Sturm Graz – Slovan Bratislava 4:1 (kon.) | St.Gilloise – Frankfurt 2:2 (kon.) | Olympiakos – Ferencváros 1:0 (kon.)
Molde – Legia 3:2 (kon.) | Servette – Ludogorec 0:0 (kon.) | Real Betis – Dinamo Záhřeb 0:1 (kon.)
Ajax – Bodö/Glimt 2:2 (kon.) | Maccabi Haifa – Gent 1:0 (kon.)
SK Sturm Graz
4:1 (2:1)
ŠK Slovan Bratislava
Čtvrtek 15.02.2024, 18:45 • UPC-Arena, Graz • Evropská konferenční liga • Play-off

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 9:4. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 16:12. (20:48:54)

První zápas play-off Konferenční ligy mezi domácím Sturmem Graz a hostujícím Slovanem Bratislava skončil jasnou výhrou domácího celku 4:1. V poločase byl stav 2:1 pro Graz a zápas byl celkem vyrovnaný. Druhá půle byla však pravým opakem, Slovan nebyl schopný si nic vytvořit a Graz je držel pod neustálým tlakem. V 64. minutě šli domácí do dvoubrankového vedení po penaltě Kitejšviliho a v nastavení druhé půle zvýšil na konečných 4:1 mladý Camara. Do odvety, která se bude hrát na Slovensku, si tedy Rakušané přináší třígólový náskok a šance na postup pro Slovan jsou mizivé. Ode mě to bude pro dnešek vše, budu se na vás těšit při dalším přenosu z top evropského fotbalu. Mějte se hezky a na počtenou!

90+4

90+4
    Šance na protiútok skončila u stopera Sturmu a zápas končí 4:1.

90+4
    Kontakt Rodriguese a Wüthricha, po kterém se však nepíská a od branky rozehrává domácí brankář.
    90+1. Amady CAMARA - 4:1

90+1
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Tomi Horvat dával míč pod sebe z okraje hrací plochy a ten došel až k volnému osmnáctiletému AMADYMU CAMAROVI a ten střelou na přední tyč propálil Trnovského. Skóre je tedy již 4:1.

90+1
    Dopředu teď prochází Sturm Graz.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Další odkop od branky pro domácí po špatné rozehrávce domácích.

90
    Trnovský netrefil hřiště a poslal míč jen do autu z odkopu od branky.

89
    Martin Trnovský vyboxoval míč pryč ze šestnáctky a po druhém centru hlavičkoval Camara, ovšem hlavička byla zblokována.

88
    Kucka vyhlavičkoval míč na roh.

87
    Po ruce Gersona Rodriguese po centru Johnstona budou domácí zahrávat přímý kop kousek za šestnáctkou.

86
    Gerson Rodrigues si teď neporozuměl se spoluhráčem a míč končí v zámezí. Od branky rozehrává Jaroš.

86
    Aut pro slovenský celek, který se kombinací dostává dopředu.

85
    Další šance domácích končí střelou Camary nad branku.

83
    Poslední střídání i na straně Grazu. Na hřiště jdou na poslední minuty Stefan Hierländer, Amady Camara a Max Johnston. Přišli místo Otara Kitejšviliho, Jusufa Gazibegoviće a Alexandra Prasse.

81
    Znova musel zasahovat brankář Martin Trnovský po střele z bezprostřední blízkosti a připsal si čtvrtý zákrok v zápase.

Josef Ján Horký

Branky: 4. Biereth (Horvat), 27. Stankovič (Affengruber), 64. Kitejšvili (pen.), 90+1. Camara (Horvat) – 8. Rodrigues (Zmrhal)

Karty:   77. Gazibegović (STG) – 44. Zmrhal (SBA), 77. Rodrigues (SBA)   78. Weiss (SBA)

Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 9:4. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 16:12.
    SK Sturm Graz: Jaroš – Gazibegović (83. Camara), Affengruber, Wüthrich, Prass (83. Johnston) – Stankovič (C), Lavalée – Kitejšvili (83. Hierländer), Horvat, Sarkaria (59. Böving) – Biereth (71. Włodarczyk).
    Náhradníci: Marič, Wiener-Pucher – Borković, Geyrhofer, Grgić, Schnegg, Serrano.

Trenér: C. Ilzer

ŠK Slovan Bratislava: Trnovský – Pauschek, Kašia, Bajrić, Zmrhal – Kankava, Savvidis, Kucka (C) – Barseghjan (68. Weiss), Rodrigues, Strelec (80. Tolić).
    Náhradníci: Hrdina, Mikoláš – Lichý, Marcelli, Vojtko.

Trenér: V. Weiss

Rozhodčí: Al-Hakim – Klyver, Wilde
    Čtvrtek 22.02.2024
    Slovan Bratislava - Sturm Graz 0:1

Branky: 52. Biereth (Affengruber)

Karty:   45+4. Strelec (SBA), 55. Kašia (SBA) – 63. Lavalée (STG)   90+2. Blackman (SBA)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 10:3. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:11.