Havířov – Nový Jičín 6:1 (kon.) | Mostečtí Lvi – Příbram 2:4 (kon.) | Tábor – Chomutov 4:2 (kon.)
Vrchlabí – Děčín 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Letňany 0:3 (kon.) | Písek – Řisuty 5:6 (kon.)
Kobra – Hronov 3:5 (kon.) | Benátky n/J – Kralupy n. Vltavou 7:4 (kon.) | Opava – Kopřivnice 3:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Šumperk 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Vyškov – Vel. Meziříčí 7:3 (kon.)
Technika Brno – SHKM Hodonín 1:4 (kon.)
HK Opava
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 14.02.2024, 18:00 • Krystal aréna, Krnov • 2. liga skupina Východ • 37. kolo

To je z mé strany pro dnešek vše, hezký zbytek večera přeje Tomáš Chalupa. (20:19:54)

Je konec! Slezan si dnes dokráčel pro tři body a upevnil si tím postavení v elitní čtyřce, naopak Kopřivničtí vzhledem k vítězství Šumperka a Žďáru nad Sázavou opouští pozici v elitní osmičce.

Do vedení Opavu poslal v první třetině Adam Beránek a dlouho se zdálo, že jeho branka bude vítěznou. Tou se ale nakonec stala až ta Tomáše Rouska z druhé třetiny. Na 3:0 pak ještě čtyři minuty před koncem dával Daniel Häring, hosté už snížili pouze tečí Dominika Suchého.

Po několika šarvátkách jsme ještě viděli zmíněná vyloučení. Doufejme, že nyní už duel v poklidu dohrajeme.

59:00
    Hosté to znovu zkoušeli v šesti a Opava sice trefila odkrytou klec, zároveň ji ale byl odpískán ofsajd. Branka tedy logicky neplatí.
    58:43 Dominik SUCHÝ - 3:1

58:43
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    A vyplatilo se, Slíž přichází o čisté konto! Bekhendové nahození Miroslava Marka před opavskou brankou nejprve tečoval Filip Indrst a po něm zřejmě ještě i DOMINIK SUCHÝ, který je nakonec označen autorem branky. Asistence: Filip Indrst, Miroslav Marek.

58:15
    Kopřivničtí to zkouší bez brankáře a na led posílají šestého hráče!

58:05
    Střídačka Kopřivnice to zřejmě ještě nicméně nevzdává a vyžádala si oddechový čas.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny a teď už můžeme říci, že také dnešního zápasu.

57:32
    Stále hrajeme poblíž Bartošákovy branky.

57:00
    Slezan navíc v tuto chvíli drží kotouč na soupeřově polovině a Wendelin se dokonce dostal ke střele.

56:00
    Hosté to ještě nevzdávají, v tuto chvíli by je už ale k bodům dovedl jedině zázrak.
    55:21 Daniel HÄRING - 3:0

55:21
    Opava právě vstřelila branku!
    Je zřejmě hotovo! Opavští dostali kotouč mezi kruhy na Tomáše Rouska, jehož střela z první Bartošákovi přepadla přes lapačku. Puk ještě pro jistotu na čáře doklepl DANIEL HÄRING. Asistence: Tomáš Rousek, Andrej Adamec.

55:00
    Kryštof Stuchlík měl na holi rozhodnutí! Zblízka ale puk usměrnil jen do pravého betonu Bartošáka.

54:12
    Pokyny opavské lavičky jsou v tuto chvíli jasné – zjednodušit hru a nevymýšlet žádné hlouposti.

Tomáš Chalupa

Branky a nahrávky: 19. Beránek (Adamec, Šindelář), 34. Rousek (K. Stuchlík), 56. Häring (Rousek, Adamec) – 59. Suchý (Marek, Indrst)

HK Opava: Slíž (Nowak) – Šindelář (C), Kalus, Adamec, Štěpánek, Jak. Ludvík, Ervasti, Foltýn – Káňa, K. Stuchlík (A), Rousek (A) – Krejsa, Häring, Slusarczyk – Vašenka, Beránek, Vojtovič – Kotásek, Kadula, Hradil – Wendelín.
    Trenér: Pavel Zdráhal.

HC ISMM Kopřivnice: D. Bartošák (Kubáň) – Marek, Petrek, Hrůzek, Zeman, Kelnar, Indrst – Brodek, Pindel, Pargáč – Suchý (A), O. Sluštík (A), J. Mach (C) – Jurek, Spurný, Kubík – Pastor.
    Trenér: Marcel Kuděla.

Rozhodčí: Gebauer – Rychlý, Návrat.