Slovensko
5:2 (0:0, 0:1, 5:1)
Německo
sk Středa 07.02.2024, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Reprezentace

Pekný reprezentačný zápas je za nami. Dosiahli sme v ňom cenné víťazstvo a to je najlepšia pozvánka aj na zajtrajší duel, na ktorý sa už teraz teším. Ďakujem za pozornosť a dovidenia zajtra. Pekný zbytok večera. Slovensko – Nemecko 5:2. (20:35:49)

Najlepšími hráčmi sú vyhlásení : za Nemecko Jan Nijenhuis a za Slovensko gólman Vladimír Glosár.

Kollár skúšal blafák, ale nebol úspešný. Vyhrávame teda aj samostatné nájazdy v pomere 2:1.

Blank nedáva, jeho strelu Glosár kryje.

Tamáši strelou k ľavej tyči zvyšuje na 2:1.

Jentzsch skúsil Forsbergovu kľučku, ale nedáva.

Andrej Kukuča strelou pod brvno vyrovnáva na 1:1.

Nijenhuis, miešal miešal, až Glosára vymiešal .

Baláž skúsil blafák na vyrážačku, ale nedáva.

Leonhardt skúšal strelou na vyrážačku, ale nedáva.

Oleksy Myklukha, rovnako medzi nedáva.

Začínajú Nemci. Schinko, nedal strieľal medzi betóny.

K tretej tretine asi toľkoto, 40 minút sme dobíjali bránu Nemecka, až sme ju v 46.minúte náhodným gólom dobili. Následne nás to nakoplo, zistili sme, že aj Tobias Ancicka v bráne je prekonateľný a tak sme mu nasúkali ďalšie dva góly. Za stavu 3:2 Nemecký tréner Harol Kreis odvolal brankára a štvrtý gól pridal Kašlík. Nuž a o ďalších päť sekúnd na konečných 5:2 zakončil Baláž. Poďme ale rýchlo na nájazdy...

Zápas síce končí, ale vy ešte neodchádzajte. Ideme sledovať sériu piatich nájazdov.

59:30
    Slováci kontrolujú výsledok a hrá sa v strednom pásme.

58:31
    Slovensko dalo gól! Okamžite po buly Nemcom ušiel JOZEF BALÁŽ, dostal sa do samostatného nájazdu a prekonáva Ancicku strelou na vyrážačku.
    Asistoval Andrej Kollár.

58:26
    Slovensko dalo gól! Hra bez brankára Nemecku nevyšla. MATEJ KAŠLÍK najprv vypichol Nemcom puk, následne sa k nemu vrátil a do prázdnej brány tak zvyšuje na 4:2.