Slavia – Rapid Ústí n/L 6:1 (kon.) | Chrudim – Interobal Plzeň 2:4 (po pr.) | Rapid Ústí n/L – Chrudim 2:6 (kon.)

28:40
    Hosté kombinují na útočné polovině, ale nemohou se dostat do zakončení.

27:30
    Interobal Plzeň okamžitě sahá ke hře bez brankáře!

27:30
    Slavia právě vstřelila branku!
    Slavisté se dostávají dvě a půl minuty před koncem do vedení! ALDJAR KAZBEKOV další střelou levou nohou uspěl, trefil přesně mimo dosah bezchybného Buchara a 150 sekund před koncem přiblížil sešívané mistrovskému titulu – 2:1!

26:51
    Kazbekovova prudká rána po rohovém kopu přinesla skvělý zákrok Buchara!

26:47
    Čas druhého poločasu se nám chýlí ke konci, uvidíme rozhodnutí ještě v řádné hrací době?

24:17
    Plzeň má v současné době tři fauly, Slavia jeden. Zatím nic drastického.

22:58
    Plzeňský brankář Buchar vyrazil směrem dopředu a tím zadělal na pořádné nepříjemnosti. Schütz však z vlastní poloviny minul prostor mezi třemi tyčemi.

20:22
    Teď je to Interobal, kdo diktuje tempo hry, většinu času se hraje ale okolo půlící čáry.

19:15
    Sledujeme futsal zcela bez šancí, ani jednomu týmů se nevede, navíc oba celky skvěle brání. Řekl bych, že to bude o jedné chybě.

17:13
    Pěkný natřel Kazbekova na nabíhajícího Schütze, který ale na zadní tyči nedokázal míč trefit.

15:49
    První pokus druhé půle přišel od Čardy, který ale prostor mezi třemi tyčemi minul.

15:01

15:00

14:44
    Buchar vyrazil podpořit také ofenzívu, jeho zakončení bylo ale nepřesné.

13:37
    Ještě time out pro Plzeň.

12:00
    Petr Kolesa se těžko zvedá z hrací plochy, to by byla pro Plzeň citelná ztráta.

10:13
    Po delší odmlce vzrušení před brankou Interobalu, střela Klabana skončila u pozorného Buchara.