Dubnica – SR 18 5:0 (kon.)
konec
TSS GROUP Dubnica
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
sk Úterý 27.02.2024, 12:30 • Zimný štadión Dubnica • 1. liga (SR)
Partner:
   
  Domáca úloha Dubnice splnená na jednotku s hviezdičkou aj vďaka faktu, že brankár Patrik Lietava neinkasoval. Slováci sa teda lúčia s prvoligovým ročníkom 2023/24. Najbližšie týždne budú venovať poctivej príprave na MS do Fínska. Vo štvrtok 25.4. začíname základnú skupinu úvodnou previerkou proti USA. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (14:34:44)
   
  Koniec zápasu.
   
  58:00
  Prebiehajú posledné dve minúty stretnutia.
   
  57:31
  Vhadzovanie v útočnom pásme osemnástky.
   
  56:59
  Jozef Haščák bol zrejme prekvapený, keď pred sebou uvidel puk po nahrávke Pobežala. Kvôli tomu nebol koncentrovaný na strelu.
   
  55:04
  Marek Hovorka k dnešným dvom asistenciám nepridá presný zásah. Aspoň nateraz. V rozlete vpadol do ofsajdovej pozície.
   
  54:16
  Alan Lenďák v rýchlom slede po sebe si poradil s Dubničanmi. Ferenyiho pokus k tyčke zneškodnil vyrážačkou, následné prudké dorážanie Kapičáka vyriešil lapačkou.
   
  53:15
  Lukáš Klíma je veľmi hladný po góloch, pretože už dlhé roky čaká na vydarený angažmán. Teraz ale nechal puk za sebou v útočnom pásme. Z tejto možnosti vybehol dopredu Tomík, ktorý nepokoril Lietavu.
   
  52:23
  Dubnica hrá s piatimi hráčmi.
   
  52:08
  Lietava si musel pripísať zákrok. Zasahoval po výbornej strele Beluška od modrej čiary. V pred bránkovom priestore bol ešte Šilhár, ale ten sa k ničomu nedostal.
   
  50:23
  Vylúčenie v tíme TSS GROUP Dubnica:
  D. Janík – 2 min., hákovanie.
   
  Reklamná prestávka.
   
  50:00
  Záverečných desať minút zápasu. O všetkom je rozhodnuté. Dubnica získa povinné tri body, osemnástka sa rozlúči s tohtoročnou prvoligovou sezónou prehrou.
   
  49:08
  Lenďák zvládol presun k ľavej žŕdke, kam sa chcel strelou zápästím presadiť Hřebíček. Pekná situácia s víťazným koncom pre reprezentačného brankára.
   
  48:04
  Tábi sa postavil do výhľadu Lenďákovi, ale bol v sprievode protihráča. Ondrej Mikula nasadil príklep, ktorým trafil brankárove chrániče.
   
  Reklamná prestávka.
   
  47:46
  Kluka kontroloval pravú stranu klziska, za Fabušom sa na druhú stranu vybral Radoslav Tybor. V súboji proti nemu nepochodil.
   
  45:39
  Pobežal zatlačil na Lašša, ktorý držal protivníka na chrbte. Považania mu predsa vypichli puk. Rezonovala z toho menšia príležitosť Korbela, ale Lenďák nebol vystavený veľkému nebezpečenstvu.
   
  44:58
  JOJ ŠPORT Slovensko U18 hrá s piatimi hráčmi.

  Ivan Harčár

  Branky a nahrávky: 1. Kluka (Tybor, Lenďák), 5. Kluka (Hovorka, Tábi), 27. O. Ďuriš (Tybor, Mikula), 38. Tybor (Hovorka, Mikula), 42. Tybor (Kluka)


  TSS GROUP Dubnica: Lietava – D. Trška, E. Švec, Lenďák, D. Janík, Hřebíček, Chatrnúch, Kapičák – Tybor, O. Ďuriš, Kluka – Mikula, Hovorka, Tábi – L. Klíma, J. Švec, J. Uram – Ferenyi, J. Haščák, M. Pobežal – Korbel.
  Trenér: Roman Chatrnúch.

  JOJ ŠPORT Slovensko U18: Lenďák – Beluško, Húževka, Kupec, Dravecký, Fabuš, Ličko, Šimon, Šlank – Semančík, Šatan, Liščinský – Tomík, Lašš, Straka – Šilhár, Krchňavý, Hazala.
  Trenér: Martin Dendis.

  Rozhodčí: Staňo, Kollár – Zelený, Tvrdoň.

  Diváci: 1853.
  bahis siteleri