Vsetín – Sokolov 6:2 (kon.) | Litoměřice – Přerov 3:1 (kon.) | Třebíč – Zlín 2:1 (po pr.)
Poruba 2011 – Pardubice B 4:3 (kon.) | Prostějov – Znojmo 6:4 (kon.) | Slavia – Jihlava 1:0 (kon.)
Kolín – Frýdek-M. 7:0 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
HC Dynamo Pardubice B
Středa 14.02.2024, 18:00 • RT Torax Aréna, Ostrava. • Maxa liga • 47. kolo

56:27
    Poruba si zahraje přesilovku proti třem. Trest obdržel Vomáčka, který posunul bránu a dává tak šanci domácím na zvýšení náskoku. Trest odpyký Rouha.

54:46
    Na zemi zůstali ležet dva hráči Poruby. Jmenovitě jsou jimi Klimíček, který schytal zákrok do hlavy. Druhým hráčem je Střondala, který byl tvrdě přišpendlen k mantinelu. Hřiště tak opouští Nedbal, který dostal trest na 5 minut s osobním trestem do konce utkání. Trest odpyká Zeman.

50:23
    Razgals zbytečně připravil své spoluhráče o přesilovku. Ve středu pásma totiž rozsekl hůl jednomu z hostů a odpyká si tak dvě minuty.

49:25
    Právě Pochobradský si odpyká dvouminutový trest za krosček, kterým poslal k zemi Lednického.

47:32
    Hrníčko s Douderou si sice půjdou sednout za katr, kvůli hrubosti, avšak se bude pokračovat ve steném počtu.

46:06
    Domácí Vachovec si usedne za katr. Vloučen byl za nedovolené bránění proti Zdráhalovi.

35:04
    Klimíček sekl jednoho ze soupeřů a Pardubice po využité přesilovce dostávají možnost další.

31:52
    Pardubice si taktéž zahrají druhou přesilovku. Za katr již usedl Michal Gutwald, který si přidržel svého soupeře.

20:21
    Ihned po začátku třetiny musel hlavní sudí zvednout svou pravačku. Provinil se totiž opět Zdráhal, který tentokrát kročekoval Christova.

12:19
    Stejný trest jako ve třetí minutě hostující Zdráhal obdržel teď Jakub Stehlík, který si tak odpyká dvě minuty za podrážení a nabídne přesilovku i Pardubicím.

02:25
    Poruba začíná svůj první zápas na svém stadionu přesilovkou. Dvě minuty obdržel Zdráhal, který podrazil svého soupeře.

Matěj Kotala

Branky a nahrávky: 10. Střondala (Christov), 17. P. Mrázek (Tvrdoň), 30. Klímek (Razgals, Klimíček), 40. Christov (Střondala, Lemcke) – 18. Žálčík (Herčík), 34. Herčík (Rákos), 54. Rákos (Zeman, Hrádek)

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš (O. Bláha) – A. Sedlák, Doudera, Klimíček, Voráček, Lemcke, Gutwald, J. Stehlík – Tvrdoň, Střondala (A), Christov – Klímek, Honejsek, Razgals – Gřeš, Vachovec (A), Berisha – Lednický, Krenželok (C), P. Mrázek.
    Trenér: Jiří Režnar.

HC Dynamo Pardubice B: Vomáčka (Honzík) – Zdráhal, Tvrdík, Chabada, Nedbal, Kaštánek, Hrádek, M. Kubíček – Lichtag, Kaut (C), Hrníčko – Urban, J. Mikyska, Pochobradský – Herčík, Rákos (A), Žálčík (A) – Pavlata, Rouha, Zeman.
    Trenér: Tomáš Jirků.

Rozhodčí: Kubičík, Šico – Hanzlík, Mikšík