé strany, ale nakonec zamířil pouze do rukavice Tomáše Jurca!

56:02
    Tomáš Hanák dostal naloženo na středu hřiště, ale rozhodčí nic nepískají a bude se hrát dál, vzápětí se píská na brankovišti Tomáše Jurca útočný faul.

55:31
    Domácí to teď udělali skvěle když drželi míček na své polovině, vzápětí z toho bylo přečíslení a Daniel Jukl se opět vytáhl a zneškodnil další tutovku!

55:00
    Dnešní utkání sleduje 362 diváků.

54:46
    Oba týmy střídají, domácí budou mít k dispozici ze své poloviny rozehrávku a mohou tak uklidnit hru.