Pittsburgh – Philadelphia 7:6 (kon.) | Chicago – Detroit 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Arizona 4:3 (po pr.)
Buffalo – Carolina 3:2 (1:0 po s.n.) | Columbus – NY Rangers 4:2 (kon.) | Anaheim – Nashville 2:4 (kon.)

3. Nick Schmaltz (ARI) 2+0 (02:54:59)

Winnipeg sice v průběhu druhé a třetí třetiny přišel o své vedení, ale v prodloužení nakonec strhnul vítězství na svou stranu. Rozhodující byl paradoxně průnik soupeře Seana Durziho, který se před brankou neprosadil a ještě u zadního mantinelu srazil Nicka Schmaltze. Winnipeg najednou mohl jít ve třech proti jednomu, čehož dokonale využil Kyle Connor. Arizona prohrála už dvanáctý zápas v řadě!

60:33 Kyle CONNOR - 4:3

60:33
    3/3
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Durziho chyba je nakonec fatální! Winnipeg totiž přečíslení tři na jednoho využívá! KYLE CONNOR dostal přihrávku do pravého kruhu a trefil se na bližší tyč! Asistence: Josh Morrissey, Mark Scheifele.
    Connor K., Morrissey J., Scheifele M.
    Schmaltz N., Hayton B., Durzi S.
    60:25 Durzi při průniku sestřelil vlastního spoluhráče

60:25
    Durzi se prokličkoval až před brankoviště, jeho zakončení Hellebuyck vyráží, ale co je horší, tak Durzi končí za brankou a srazil vlastního spoluhráče! Winnipeg může do přečíslení tři na jednoho!

60:01

60:00

59:50
    Durziho střela po buly proletěla jen k zadnímu mantinelu.

59:46
    Oddechový čas pro tým Winnipeg Jets.

59:46
    Durziho tvrdá střela od modré čáry končí v lapačce Hellebuycka.

59:40
    Pro změnu icing odpískaný Winnipegu. Šance ještě pro Arizonu, jak rozhodnout zápas.

58:55
    Teď už prostřídat mohou, jejich vyhození přes všechny čáry nepřeletělo.

58:42
    Maccelli se dopustil zakázaného uvolnění. Hosté nemohou prostřídat.

57:51
    Oddechový čas pro tým Arizona Coyotes.

57:51
    Ani Pionkova střela krátce po buly nekončí za zády hostujícího brankáře, který přerušuje hru.

57:46
    Ehlers výborně našel zcela volného Naměstnikova v levém kruhu, tomu se ale nepovedlo prostřelit Ingrama.

57:35
    Hellebuyck si poradil s prudkou střelou z pravé strany a puk vyráží daleko od brankoviště.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 3. Scheifele (Morrissey), 15. Connor (Vilardi, Scheifele), 17. Vilardi (Scheifele, Morrissey), 61. Connor (Morrissey, Scheifele) – 14. Schmaltz (Guenther, Zucker), 27. Maccelli (Välimäki, Crouse), 42. Schmaltz (Kerfoot)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), DeMelo, Dillon, Pionk, Samberg, Schmidt – Connor, Scheifele (A), Vilardi – Niederreiter, Lowry (C), Appleton – Perfetti, Naměstnikov, M. Barron – Ehlers, Kupari, Iafallo.
    Trenér: Rick Bowness

Arizona Coyotes: Ingram (Vejmelka) – Moser, Dumba, Durzi, Kesselring, Välimäki, J. Brown – Keller (A), L. Cooley, Guenther – Maccelli, Bjugstad, Crouse (A) – Kerfoot, Hayton, Schmaltz (A) – McBain, Zucker, O'Brien.
    Trenér: André Tourigny

Rozhodčí: Hebert, Beach – Mills, Berg

Diváci: 14324