Mostečtí Lvi – Děčín 3:4 (kon.) | Vyškov – Havířov 7:3 (kon.) | Příbram – Vrchlabí 3:2 (kon.)
Písek – Kralupy n. Vltavou 8:4 (kon.) | SHKM Hodonín – Šumperk 7:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Nový Jičín 3:1 (kon.)
Technika Brno – Opava 5:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí 0:4 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 6:1 (kon.)
Tábor – Letňany 5:2 (kon.) | Cheb – Kobra 3:2 (po pr.) | Řisuty – Benátky n/J 3:10 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
6:1 (3:0, 2:1, 1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 02.03.2024, 17:40 • ROCKNET ARÉNA • 2. liga skupina Západ • Skupina A
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Chomutov před tímto zápasem potřeboval bod k tomu, aby ovládl západní skupinu. Ovšem svěřenci Martina Pešouta jsou na začátku své vysněné cesty! V duelu Piráti dominovali, hattrickem se blýskl Jan Svoboda.

  Z ROCKNET ARÉNY je to vše a budeme se na vás zase těšit v play off. (20:01:38)
   
  Konec zápasu.
   
  59:39
  Ještě jedním pokusem se prezentoval Jakub Březák, který minul branku. Chomutov vítězí v dlouhodobé části západní skupiny druhé ligy!
   
  58:17
  Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem:
  Lukáš Popela – 2 min., držení hole.
   
  58:10
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov:
  Viktor Hübl – 2 min., sekání.
   
  57:29
  Obránci Slovanu si neporozuměli před vlastní brankou. Puku se zmocnil František Mála, jenž ale nestihl zakončit.
   
  56:39
  Jeden z hostujících obránců nezachytil puk, a tak Piráti mířili do přečíslení. Tadeáš Svoboda přihrával na zadní tyč, avšak Norair Hovsepjan kotouč zastavil a následně ho Lukáš Klika schoval pod lapačku.
   
  53:48
  Chomutovští utahovali šrouby před soupeřovou branku. Ovšem dva střelecké pokusy zastavili obránci. Slovanu se následně povedlo vyhodit do středního pásma.
   
  52:38
  Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem:
  Ruslan Amirov – 2 min., hrubost.
   
  52:38
  Lukáš Stehlík se dostal za obránce a snažil se natáhnou po puku. To se mu nepovedlo, a jelikož to bylo po souboji s brankářem, přišla odplata.
   
  51:48
  Vít Seemann se nemůže postavit na pravou nohu a za pomoci lékaře míří do kabiny. Doufejme, že chomutovský obránce bude v pořádku. Fanoušci viděli nyní celou situaci na kostce a pouze si povzdechli, jelikož to nevypadalo vůbec pěkně.
   
  51:48
  Jiří Špaček a Vít Seemann se dostali do souboje, v němž chomutovský obránce nechal nohu a zůstává na ležet na ledové ploše. Hráči okamžitě volají doktora!
   
  51:19
  Fanoušci v ROCKNET ARÉNĚ se baví! Stadion aktuálně obíhá mexická vlna.
   
  51:16
  Na zakončení Radka Havla dobře viděl Lukáš Klika, který tak hru v pohodě přerušil.
   
  50:24
  Petr Eret vybídl ke skórování Jana Svobodu, který mu puk chtěl rychle vrátit. Ovšem prvně jmenovaný se po něm před prázdnou bránou marně natahoval.
   
  49:43
  Filip Novotný nahodil puk na branku a Martin Altrichter rychle rozehrál. Následně se Jakub Zajíček ocitl v ofsajdové pasti.
  48:47 Tadeáš SVOBODA - 6:1
   
  48:47
  Piráti právě vstřelili branku!
  Na útočné modré čáře zachytil puk Jakub Veselý, který udělal dva rychlé kroky, ale cestu mu byla zamezená, a tak přišla přihrávka pod sebe. TADEÁŠ SVOBODA si kotouč na holi srovnal a o břevno nedal šanci Lukáši Klikovi zasáhnout – 6:1. Asistence: Jakub Veselý.
   
  47:58
  Na levé straně nabral velkou rychlost Radek Havel, který se tlačil před branku. Ovšem už byl blízko brankáři, a tak jej neprostřelil.

  Michal Luxa

  Branky a nahrávky: 8. Kadeřávek (Zajíček, Hübl), 10. J. Svoboda (Stehlík), 12. J. Svoboda (Eret, Eliáš), 33. Jouza, 36. J. Svoboda (Eliáš, Chrpa), 49. T. Svoboda (J. Veselý) – 38. Bernat (M. Dubský, Popela)


  Piráti Chomutov: Altrichter (Běhula) – Březák, Kadeřávek, Ulrych, Eliáš, Havel (A), Záruba, Seemann, Váchal – Zajíček, Hübl (C), Stehlík – M. Tůma, Eret, J. Svoboda – Jouza, T. Svoboda, J. Veselý – Chrpa, Koblížek, Mála – Putz.
  Trenér: Martin Pešout

  HC Slovan Ústí nad Labem: Klika (Stahl) – Gottfried (A), Popela, Eklund, Amirov, Mareš, Hovsepjan, Huja – M. Dubský (A), Bernat, M. Simon – Huovinen, Rudovský (C), Kuchynka – Nedoma, Špaček, F. Novotný – Linet, Krédl, Jajlov.
  Trenér: Miroslav Kanis

  Rozhodčí: Jílek – Sýkora, Uhlík

  Diváci: 2 713
  bahis siteleri