Slavia – Rapid Ústí n/L 6:1 (kon.) | Chrudim – Interobal Plzeň 2:4 (po pr.) | Rapid Ústí n/L – Chrudim 2:6 (kon.)
Slavia – Interobal Plzeň 2:1 (kon.)
SK Slavia Praha
2:1 (1:1)
SK Interobal Plzeň
Neděle 11.02.2024, 18:40Final four Juniorské ligy U19 • Finále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:40.

SK Slavia Praha: Naku (Nerad) – Kazbekov, Klaban, Kuča, Schütz, Berežnyk, Kočovský, Kraus, Mottl, Slapnička, Vávra, Altera, Rozman
    Trenér: Jan Homola

SK Interobal Plzeň: Buchar (Vicenda) – Lemon, Pečenka, Adam, Kolesa, Kepl, Chládek, Škovran, Čarda, Hrubý, Vítek, Kolesa, Svoboda
    Trenér: Adam Forman

Rozhodčí: Čep, Černý.

00:01

01:40
    Slavia právě vstřelila branku!
    Vítěz základní části se dostává do vedení v polovině druhé minuty! Kuča šikovně podržel míč a našel na zadní tyči ŠIMONA SCHÜTZE, který ve skluzu posílá sešívané do vedení – 1:0!

03:34
    Interobal se snaží také o útočnou aktivitu, dobře pracující defenzíva Slavie mu ale neumožňuje nebezpečnější zakončení.

03:51
    To již ovšem neplatí, nepříjemnou střelu Petra Kolesy vyrazil na rohový kop brankář Naku.

04:11
    Buchar vyráží zakončení Jakuba Krause.

04:25
    A Buchar čaruje stejně jako v semifinále, nyní sebral gólovou radost Slapničkovi, který byl na levé straně zcela sám před plzeňským gólmanem!

05:18
    Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Kapitán hostujícího týmu TOMÁŠ PEČENKA dostal balon na levé straně do běhu, střílel sice na poslední chvíli, ale pomohla mu teč bránícího hráče, která znamená vyrovnání – 1:1!

06:39
    První akumulovaný faul finále zaznamenal Kazbekov.

07:12
    Další nepříjemně tečovaná rána, tentokrát z nohy Alexe Chládka. Naku měl problémy, ale nakonec ukrotil balon ve svých rukavicích.

10:13
    Po delší odmlce vzrušení před brankou Interobalu, střela Klabana skončila u pozorného Buchara.

12:00
    Petr Kolesa se těžko zvedá z hrací plochy, to by byla pro Plzeň citelná ztráta.

13:37
    Ještě time out pro Plzeň.

14:44
    Buchar vyrazil podpořit také ofenzívu, jeho zakončení bylo ale nepřesné.

15:00

15:01

15:49
    První pokus druhé půle přišel od Čardy, který ale prostor mezi třemi tyčemi minul.

17:13
    Pěkný natřel Kazbekova na nabíhajícího Schütze, který ale na zadní tyči nedokázal míč trefit.

19:15
    Sledujeme futsal zcela bez šancí, ani jednomu týmů se nevede, navíc oba celky skvěle brání. Řekl bych, že to bude o jedné chybě.

20:22
    Teď je to Interobal, kdo diktuje tempo hry, většinu času se hraje ale okolo půlící čáry.

22:58
    Plzeňský brankář Buchar vyrazil směrem dopředu a tím zadělal na pořádné nepříjemnosti. Schütz však z vlastní poloviny minul prostor mezi třemi tyčemi.

24:17
    Plzeň má v současné době tři fauly, Slavia jeden. Zatím nic drastického.

26:47
    Čas druhého poločasu se nám chýlí ke konci, uvidíme rozhodnutí ještě v řádné hrací době?

26:51
    Kazbekovova prudká rána po rohovém kopu přinesla skvělý zákrok Buchara!

27:30
    Slavisté se dostávají dvě a půl minuty před koncem do vedení! ALDJAR KAZBEKOV další střelou levou nohou uspěl, trefil přesně mimo dosah bezchybného Buchara a 150 sekund před koncem přiblížil sešívané mistrovskému titulu – 2:1!