Michalovce – Nitra 4:2 (kon.) | Zvolen – Humenné 4:0 (kon.) | HC Slovan – Spišská N. Ves 2:1 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Trenčín 2:5 (kon.) | Nové Zámky – Košice 0:4 (kon.) | Poprad – Banská Bystrica 6:1 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:5 (0:3, 1:1, 1:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Středa 14.02.2024, 18:00 • TITAN Aréna • Tipos Extraliga (SR) • 43. kolo

Hostia z Trenčína vyhrávajú dnešný zápas 5:2. Dukla bola vo vedení počas celého zápasu a jej víťazstvo je plne zaslúžené. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer. (20:14:43)

59:01
    Začala posledná minúta tretej tretiny a aj celého zápasu.

58:51
    Trenčín dal gól! Hostia rozhodujú tento zápas piatym gólom do prázdnej brány. Konkrétne ho tam dopravil JOZEF BALÁŽ. Dnešný zápas je rozhodnutý. Asistencie: T. Immo, F. Ahl.

58:16
    Pajpach je na striedačke! Domáci hrajú v šestici!

58:03
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:18
    Liptovský Mikuláš dal gól! Domáci predsa len žnižujú stav zápasu. JAKUB NESPALA sa s tým nepáral a prudkou strelou doslova prestrelil Lacouvéeho v bráne hostí. Asistencie: M. Vankúš, T. Thompson.

56:11
    Martin Réway sa dostal do mini brejku, ale Lacouvéeho prekonať nedokázal.

55:41
    Na ľadovej ploche sa príliš iskrí. Z toho pramenia aj vylúčenia.

54:34
    Conway v ďaľšej výbornej šanci. Pajpach teraz výborne zasiahol lapačkou. Pekný hokejový moment.

54:10
    Následuje reklamná prestávka.

53:01
    Ahl našiel výbornou prihrávkou Conwaya, ktorý však nedokázal zakončiť z prvej a tak z tejto šance nebolo nič.

52:13
    Ahl zakončoval z pravého kruhu. Jeho pokus zablokoval Mezovský. Hostia zostávajú v útočnom pásme.

51:10
    Domáci sa snažia. Tlačia sa do útoku, ale hostia sa výborne bránia. Domácim toho veľa nedovoľujú.

50:06

49:37
    Hra je v tretej tretine príliš kúskovaná. To vyhovuje skôr hosťom.

48:21
    Mezovský pálil tvrdú od mantinelu. Lacouvée mal čo robiť, aby jeho pokus chytil a prerušil hru.

47:33
    Hostia si dobre nerozumeli a píska sa ofsajd.

46:23
    Kriška to mal na strelu. Rozhodol sa prihrať Vojtechovi. Ten si však nedokázal puk ideálne spracovať.

45:10
    Berry sa výborne dostal pred Lacouvého, ale nedokázal ho prekonať. Brankár hostí predviedol parádny zákrok.

44:12
    Immo nabral rýchlosť na ľavom krídle. Tvrdo zakončil, ale Pajpach jeho strelu vyrazil lapačkou.

42:35
    Vankúš potiahol akciu do útočnej tretiny. Prihrávkou však nenašiel Vojtecha. Pri puku sú hostia.

41:05
    Hostia si nerozumeli v rozohrávke. Píska sa ich icing.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Máme za sebou druhú tretinu. Hostia vedú 4:1. Domáci musia riadne zabrať v tretej tretine ak chcú dnes bodovať.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:01
    Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:11
    Hostia hrajú teraz v pohode. Conway sa zbavil protihráča. Zakončil, ale Pajpach dobrým zákrokom podržal svoje mužstvo.

37:02
    Baláž prihrával pred bránu Ahlovi, ale ten nedokázal prekonať Pajpacha. Hostia zostávajú v útočnom pásme.

36:23
    Trenčín dal gól! Hostia veľmi rýchlo využívajú presilovú hru. TOR IMMO ERIKSSON dostal výbornú prihrávku na pravú strelu a strelou švihom prekonáva Pajpacha v domácej bráne. Asistencie: Š. Petráš, P. Pietroniro.

