Boston – Washington 0:3 (kon.) | Florida – Colorado 4:0 (kon.) | Winnipeg – Pittsburgh 2:1 (kon.)
Carolina – New Jersey 1:0 (po pr.) | Columbus – Tampa 2:4 (kon.) | Ottawa – Toronto 5:3 (kon.)
Philadelphia – Seattle 3:2 (kon.) | Nashville – Arizona 5:4 (po pr.) | Los Angeles – Edmonton 4:0 (kon.)
Montreal – St. Louis 2:7 (kon.) | Washington – Vancouver 2:3 (po pr.)
Philadelphia Flyers
3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
Seattle Kraken
Neděle 11.02.2024, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

59:10
    Hostující tým si před vhazováním bere oddechový čas.

58:16
    Daccord je na střídačce, začíná power-play seattlu.

49:10
    Přesilovka pro Philadelphii, na trestnou lavici už s dvouminutovým trestem za nedovolené bránění zamířil Jamie Oleksiak.

45:39
    Navíc je tu vyloučení na straně Seattlu, Will Borgen obdržel dvě minuty za zdržování hry, když poslal puk přes plexi.
    45:30 Sean COUTURIER - 3:2

45:30
    5/5
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Teď už to ale domácím vyšlo a ti potřetí v utkání vedou! Po vyhraném buly se hra dostala na modrou čáru, odkud vystřelil Sanheim, před brankou tečoval SEAN COUTURIER a poslal puk mimo Daccordův dosah – 3:2. Asistence: Travis Sanheim, Travis Konecny.
    Couturier S., Sanheim T., Konecny T., Ristolainen R., Tippett O.
    Borgen W., Eberle J., Beniers M., Oleksiak J., Tatar T.
    40:36 Jared MCCANN - 2:2

40:36
    5/5
    Seattle právě vstřelil branku!
    Hosté mají skvělý vstup do třetí třetiny a zase srovnávají! V útočném pásmu se dostal puk na hůl JAREDA MCCANNA, ten vystřelil z pravého kruhu, jeho pokus byl tečován holí jednoho z domácích hráčů a puk prolétl kolem Petersenova ramene do sítě – 2:2. Asistence: Alexander Wennberg, Vince Dunn.
    McCann J., Borgen W., Larsson A., Schwartz J., Wennberg A.
    Sanheim T., Drysdale J., Couturier S., Foerster T., Tippett O.

29:58
    Daleko ale nedojel, neboť domácí se už dotkli puku a dvě minuty za sekání odkroutí Sean Walker.

22:31
    Rozhodčí vylučují na straně Seattlu, dvě minuty za sekání obdržel Yanni Gourde.
    18:14 Ryan POEHLING - 2:1

18:14
    4/5
    Domácí udeřili ve vlastním oslabení! Z hloubi vlastního pásma šla příhra na RYANA POEHLINGA, ten si zprava najel do střelecké pozice a ranou po ledě prostřelil Daccorda – 2:1. Asistence: Garnet Hathaway, Nick Seeler.
    Poehling R., York C., Drysdale J., Walker Se.
    Eberle J., McCann J., Wennberg A., Bjorkstrand O., Dunn V.

17:09
    Lavička Philadelphie si vzala challenge, chtěla gól rozporovat pro ofsajd, rozhodčí ale nenašli záběr, který by to potvrdil a gól definitivně uznali. Domácí tak vyfasovali dvou minutový trest za neúspěšnou trenérskou výzvu. Dvě minuty odsedí Joel Farabee.
    17:09 Tomáš TATAR - 1:1

17:09
    5/5
    Je srovnáno! Domácí si nepohlídali protiakci soupeře, Seattle předvedl kombinaci, kdy na jejím konci byla Dunnova příhra za kruhy na TOMÁŠE TATARA, ten pohotově vystřelil a puk skončil mimo Petersenův dosah – 1:1. Asistence: Vince Dunn, Adam Larsson.
    Tatar T., Dunn V., Larsson A., Eberle J., Beniers M.
    Sanheim T., Konecny T., Couturier S., Ristolainen R., Tippett O.

05:15
    Seattle bude moci zareagovat taktéž v přesilovce, dvě minuty za hákování si jde odsedět Rasmus Ristolainen.
    04:36 Scott LAUGHTON - 1:0

04:36
    5/4
    Přesilovka je nakonec využitá a domácí vedou. faul potrestal sám faulovaný SCOTT LAUGHTON, který dostal přihrávku na pravý kruh a golfákem se trefil pod Daccordovo břevno – 1:0! Asistence: Cameron York, Morgan Frost.
    Laughton S., York C., Frost M., Foerster T., Atkinson C.
    Larsson A., Tanev B., Wennberg A., Oleksiak J.

03:15
    Hned vzápětí Laughtona krosčekoval Vice Dunn a už je na trestné lavici. První přesilovka pro Philadelphii.
    03:13 Laughton nedotáhl své sólo do úspěšného konce

03:13
    Do sóla se hnal domácí Laughton, na Daccorda zkusil bekhendovou kličku, gólman Seattlu ale jeho střelu dokázal zastavit!

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 5. Laughton (York, Frost), 19. Poehling (Hathaway, Seeler), 46. Couturier (Sanheim, Konecny) – 18. Tatar (Dunn, Larsson), 41. McCann (Wennberg, Dunn)

Philadelphia Flyers: Petersen (Ersson) – Drysdale, York, Ristolainen, Sanheim, Se. Walker, Seeler – Konecny, Couturier, Tippett – Atkinson, Frost, Farabee – N. Cates, Poehling, Foerster – Hathaway, Laughton (A), Deslauriers.
    Trenér: John Tortorella

Seattle Kraken: Daccord (Grubauer) – Larsson, Dunn, Borgen, Oleksiak, Dumoulin, R. Evans – Eberle, Beniers, Tatar – McCann, Wennberg, Schwartz (A) – Bjorkstrand, Gourde (A), Tolvanen – Burakovsky, Yamamoto, B. Tanev.
    Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Hebert, Schrader – Galloway, Kelly

Diváci: 18 926