NY Islanders – NY Rangers 5:6 (po pr.) | Colorado – Arizona 4:3 (kon.) | Pittsburgh – Los Angeles 1:2 (kon.)
Buffalo – Anaheim 3:4 (kon.) | St. Louis – Toronto 2:4 (kon.) | Boston – Dallas 4:3 (2:1 po s.n.)
Minnesota – Vancouver 10:7 (kon.) | Seattle – Detroit 3:4 (po pr.) | San Jose – Vegas 0:4 (kon.)
Arizona – Edmonton 3:6 (kon.) | Calgary – Winnipeg 6:3 (kon.)

3. Evan Bouchard (EDM) 0+3 (00:45:58)

Arizona sice vstupovala do třetí třetiny s jednobrankovým náskokem, ale udržet (či navýšit) ho nedokázala. Edmonton ve třetí třetině čtyřmi góly skóre zápasu otočil a vybojoval vítězství 6:3. Coyotes kvůli tomu prohráli už desátý zápas v řadě a nadále se jim rozplývá sen o postupu do play-off.

58:51 Warren FOEGELE - 3:6

58:51
    5/6
    Edmonton právě vstřelil branku!
    A teď už je o tečku postaráno. WARREN FOEGELE vystřelil ze středního pásma a zvyšuje na 6:3. Asistence: Connor McDavid, Leon Draisaitl.
    Bouchard E., Ekholm M., Draisaitl L., Foegele W., McDavid C.
    Schmaltz N., Keller C., Guenther D., Hayton B., Durzi S., Carcone M.

58:15
    Hosté dostali puk do středního pásma a odchází prostřídat. Nepovedlo se jim vystřelit na prázdnou klec.

57:58
    Crouseho rána byla zblokována těsně před brankovištěm Skinnera.

57:35

57:32
    Skinner čelil teď velkému tlaku na pravé straně brankoviště, povedlo se mu puk odrazit mimo nebezpečný prostor.

57:10
    Villalta je na střídačce, Arizona to zkouší v šesti!

56:32
    Foegele si dokonce zaútočil v oslabení, střelu z levého kruhu otřel o rameno Villalty a poslal puk k zadnímu hrazení.

56:10
    Hosté vyhodili kotouč do bezpečí mimo své pásmo.

55:35
    Komerční pauza, po které bude hrát Arizona přesilovku.

55:35
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers:
    Evander Kane – 2 min., hrubost.

55:23
    Icing Arizony. Vhazovat se bude znovu před Villaltou.

55:13
    Hra se přesunula před branku Arizony. Nursovu střelu Villalta vyrazil, McDavidův pokus pak drží ve své moci a přerušuje hru.

54:53
    Dumbova rána od modré čáry šla vedle pravé tyče Skinnerovy branky.

54:31
    To se sice nyní povedlo změnit, ale Skinner zachytil pokus Cooleyho zpoza levého kruhu do lapačky. Reklamní pauza.

54:20
    Arizoně se začíná krátit čas. Už několik minut vůbec nevystřelila na branku.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 5. Bjugstad (Crouse, Dumba), 23. Keller (Schmaltz, Durzi), 31. Bjugstad (Keller) – 3. Draisaitl (McDavid, Bouchard), 7. Janmark (Kulak, Desharnais), 45. E. Kane (Bouchard, Ekholm), 45. Hyman (Ekholm, Bouchard), 47. E. Kane (R. McLeod, Draisaitl), 59. Foegele (McDavid, Draisaitl)

Arizona Coyotes: Villalta (Vejmelka) – Moser, Dumba, Durzi, Kesselring, Välimäki, J. Brown – Kerfoot, Hayton, Schmaltz (A) – Maccelli, Bjugstad, Crouse (A) – Keller (A), L. Cooley, Guenther – Carcone, McBain, Zucker.
    Trenér: André Tourigny

Edmonton Oilers: S. Skinner (Pickard) – Ekholm, Bouchard, Nurse (A), Ceci, Kulak, Desharnais – Draisaitl (A), McDavid (C), Perry – E. Kane, Nugent-Hopkins, Hyman – Janmark, R. McLeod, Foegele – Gagner, Holloway, Ryan.
    Trenér: Kris Knoblauch

Rozhodčí: Rehman, South – Marquis, Shewchyk