35:51
    Hostia sú v plnom počte a začína ich presilová hra.

35:25
    Aurel Nauš – 2 min., hákovanie.

35:05
    Hostia sa zatiaľ výborne bránia.

34:13
    Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary a idú striedať.

33:51
    Hráčska lavica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade.

33:41
    Immo vo výbornej pozícii netrafil prázdnu bránu! Domáci mali teraz obrovské šťastie!

32:17
    Sledujeme teraz veľa nepresností v rozohrávke na oboch stranách.

31:16
    Starosta nahadzoval puk na domácu bránu. Jeho pokus bol však zablokovaný.

30:44
    Dukla je pod tlakom a puk len vyhadzuje do strednej tretiny.

29:34
    Domáci po góle ožili. Réway pálil z ľavého kruhu, ale netrafil bránu. Domáci zostávajú v útočnom pásme.

28:22
    Conway si to dobre hodil na strelu. Jeho zakončenie Pajpach vyrazil. Hra je prerušená.

27:03
    Sukeľ nahadzoval puk na bránu hostí. Lacouvée puk chytil a prerušil hru.

26:10
    Liptovský Mikuláš dal gól! Domáci znižujú stav stretnutia! DANIEL TKÁČ nabral rýchlosť a doslova vletel do útočnej tretiny. Dostal sa pred Starostu a strelou po zemi prekonáva Lacouvéeho v bráne hostí. Asistencie: J. Nespala, M. Vankúš.

26:00
    Starosta výborne pálil z ľavého kruhu. Jeho tvrdú strelu chytá lapačkou Pajpach.

25:10
    Hostia sú síce v útočnej tretine, ale teraz nie sú vôbec nebezpeční.

24:11
    Charbonneau to prehnal s dôrazom a narazil do brány. Hra je prerušená.

23:44
    Hudec pálil z ľavého kruhu, ale bránu tesne minul. Hostia majú veľký tlak!

23:08
    Jakub Žilka – 2 min., sekanie.

22:35
    Baláž sa tlačil do zakončenia. Jeho pokus Pajpach chytil a prerušil hru.

22:02
    M. Pajpach – 2 min., podrazenie.

22:01
    Hostia vo veľkej šanci! Petráš mal pred sebou opustenú bránku, ale puk nedokázal zasunúť do brány. Bol však faulovaný.

21:04
    Sukeľ dobre pálil z pravého kruhu. Jeho zakončenie Lacouvée vyrazil.

20:19
    Hostia sú v plnom počte.

20:01
    Striedanie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš:
    z ihriska odchádza Krasikov, prichádza Pajpach.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine vedú hostia jednoznačne 3:0. Sledujeme rýchly a dobrý hokej. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:01
    Začala posledná minúta prvej tretiny.

18:19
    Tor Immo Eriksson – 2 min., Pád pod nohy.

17:21
    Avtsin chyboval a do brejku sa takmer dostal Baláž. Napokon to domáci útočník zvládol a chybu napravil.

16:41
    Petrovický pálil od modrej čiary! Jeho bombu Krasikov chytá a prerušuje hru.

16:03

15:12
    Egle dobre zapracoval pri mantineli. Puk vybojoval a okamžite hľadal pred bránou Réwaya, ale ten si puk nedokázal spracovať.

14:21
    Baláž hľadal prihrávkou pred bránou Ahla, ale puk výborne vypichol Krasikov.

13:47
    Sukeľ sa tlačil pred bránu hostí. Výborne ho však telom vytlačil Starosta.

12:27
    Trenčín dal gól! Hostia pridávajú tretí gól v zápase. PHIL PIETRONIRO podporil útok z druhej vlny a krásnou strelou prepálil Krasikova v domácej bráne. Asistencie: D. Hudec, S. Conway.

