Boston – Seattle 1:4 (kon.) | Buffalo – Florida 0:4 (kon.) | New Jersey – Los Angeles 1:2 (kon.)
NY Rangers – Montreal 7:4 (kon.) | Ottawa – Anaheim 1:5 (kon.) | Tampa – Colorado 6:3 (kon.)
Toronto – Philadelphia 4:3 (po pr.) | St. Louis – Edmonton 6:3 (kon.) | Nashville – Dallas 2:9 (kon.)
Chicago – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Calgary – San Jose 3:6 (kon.) | Vancouver – Detroit 4:1 (kon.)

2. Jake Neighbours (STL) 1+2
    3. Jordan Binnington (STL) 36 zákroků (04:49:27)

Statistiky
    Střely na bránu: 30 – 39 | Přesilová hra: 2/8 – 1/3 | Trestné minuty: 11 – 21

Dnešní utkání sledovalo 18 096 diváků.

Hokejisté St. Louis vítězí nad Edmontonem 6:3 a připisují si do tabulky důležité dva body, kterými si upevňují postavení na příčkách, které by stačily na postup do play-off.

Domácí zlomili utkání na svou stranu ve druhé třetině, do níž nastupovali za stavu 1:2, ale hned čtyřikrát v ní skórovali a otočili tak skóre až na 5:2. Ve třetí části pak snahu Oilers o nápor brzdila zbytečná vyloučení. Přesto se hostům podařilo necelých devět minut před koncem snížit díky pohotovosti Coreyho Perryho na rozdíl dvou gólů. Poslední slovo si však vzali Bluesmani, když se při hostující hře bez gólmana trefil přes celé hřiště do opuštěné klece Brandon Saad.

59:30
    Puk vypadl na domácí střídačku. Vhazuje se ve středovém kruhu.

59:02
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:35
    O osudu zápasu je s největší pravděpodobností rozhodnuto. Hosté se už o další power-play nepokoušejí.
    57:07 Brandon SAAD - 6:3

57:07
    5/6
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Hosté odvolali brankáře, ale krátce na to inkasovali! BRANDON SAAD se dostal k puku ve vlastním obranném pásmu ze svého pohledu na pravém kruhu a odsud ho přes celé hřiště nasměroval do opuštěné branky soupeře – 6:3. Bez asistence.
    Saad B., Leddy N., Schenn B., Parayko C., Sundqvist O.
    Bouchard E., Ekholm M., Hyman Z., Draisaitl L., Kane E., McDavid C.

56:51
    Oskar Sundqvist přestřelil z levého kruhu. Hosté už jsou kompletní.

55:41
    Hosté zariskovali a vyrazili ve třech dopředu! Ekholmovu přihrávku však před branku najíždějící spoluhráč netrefil. Na druhé straně pak domácí ujížděli ve třech jen na Boucharda, který ale dokázal situaci přečíst a zablokovat nahrávku!

55:19
    Hosté odpálili puk do středního pásma a ušetřili nějaký čas z oslabení.

54:49
    Hosté se brzdí vlastní nedisciplinovaností. Dvě minuty za krosček dostává Dylan Holloway.

54:12
    Connor Brown se natlačil zprava do zakončení. Puk namířil nad branku domácích.

53:51
    Hosté na delší dobu zavřeli soupeře do obranného pásma. Chyběla ale přesnější střela.

52:52
    Z levé strany to zkoušek Kevin Hayes. Jeho pokus zablokoval Nurse.

52:03
    Mattias Ekholm vystřeli z vrcholu levého kruhu a Binnington musel vytáhnout dobrý zákrok.
    51:14 Corey PERRY - 5:3

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 11. Thomas (Leddy, Bučněvič), 22. Neighbours (B. Schenn, Krug), 29. Krug (Neighbours, Kessel), 36. Kyrou (Neighbours, Thomas), 40. Bučněvič (Thomas, Kyrou), 58. Saad – 14. Draisaitl (McDavid, Bouchard), 20. Nugent-Hopkins (Hyman, McDavid), 52. Perry (Kulak, McDavid)

St. Louis Blues: Binnington (Hofer) – Parayko (A), Leddy, Kessel, Krug, C. Rosén, Scandella – Kyrou, Thomas (A), Bučněvič – Kapanen, B. Schenn (C), Neighbours – Toropčenko, Hayes, Saad – N. Walker, Sundqvist, Alexandrov.
    Trenér: Drew Bannister

Edmonton Oilers: S. Skinner (Pickard) – Ceci, Nurse (A), Bouchard, Ekholm, Desharnais, Kulak – Hyman, McDavid (C), Nugent-Hopkins (A) – Holloway, Draisaitl, E. Kane – Perry, R. McLeod, Foegele – C. Brown, Ryan, Janmark.
    Trenér: Kris Knoblauch

Rozhodčí: Rooney, Samuels-Thomas – Baker, McNamara

Diváci: 18 096