Boston – Vancouver 4:0 (kon.) | Florida – Washington 4:2 (kon.) | New Jersey – Calgary 3:5 (kon.)
Philadelphia – Winnipeg 4:1 (kon.) | NY Islanders – Tampa 6:2 (kon.) | Carolina – Colorado 5:2 (kon.)

Boston právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné, Medvědi mají dnes opravdu fenomenální první minuty třetin! PAVEL ZACHA pronikl za obranu, dostal se do krátkého úniku, zamířil nad vyrážečku a trefuje k tyči – 4:0. Asistence: James van Riemsdyk a David Pastrňák.
    Zacha P., van Riemsdyk J., Grzelcyk M., McAvoy C., Pastrňák D.
    Lindholm E., Pettersson E., Myers T., Michejev I., Cole I.
    20:34 Morgan GEEKIE - 3:0

20:34
    5/5
    Bruins jdou do trháku! Zacha nabil DAVIDU PASTRŇÁKOVI, ten se napřáhl až ke stropu haly a při ráně zlomil hůl. Kotouč se ale nějak dostal na bránu, odrazil se od gólmana, od Myrese a skončil v bráně. Ještě není jisté, komu bude gól přiznán, co ale jisté je, to je to, že domácí tým vede 3:0. Asistence: Pavel Zacha.

Později byl gól připsán Morganu Geekiemu, jenž pracoval ve slotu. Asistence pro Pastrňáka a Zachu.
    Pastrňák D., Zacha P., Geekie M., Grzelcyk M., McAvoy C.
    15:37 Danton HEINEN - 2:0

15:37
    4/5
    Medvědi kralují v oslabení! Tentokrát po šikovném vysunutí od Coyleho ujel DANTON HEINEN, jenž přebruslil obránce, dostal se až před Demka a suverénně trefil horní růžek – 2:0. Asistence: Charlie Coyle.
    Heinen D., Coyle C., Forbort D., McAvoy C.
    Boeser B., Miller J., Lindholm E., Pettersson E., Hughes Q.
    00:32 Brad MARCHAND - 1:0

00:32
    4/5
    Tak tohle je neuvěřitelný start zápasu! Brankář Thatcher Demko chtěl za vlastní bránou rozehrát, situaci ale trošku podcenil a namazal přímo Coylovi. Ten našel BRADA MARCHANDA, který pohotově obhodil beton soupeře a zavěsil – 1:0.
    Marchand B., Coyle C., Carlo B., Lindholm H.

Adam Čuba

Branky a nahrávky: 1. Marchand (Coyle), 16. Heinen (Coyle), 21. Geekie (Pastrňák, Zacha), 21. Zacha (J. van Riemsdyk, Pastrňák)

Boston Bruins: Ullmark (Swayman) – Grzelcyk, McAvoy, H. Lindholm, Carlo, Forbort, Wotherspoon – Marchand, Coyle, DeBrusk – J. van Riemsdyk, Zacha, Pastrňák – Heinen, Geekie, Frederic – Lauko, J. Boqvist, Steen.
    Vancouver Canucks: Demko (DeSmith) – Q. Hughes, Hronek, Cole, T. Myers, Zadorov, Juulsen – P. Suter, J. Miller, Boeser – Michejev, E. Pettersson, E. Lindholm – Joshua, Blueger, Garland – Höglander, Aman, Lafferty.