Michalovce – Poprad 3:2 (po pr.) | Spišská N. Ves – Trenčín 2:3 (kon.) | Nitra – Humenné 5:2 (kon.)
Zvolen – Košice 5:4 (kon.) | HC Slovan – Banská Bystrica 4:3 (po pr.) | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 2:1 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)
HK Poprad
sk Neděle 25.02.2024, 15:30 • Zimný štadión Michalovce • Tipos Extraliga (SR) • 47. kolo

Michalovce vyhrávajú napokon až v predĺžení, strelcom gólu v predĺžení je Adam Drgoň. Celkovo sme sledovali veľmi vyrovnaný duel, Poprad nemal veru ďaleko od výhry, no Calof netrafil prázdnu bránu v predĺžení. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok nedeľného večera. (18:19:14)

64:44
    Dukla Michalovce dala gól!
    Je dobojované! Michalovce vyhrávajú strelou ADAMA DRGOŇA! Daugavinš nabil puk pre strelca gólu, ktorý strelou ako z dela trafia ľavý horný vinkeľ. Vay nemal žiadnu šancu túto delovku chytiť. Michalovce vyhrávajú dnešný duel.
    Asistencie: Daugavinš.

64:32
    Daugavinš vymyslel zaujímavú strelu, ktorá však trafila Vaya do masky. Vhadzovanie v útočnom pásme Michaloviec.

64:04
    Coulter mohol rozhodnúť, no minul prázdnu bránu domácich!

63:10
    Svedberg vyhral vhadzovanie a posiela to na bránu, kde bo Škorvánek. Ihneď po chytení puku bránu opúšťa.

63:04
    Oddychový čas pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce.

63:04
    Škorvánek bol odvolaný z brány domácich a Michalovčania to skúsia s prázdnou bránou.

63:03
    Santos to zobral na seba a vypálil na bránu Vaya. Vay chytá.

62:48
    Oddychový čas pre tím HK Poprad.

62:48
    Vylúčenie v tíme HK Poprad:
    Team penalty – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade.

62:24
    Newton neuspel na vhadzovaní a Svedberg môže vyraziť dopredu.

62:20
    Vay opäť zákrokom pri pravej tyči posunul bránu.

61:38
    Michalovce vyhrali buly, no prihrávka pred bránu bola príliš vzduchom.

61:36
    Zakázané uvoľnenie Popradu, Bates mal puk na dlhú hokejku. Drgoň si ako obranca svoje povinnosti splnil. Vhadzovanie pred Vayom.