12:02
    Quince zakončoval z pravého kruhu. Jeho pokus Lacouvée vyrazil. Hostia vyhadzujú puk opäť len na zakázané uvoľnenie.

11:19
    Hostia si nerozumeli v rozohrávke a tak sa píska icing.

10:17
    Dukla je v plnom počte.

09:02
    Réway sa dostal k zakončeniu, ale puk netrafil ideálne. Liptáci majú veľký tlak!

08:33
    Domáci v dobrej šanci! Egle zakončoval z tesnej blízkosti. Jeho pokus Lacouvée aj so šťastím vyrazil!

08:17
    Darien Kielb – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku.

07:44

06:51
    Domáci sa zatiaľ k ničomu nedostali.

05:33
    Opäť Baláž v akcii. Zachytil domácu rozohrávku, ale k zakončeniu sa už nedostal.

04:17
    Hostia sú naďalej aktívni. Sloboda pálil z pravého kruhu. Netrafil však bránu.

03:41
    Pietroniro sa dostal k dobrej strele. Jeho zakončenie dokázal Krasikov vyraziť.

02:39
    Trenčín dal gól! Hostia pridávajú aj druhý gól v zápase! Domáci stratili puk v obrannej tretine. Získal ho JOZEF BALÁŽ, ktorý sa rýchlo otočil a prudkou strelou nedal šancu Krasikovovi v domácej bráne. Asistencie: M. Giľák.

02:27
    Denis Hudec nahadzoval puk na bránu z ľavej strany. Krasikov jeho pokus vyrazil.

01:32
    Domáci sú po rýchlom góle jasne zaskočení. Dukla pri chuti.

00:24
    Trenčín dal gól! Hostia idú bleskovo do vedenia v tomto zápase! DARIEN KIELB doviezol puk do útočnej tretny. Nahodil ho od modrej čiary na domácu bránu a zaskočil všetkých vrátane brankára Krasikova. Asistencie: F. Ahl, J. Baláž.

00:01
    Úvodné buly získali hostia z Trenčína.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

HK 32 Liptovský Mikuláš: Krasikov (Pajpach) – Mezovský, Thompson, Vasilyev, Žilka, Lalík, Hraško, Jendroľ, Sejna – Avtsin, Quince, Kriška – Nauš, Egle, Berry – Sukeľ, Réway, Vojtech – Tkáč, Vankúš Nespala
    Tréner: Juraj Faith

HK DUKLA Trenčín: Lacouvée (Borák) – Kielb, Pietroniro, Petrovický, Starosta, Hlaváč, M. Hudec, Stahoň, Kupec – Ahl, Baláž, Eriksson – D. Hudec, Conway, Charbonneau – Petráš, Sojčík, Sloboda – Krajčovič, Škvarek, Giľák
    Tréner: Milan Bartovič

Rozhodca: Kalina, Snášel – Frimmel, Stanzel.

Domáci hokejisti dokázali nazbierať v doterajšom priebehu sezóny 55 bodov a majú negatívne skóre 120:133. Liptáci strácajú na svojho dnešného súpera tri body a tak je dnešný zápas veľmi dôležitý. Uvidíme či sa im to podarí.

HK Dukla Trenčín

Hostia z Trenčína nazbierali vo doterajšom priebehu sezóny 58 bodov a majú negatívne skóre 113:131. Momentálne im patrí priebežná deviata pozícia. Pre hostí je tento zápas tiež veľmi dôležitý. V prípade vížazstva by mohli v tabuľke preskočiť Slovan Bratislava.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Lissko

Branky a nahrávky: 27. Tkáč (Nespala, Vankúš), 58. Nespala (Vankúš, Thompson) – 1. Kielb (Ahl, Baláž), 3. Baláž (Giľák), 13. Peitroniro (Hudec, Conway), 37. Immo (Petráš, Pietroniro), 59. Baláž (Immo, Ahl)

Trenér: Juraj Faith

Trenér: Milan Bartovič

Rozhodčí: Kalina, Snášel – Frimmel, Stanzel