Poruba – Kladno 4:3 (3:0 po s.n.) | Olomouc – HC Litvínov 2:6 (kon.) | Jihlava – Liberec 6:4 (kon.)
Zlín – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Tábor – Sparta 3:0 (kon.) | K. Vary – Plzeň 2:1 (kon.)
Třinec – Přerov 3:2 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 0:5 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 2:5 (kon.)
Slavia – Mountfield HK 4:5 (1:2 po s.n.)
Berani Zlín
4:1 (1:0, 3:0, 0:1)
HC Kometa Brno
Sobota 24.02.2024, 12:30 • Zlín, CCM Aréna • Extraliga dorostu • O účast v play-off

55:11
    Kubín však oslabuje svůj tým zbytečným krosčekem.

49:00
    Kerbler byl při průniku nedovoleně sražen Matulou., minutu a dvacet šest vteřin bude Zlín hrát ve třech.

48:26
    František Sedláček při bránění zahákoval pronikajícího soupeře, Kometa má skvělou příležitost snížit.

39:35
    František Sedláček při zastavení průniku svého soupeře zahákoval a na konci druhé třetiny posílá svůj tým do čtyř.

33:16
    Jáchym Kubečka byl při rozehrávce seknut do ruky Brabencem, až mu spadla rukavice. Přesilovka pro domácí.

21:10
    Vyloučení v týmu Berani Zlín:
    Matyáš Pluskal – 2 min., podrážení.

13:22
    Kočica nešťastně po buly podrazil soupeře, takže se počet hráčů na ledě vyrovná.

12:39
    Brabenec nedovoleně zastavil soupeře u mantinelu a svůj tým na dvě minuty oslabí.

00:43
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
    Jakub Šulla – 2 min., hákování.

Marek Valkovič

Branky a nahrávky: 9. Matula (Mi. Sedláček, Pluskal), 29. Pluskal (Venený, F. Sedláček), 33. Kočica (Nesrsta, V. Pravda), 36. Kos (F. Sedláček, J. Kubečka) – 51. Brabenec (Kubín, M. Mátl)

Berani Zlín: Šimšálek (Ševců) – Mi. Sedláček, F. Sedláček, T. Schmied, J. Kubečka, Uřičář, Mořkovský – Kočica, Nesrsta, Venený – Kos, Pluskal, Matula – Pečner, Holba, V. Pravda.
    Trenér: Lubomír Vosátko

HC Kometa Brno: Hradil (41. V. Král) – Polák, Krämer, M. Mátl, Panasenko, Bína, Beroun – Šulla, Kubín, Š. Daněk – Prchal, Brabenec, Kerbler – Kukleta, Stibůrek, Čajka2.
    Trenér: Jan Zachrla

Rozhodčí: Poláček – Lainka, Špiroch