Štafeta mužů 4x7,5 km, Soldier Hollow | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Sprint žen 7,5 km, Soldier Hollow | Vítěz: J. Braisazová-Bouchetová (FRA) (kon.) |
Kvalifikace HS134, Oslo | Vítěz: D. Huber (AUT) (kon.) |
NHL - Poslední přestupový den | (kon.) |
konec
SP - Kvalifikace HS134, Oslo
Vítěz: D. Huber (AUT)
Komentáře nejsou k dispozici.
Konečné výsledky
- 1. Daniel Huber (AUT) 141.8
- 2. Johann Andre Forfang (NOR) 137.9
- 3. Marius Lindvik (NOR) 136.1
- 4. Peter Prevc (SLO) 133.9
- 5. Philipp Raimund (GER) 129.7
- 6. Manuel Fettner (AUT) 129.7
- 7. Robert Johansson (NOR) 129.1
- 8. Eetu Nousiainen (FIN) 128.8
- 9. Ren Nikaidó (JPN) 128.6
- 10. Rjójú Kobajaši (JPN) 128.1
- 11. Michael Hayböck (AUT) 127.7
- 12. Timi Zajc (SLO) 127.4
- 13. Jan Hörl (AUT) 127.4
- 14. Daniel Tschofenig (AUT) 126.4
- 15. Andreas Wellinger (GER) 125.9
- 16. Halvor Egner Granerud (NOR) 124.4
- 17. Stefan Kraft (AUT) 124.4
- 18. Niko Kytösaho (FIN) 122.1
- 19. Alex Insam (ITA) 121.9
- 20. Aleksander Zniszczoł (POL) 121.7
- 21. Killian Peier (SUI) 120.3
- 22. Benjamin Østvold (NOR) 118.4
- 23. Lovro Kos (SLO) 117.9
- 24. Daniel-Andre Tande (NOR) 117.7
- 25. Džunširó Kobajaši (JPN) 116.2
- 26. Pius Paschke (GER) 115.8
- 27. Dawid Kubacki (POL) 115.4
- 28. Erik Belshaw (USA) 114.7
- 29. Kamil Stoch (POL) 114.6
- 30. Anže Lanišek (SLO) 114.3
- 31. Piotr Żyła (POL) 114.0
- 32. Keiči Sató (JPN) 113.5
- 33. Valentin Foubert (FRA) 112.3
- 34. Vladimir Zografski (BUL) 111.8
- 35. Fredrik Villumstad (NOR) 111.1
- 36. Karl Geiger (GER) 110.4
- 37. Kristoffer Eriksen Sundal (NOR) 109.7
- 38. Roman Koudelka (CZE) 109.5
- 39. Antti Aalto (FIN) 108.2
- 40. Gregor Deschwanden (SUI) 108.1
- 41. Tate Frantz (USA) 107.8
- 42. Maciej Kot (POL) 106.6
- 43. Jevhen Marusjak (UKR) 105.5
- 44. Yanick Wasser (SUI) 103.7
- 45. Domen Prevc (SLO) 103.5
- 46. Sindre Ulven Jørgensen (NOR) 101.8
- 47. Noriaki Kasai (JPN) 101.4
- 48. Constantin Schmid (GER) 101.1
- 49. Robin Pedersen (NOR) 99.3
- 50. Giovanni Bresadola (ITA) 99.3
- 51. Vitalij Kaliničenko (UKR) 98.0
- 52. Stephan Leyhe (GER) 93.9
- 53. Artti Aigro (EST) 91.9
- 54. Remo Imhof (SUI) 91.6
- 55. Andrea Campregher (ITA) 82.5
- Kasperi Valto (FIN) DSQ
Startovní listina
- 1. Fredrik Villumstad (NOR)
- 2. Vitalij Kaliničenko (UKR)
- 3. Yanick Wasser (SUI)
- 4. Keiči Sató (JPN)
- 5. Andrea Campregher (ITA)
- 6. Noriaki Kasai (JPN)
- 7. Maciej Kot (POL)
- 8. Valentin Foubert (FRA)
- 9. Jevhen Marusjak (UKR)
- 10. Kasperi Valto (FIN)
- 11. Eetu Nousiainen (FIN)
- 12. Robin Pedersen (NOR)
- 13. Constantin Schmid (GER)
- 14. Remo Imhof (SUI)
- 15. Robert Johansson (NOR)
- 16. Sindre Ulven Jørgensen (NOR)
- 17. Tate Frantz (USA)
- 18. Artti Aigro (EST)
- 19. Killian Peier (SUI)
- 20. Erik Belshaw (USA)
- 21. Antti Aalto (FIN)
- 22. Benjamin Østvold (NOR)
- 23. Vladimir Zografski (BUL)
- 24. Daniel-Andre Tande (NOR)
- 25. Džunširó Kobajaši (JPN)
- 26. Niko Kytösaho (FIN)
- 27. Roman Koudelka (CZE)
- 28. Giovanni Bresadola (ITA)
- 29. Alex Insam (ITA)
- 30. Daniel Huber (AUT)
- 31. Kamil Stoch (POL)
- 32. Dawid Kubacki (POL)
- 33. Piotr Żyła (POL)
- 34. Halvor Egner Granerud (NOR)
- 35. Aleksander Zniszczoł (POL)
- 36. Ren Nikaidó (JPN)
- 37. Philipp Raimund (GER)
- 38. Kristoffer Eriksen Sundal (NOR)
- 39. Domen Prevc (SLO)
- 40. Stephan Leyhe (GER)
- 41. Timi Zajc (SLO)
- 42. Gregor Deschwanden (SUI)
- 43. Daniel Tschofenig (AUT)
- 44. Anže Lanišek (SLO)
- 45. Johann Andre Forfang (NOR)
- 46. Karl Geiger (GER)
- 47. Manuel Fettner (AUT)
- 48. Pius Paschke (GER)
- 49. Peter Prevc (SLO)
- 50. Marius Lindvik (NOR)
- 51. Lovro Kos (SLO)
- 52. Michael Hayböck (AUT)
- 53. Jan Hörl (AUT)
- 54. Andreas Wellinger (GER)
- 55. Rjójú Kobajaši (JPN)
- 56. Stefan Kraft (AUT)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka