Michalovce – Poprad 3:2 (po pr.) | Spišská N. Ves – Trenčín 2:3 (kon.) | Nitra – Humenné 5:2 (kon.)
Zvolen – Košice 5:4 (kon.) | HC Slovan – Banská Bystrica 4:3 (po pr.) | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 2:1 (kon.)
HC SLOVAN Bratislava
4:3 (2:1, 1:1, 0:1 - 1:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Neděle 25.02.2024, 17:00Tipos Extraliga (SR) • 47. kolo

Slovan zatiaľ túto sezónu s B. Bystricou neprehral. Poráža ju aj dnes, tentokrát 4:3 po predĺžení. (19:12:56)

61:10
    Slovan Bratislava dal gól!
    EMILE POIRIER nádherným gólom rozhoduje tento zápas. Vytiahol puk od mantinelu, prešiel medzi kruhy a zavesil do horného rohu Krošeljovej brány.

60:46
    Belasá trojica si v útočnom pásme nerozumela a prichádza o puk.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Napínavý zápas po troch tretinách nespoznal víťaza. O malú chvíľu nasleduje predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:49
    Šille mal veľkú šancu rozhodnúť tento zápas, bekhendovým blafákom však na Krošelja nevyzrel!

58:55
    Banská Bystrica dala gól!
    Krátku hru bez brankára a zároveň aj presilovku dokázala B. Bystrica dokonale využiť a strieľa vyrovnávajúci gól. Po prihrávke Horu strieľal z kruhu voľný MATHEW WILKINS a trafil odkrytú domácu bránu.
    Asistencie: Frank Hora, Carter Turnbull

58:42
    Krošelj odchádza na striedačku, powerplay hostí.

58:20
    Šille získal puk a aj v oslabení poriadne preveril Krošelja, ten zasahoval ľavým betónom.

57:40
    Vylúčenie v tíme HC SLOVAN Bratislava:
    Findlay – 2 min., podrazenie.

57:35
    Matoušek tečoval nahodený puk tesne vedľa pravej žrde Godlovej brány.

56:57
    Rýchlu kombináciu B. Bystrice prerušil Mahbod, oba tímy striedajú.

55:59
    Török podržal puk na zadnom mantineli, šancu si ale belasí nedokázali vytvoriť.

54:42
    Godla si dal pozor na strelu z bránkovej čiary, neprekvapil ho ani pokus Matouška z druhej strany.