Spišská N. Ves – Zvolen 4:3 (po pr.) | Banská Bystrica – Nové Zámky 1:2 (kon.) | Humenné – Poprad 2:5 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Košice 0:3 (kon.) | Trenčín – Michalovce 0:0 (odl.) | Nitra – HC Slovan 7:1 (kon.)
HC 19 Humenné
2:5 (0:0, 0:4, 2:1)
HK Poprad
sk Pátek 16.02.2024, 18:00 • Zimný štadión Humenné • Tipos Extraliga (SR) • 44. kolo

Popradčania vyhrávajú v dnešnom dueli 44. kola Tipos Extraligy nad domácim Humenným stavom 2:5. Prvé dva góly Popradčanov prišli až po bezgólovej prvej tretine, kedy chyby defenzívy domácich potrestali Coulter a Calof. Následne do konca druhej tretiny hostia navýšili až na 0:4 prostredníctvom Bjalončíka a Coultera. Humenčania sa pokúsili o zvrátenie stavu v tretej tretine, znížili prostredníctvom Vaška a Kurua. Tlak domáceho tímu Popradčania napokon ustáli a do prázdnej brány definitívne spečatil víťazstvo Popradu Záborský. Ďakujem za pozornosť, prajem príjemný piatkový večer a úspešný víkend. (20:27:26)

59:54
    Popradčania ešte tesne pred záverom zápasu získali útočné buly, no skóre sa napokon nemení.

58:08
    Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné:
    Ťavoda – DKZ, hrubosť.

Vylúčenie v tíme HK Poprad:
    Betker – DKZ, hrubosť.

58:08
    Pre Ťavodu a Betkera sa dnešný zápas končí, musia ísť predčasne pod sprchy po vzájomnom vyeskalovaní emócií a po následnej bitke.

57:44
    Poprad dal gól!
    Popradčania definitívne rozhodujú o svojom víťazstve! Gólom do prázdnej brány sa prezentuje ZÁBORSKÝ TOMÁŠ.
    Asistencie: Calof, Brincko.

56:40
    Domáca svätyňa je od tohto momentu opustená.

56:32
    Oddychový čas pre tím HC 19 Humenné.

56:02
    Zásah Coultera nebol regulérny a gól arbitri neuznali. Pokračujeme v závere tretej tretiny.

56:02
    Popradčania dokázali skórovať, no gól sa bude preverovať, pretože jeden z hráčov Popradu sa nachádzal v bránkovisku. Taktiež Kozlovi bol veľmi agresívne puk dorazený do brány. Arbitri už sledujú záznam.

55:46
    Hostia v plnom počte.

55:14
    Pereskokov vyskúšal pozornosť brankára Vaya, ktorý ale nemusel zasahovať, pretože puk letí mimo priestoru troch žrdí.

54:32
    Ťažkopádny prechod do útočného pásma v podaní domácich, no napokon sa im podarilo predrať sa doň.

53:46
    2 min. – príliš veľa hráčov na ľade, trest odpyká Peresunko.

53:46
    Handlovský sa takmer dostal k zakončeniu z nebezpečnej pozície, keď Vay príliš dlho puk držal na hokejke. Skóre ostáva rovnaké.

53:21
    Nahodený puk z ľavého krídla, k dorážke boli pripravení popradskí hráči, no napokon z toho nič nebolo.

52:43
    Domácim sa podarilo oslobodiť. Popradčania sa zatiaľ výraznejšie ku Kozlovi nedostali.