Mostečtí Lvi – Děčín 3:4 (kon.) | Vyškov – Havířov 7:3 (kon.) | Příbram – Vrchlabí 3:2 (kon.)
Písek – Kralupy n. Vltavou 8:4 (kon.) | SHKM Hodonín – Šumperk 7:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Nový Jičín 3:1 (kon.)
Technika Brno – Opava 5:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí 0:4 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 6:1 (kon.)
Tábor – Letňany 5:2 (kon.) | Cheb – Kobra 3:2 (po pr.) | Řisuty – Benátky n/J 3:10 (kon.)
konec
HC Tábor
5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
HC Letci Letňany
Sobota 02.03.2024, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 2. liga skupina Západ • Skupina A
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  HC Tábor tak zvládá poslední utkání v nadstavbové části lépe a připisuje si šestou výhru v řadě. To však již nic nemění na tom, že v tabulce obsadí konečné druhé místo za Piráty z Chomutova. (20:14:39)
   
  To už je ale z dnešního utkání vše! Táborští si při přesilové hře ještě vypracovali jednu šanci, Zemanova střela ale orazítkovala tyč hostující svatyně.
   
  Konec zápasu.
   
  58:21
  V závěru utkání hrají prim emoce. Nejprve se usadili na trestnou lavici domácí Suchánek a hostující Turek po vzájemné potyčce, o pár sekund později doplnil svého spoluhráče v boxu pro vyloučené hostující Korčák.
   
  58:21
  Vyloučení v týmu HC Letci Letňany:
  Matěj Korčák – 2 min., napadení.
   
  57:44
  Současné vyloučení:
  Vyloučení v týmu HC Tábor:
  Jakub Suchánek – 2 min., nesportovní chování.

  Vyloučení v týmu HC Letci Letňany:
  Štěpán Turek – 2 min., napadení.
   
  56:46
  Další zajímavou akci vymysleli Kohouti v útočném pásmu soupeře. Po Zadražilově dobré práci v rohu kluziště se kotouč dostal k Hajičovi na modrou čáru a zatímco zbylých 8 hráčů v poli čekalo jeho střelu, posunul puk ještě na parťáka Hubatu, který měl před sebou úplně volnou cestu. Udělal tak ještě asi 4 kroky směrem k bráně a puk napálil na Němečka. Ten si s tímto projektilem poradil.
   
  55:45
  Hosté v plném počtu.
   
  54:30
  Rychlá souhra po ose Krliš – Jáchym – Zeman končí střelou posledního jmenovaného hráče. Brankář Němeček puk ukryl v náručí a přerušuje hru.
   
  53:45
  Vyloučení v týmu HC Letci Letňany:
  Pavel Mrňa – 2 min., držení hole.
   
  52:47
  To ale Dominik Arnošt neproměňuje! Snažil se zakončit mezi betony táborského maskovaného muže, ten si mezírku pohlídal.
   
  52:47
  Do samostatného úniku se dostal hostující kapitán Arnošt, kterého těsně před zakončení poslal k ledu David Gába ve snaze vypíchnout puk. Po tomto zákroku nařizuje rozhodčí trestné střílení!
  50:17 Lukáš PRÁŠEK - 5:2
   
  50:17
  Tábor právě vstřelil branku!
  Rychlá, přímočará akce Tábora končí gólem a domácí tak využívají druhou přesilovou hru v zápase. Do útočného pásma projel s pukem na holi Jan Duda, který vyslal střílenou přihrávku na najíždějícího LUKÁŠE PRÁŠKA. Ten pouze nastavil hůl a usměrnil kotouč do brány. Asistence: Jan Duda, Jiří Severa.
   
  49:55
  Vyloučení v týmu HC Letci Letňany:
  Dominik Němeček – 2 min., vysoká hůl.
  47:48 Pavel MRŇA - 4:2
   
  47:48
  Letňany právě vstřelily branku!
  Letňanští snižují na rozdíl dvou branek. PAVEL MRŇA se nejprve natlačil na Davida Gábu, který při zákroku přišel o masku, k odraženému puku se pak nejrychleji dostal právě hráč s číslem 69 a tentokrát již domácího gólmana překonal. Bez asistence.
  46:06 Ondřej ŠULEK - 4:1
   
  46:06
  Tábor právě vstřelil branku!
  Střelec předešlého gólu Petr Zíb tentokrát zavezl puk do útočného pásma, kde už poté nechal operovat ONDŘEJE ŠULKA. Ten šikovně ,,vykoupal'' obrannou dvojici Letců a následně střelou pod horní tyč prostřelil Josefa Němečka. Asistence: Petr Zíb, Jan Duda.

  Filip Hanousek

  Branky a nahrávky: 12. Nevšímal (J. Duda, Severa), 37. Krliš (Huna, Zeman), 40. Zíb (Bárta, Šulek), 47. Šulek (Zíb, J. Duda), 51. L. Prášek (J. Duda, Severa) – 27. Š. Turek (Sklenář, Mrňa), 48. Mrňa


  HC Tábor: Gába (Žajdlík) – Jáchym, Gajdolín, Ondřej, Suchánek (A), Hajič, Hubata, Bačo – Krliš, Matušík (C), Zeman – L. Prášek, Zadražil, Huna – Nevšímal, J. Duda, Severa – Bárta, Zíb, Šulek – Šindelář.
  Trenér: Jakub Grof

  HC Letci Letňany: J. Němeček (Nečas) – Z. Fiala, L. Chalupa (A), D. Němeček, Háva, Drtina, Mácha – Korčák, Sklenář (A), Poppel – Mrňa, Arnošt (C), Š. Turek – Pšenička, Vacín, Kysela.
  Trenér: Jaroslav Nedvěd

  Rozhodčí: Šmika – Kettner, Goltsch

  Diváci: 1542
  bahis siteleri