Třinec – Olomouc 6:1 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Litvínov – Mountfield HK 5:6 (po pr.)
Motor ČB – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 5:3 (kon.) | Kladno – Liberec 2:7 (kon.)
Sparta – Plzeň 4:2 (kon.)
HC Sparta Praha
4:2 (3:0, 1:2, 0:0)
HC Škoda Plzeň
Středa 14.02.2024, 19:00 • O₂ arena, Praha • Tipsport extraliga • 44. kolo

50:55
    Aleksi Rekonen podrazil v útočném pásmu jednoho z domácích. Rozhodčí ho tak posadili na trestnou lavici na dvě minuty za podrážení.

44:59
    Pavel Kousal krosčekoval jednoho z Plzeňských a odsedí si tak dvouminutový trest.

33:01
    Po přezkoumání videa rozhodčí rozhodli, že Miroslav Forman dostane dvě plus dvě minuty za vysokou hůl.

29:02
    Adam Benák – 2 min., sekání.

23:12
    Filip Chlapík – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku.

21:15
    Ondřej Mikliš – 2 min., vysoká hůl.

Adrián Holešinský – 2 min., vysoká hůl.

19:17
    V závěru první třetiny čeká Plzeň první přesilová hra, Michal Moravčík se provinil nedovoleným bráněním.

14:01
    Další přesilová hra pro Plzeň. Jakub Lev si na dvě minuty usedne na trestnou lavici za vysokou hůl.

01:44
    Jakub Pour při boji o puk v rohu útočného pásma podrazil Jakuba Krejčíka a Sparta si tak zahraje přesilovku.

Lucie Citterbartová

Branky a nahrávky: 10. Mikliš (Sobotka, Řepík), 12. Chlapík (Moravčík, Buchtele), 15. Chlapík (Beaudin), 39. Chlapík – 25. Lev (Rekonen, Zámorský), 26. Pour (Zámorský)

HC Sparta Praha: J. Kovář (Kořenář) – Krejčík, Mikliš, Beaudin, Irving, Němeček, Mozík, Moravčík – Forman (A), Sobotka, Řepík (C) – Buchtele, Lajunen, Chlapík (A) – Konečný, O. Najman, P. Kousal – Hrabík, D. Vitouch, Kassian.
    Trenér: Pavel Gross

HC Škoda Plzeň: Hlavaj (15. Klouček) – Malák, Zámorský, Laakso, Bučko, Piskáček (A), Dujsík, Kvasnička – Holešinský, Indrák, Schleiss (C) – Šiler, Mertl, Lev (A) – Pour, Benák, Rekonen – Matýs, M. Soukup, Jansa.
    Trenér: Petr Kořínek

Rozhodčí: Hribik, Pilný – Zíka, Šimánek