NY Islanders – NY Rangers 5:6 (po pr.) | Colorado – Arizona 4:3 (kon.) | Pittsburgh – Los Angeles 1:2 (kon.)
Buffalo – Anaheim 3:4 (kon.) | St. Louis – Toronto 2:4 (kon.) | Boston – Dallas 4:3 (2:1 po s.n.)
Minnesota – Vancouver 10:7 (kon.) | Seattle – Detroit 3:4 (po pr.) | San Jose – Vegas 0:4 (kon.)
Arizona – Edmonton 3:6 (kon.) | Calgary – Winnipeg 6:3 (kon.)

2. Jack Johnson (COL) 1+1
    3. Nathan MacKinnon (COL) 1+1 (03:06:55)

Colorado dokázalo porazit Arizonu 4:3 ve velmi dramatickém a vyrovnaném střetnutí dvou týmů, které mají do ideální formy daleko. Colorado ale přeci jen potvrdilo, že je na tom o něco lépe než Arizona, která prohrála už deváté utkání v řadě! Byť to tentokrát bylo těsné, jelikož Coyotes dvakrát vedli. Colorado ale svůj obrat dokonalo v 54. minutě po gólu Devona Toewse.

Otázkou ovšem je, jak by se střetnutí vyvíjelo, kdyby byla uznána branka Kerfoota, který byl nachytán v hodně těsňoučkém ofsajdu, který rozhodčí kontrolovali více než pět minut u videa. Na to se ale historie už ptát nebude.

59:47
    Další vyhození Colorada až za branku Arizony!

59:29
    Colorado vyhodilo až do pásma soupeře.

59:15
    Tlak do brankoviště, Hayton ale z bezprostřední blízkosti minul branku.

58:56
    Kellerovu střelu z pravého kruhu vykopl Georgijev betonem. Následná dorážka byla zblokovaná.

58:39
    Oddechový čas pro tým Arizona Coyotes.

58:39
    Arizona bude moci hrát v šesti proti čtyřem, obrovská šance na vyrovnání!

58:39
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche:
    Artturi Lehkonen – 2 min., podrážení.

58:25
    Hra nyní probíhá zejména ve středním pásmu. Coyotes si musí dávat pozor na ztrátu puku.

58:05
    Vejmelka vyrazil na střídačku, Arizona nicméně nemá puk plně pod kontrolou.

56:51
    Rantanen dnes nemá moc štěstí v zakončení. Vejmelka nyní likviduje další jeho střelu z pravého kruhu.

55:47
    Georgijev úspěšně zasáhl proti útoku Arizony a přerušuje hru. Bude se vhazovat v levém kruhu.

55:17
    Agresivní průnik Rantanena byl zakončen bekhendovou střelou. Následně do Vejmelky vrazil i Rantanen, který byl ale lehce postrčen protihráčem. Branka byla vyražena ze svého postavení.

55:04
    Ross Colton – 2 min., nesportovní chování.

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes:
    Lawson Crouse – 2 min., nesportovní chování.

55:04
    Mělo by se vylučovat. Komerční pauza.

55:04
    Hra je přerušena před brankou Georgijeva, kde dochází k hodně tvrdé skrumáži a hromadné strkanici.

54:41
    Durziho střela od modré čáry šla příliš vysoko a přeletěla horní tyč Georgijevovy branky.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 5. Colton (Wood, Byram), 26. J. Johnson (R. Johansen), 31. MacKinnon (Byram, J. Johnson), 54. Toews (Drouin, MacKinnon) – 8. Dumba (Kerfoot, McBain), 13. Crouse (Maccelli, Moser), 30. L. Cooley (Maccelli, Dumba)

Colorado Avalanche: Georgijev (Annunen) – Toews, Makar (A), Girard, Manson, J. Johnson, Byram – Drouin, MacKinnon (A), Rantanen (A) – Wood, Colton, Lehkonen – Parise, R. Johansen, Kiviranta – Cogliano, F. Olofsson, Wagner.
    Trenér: Jared Bednar

Arizona Coyotes: Vejmelka (Villalta) – Moser, Dumba, Durzi, Kesselring, Välimäki, J. Brown – Keller (A), Hayton, Kerfoot – Maccelli, Bjugstad, Crouse (A) – Zucker, Ružička, Schmaltz (A) – L. Cooley, McBain, Guenther.
    Trenér: André Tourigny

Rozhodčí: McCauley, Chmielewski – Gawryletz, Shewchyk

Diváci: 18133