Florida – Calgary 5:1 (kon.) | San Jose – Ottawa 2:1 (kon.) | Montreal – Toronto 2:3 (kon.)
Washington – Chicago 4:1 (kon.) | Tampa – Philadelphia 7:0 (kon.) | NY Rangers – St. Louis 4:0 (kon.)
Vancouver – Winnipeg 5:0 (kon.) | Vegas – Detroit 5:3 (kon.) | Los Angeles – Dallas 1:4 (kon.)
Pittsburgh – Edmonton 0:4 (kon.) | Minnesota – Nashville 4:3 (po pr.) | Carolina – Calgary 7:2 (kon.)
Chicago – Arizona 7:4 (kon.)
Los Angeles Kings
1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
Dallas Stars
Neděle 10.03.2024, 04:30 • Crypto.com Arena, Los Angeles • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (07:18:37)

3. Scott Wedgewood (DAL) 25 zákroků

Los Angeles sice mělo parádní vstup do utkání, když Wedgewood inkasoval hned z první střely utkání, ale následně už za svá záda nepustil ani jednu ze střel domácích a naopak Dallas postupně čtyřmi trefami otočil zápas na svou stranu.

Ve třetí třetině totiž ještě vstřelil v přesilové hře uklidňující třetí trefu Johnston a následně se při power play domácích trefil do opuštěné klece Pavelski.

Dallas Stars tedy nakonec zdolali Los Angeles Kings 4:1.

59:54
    Wedgewood uzavírá utkání ještě jedním úspěšným zákrokem, když si poradil se střelou od pravého mantinelu.

59:28
    O kotouč se bojuje za bránou Dallasu a nakonec jej odtud vydolovali hostující hokejisté.

58:45
    Gavrikov hned po přejetí modré čáry vyslal puk směrem na Wedgewooda, jenž tedy zapisuje velmi snadný zákrok.

58:39
    Další útočná snaha domácích hráčů skončila hvizdem čárového rozhodčího, jenž viděl špatný přechod LA přes útočnou modrou.

58:18
    Hostující hráči nyní pouze poslali kotouč na zakázané uvolnění.

57:52
    Stankoven se ještě pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale snaha Dallasu k žádnému střeleckému zakončení nevedla.

57:18
    Laferierre vyslal z levého kruhu hodně štiplavou střelu, kterou Wedgewood vyrazil svým ramenem.

57:01
    Smith obdržel přihrávku na útočnou modrou, ale byl zde uvězněn mezi třemi hráči LA, kteří jej o kotouč obrali.
    56:20 Joe PAVELSKI - 1:4

56:20
    5/6
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars potvrzují svou výhru, když nakonec opuštěnou klec trefuje z obranného pásma JOE PAVELSKI! Asistence. Jason Robertson.
    Pavelski J., Hakanpää J., Robertson J., Hintz R., Suter R.
    Doughty D., Kempe A., Kopitar A., Fiala K., Byfield Q., Dubois P.

55:58
    Robertson se pokoušel trefit opuštěnou klec přes celé kluziště, ale bránu minul jen o pár centimetrů. Icing Dallasu.

55:39
    Talbot už nyní míří na svou střídačku!

55:00
    Otevíráme poslední pětiminutovku. Puk je zašlápnutý za bránou Dallasu a rozhodčí dává hráčům jasně najevo, že hru přerušovat nebude.

54:11
    Doughtyho dlouhou přihrávku se na modré čáře sice podařilo tečovat, jenže puk letěl až do ochranné sítě za bránou Dallasu.

53:38
    Fiala dostal trochu více prostoru na levé straně, a tak tedy vyzkoušel Wedgewooda, jenž měl zcela volný výhled a chytá touš svou lapačkou.

53:16
    Suter z modré čáry velmi dobře poslal puk na teč Dellandreovi, avšak jeho pokus skončil na jednom z bránících hráčů.

52:15
    Kopitar si najel na střelu do středu útočného pásma a jeho pokus se podařilo Bennovi přizvednout až do ochranné sítě.

52:06
    Byfield zkoušel střílet od levého mantinelu, avšak jeho pokus pouze skončil na boční síti hostující klece.

51:29
    LIndell dostal přihrávku na modrou čáru, avšak jeho následná střela letěla hodně mimo bránu.

51:02
    Talbota nyní zachránila branková konstrukce! Po chybné rozehrávce Kings se k puku za bránou dostal Johnston, jenž ihned přihrál mezi kruhy najíždějícímu Stankovenovi, jehož pohotová střela skončila na tyči! Puk pot rychle přikryl lapačkou Talbot.

50:52
    Kings tedy ani svou další přesilovou hru nevyužili.

50:41
    Dubois to vzal na sebe z pravého kruhu a pokus domácího útočníka zaletěl přesně do výstroje Wedgewooda.

50:22
    Fialova střela z levého kruhu skončila na bránícím Tanevovi.

49:52
    Spence dostal nabito na modrou čáru a jeho ránu se Wedgewoodovi podařilo vyrazit.

49:25
    Laferierre se pokoušel přihrát kotouč přes brankoviště, ale tento pas sebral Lindell, který poté vyhodil touš přes všechny čáry.

49:09
    Domácí hráči drží kotouč v útočném pásmu, ale zatím je to bez zakončení.

48:48
    Jamie Benn (DAL) míří na trestnou lavici a opět jsou to dvě minuty za podrážení.

48:07
    Hintz šel proti poslednímu obránci LA, kterého se snažil překonat prohazovačkou, ale Morevare na tuhle kličku neskočil.

47:19
    Tanev obdržel přihrávku na modrou čáru a jeho střela skončila na jednom z hráčů stojících před Talbotem.

47:05
    No a Dallas nebyl moc daleko k tomu, aby vstřelil další branku, protože Talbot střelu Faksy vyrazil jen před sebe a pro kotouč sice poté skočil, ale zřejmě ho netrefil, protože se k němu dostal Smith, jenž jej dorazil do brány. Nicméně rozhodčí mysleli, že má Talbot kotouč pod kontrolou a hru už předtím ukončili.
    46:47 Wyatt JOHNSTON - 1:3

46:47
    5/4
    Stars v poslední vteřině využívají přesilovou hru! Tak přeci jen padla branka v početní výhodě. Střelu Duchena ze středu útočného pásma Talbot totiž neudržel a k velmi snadné dorážce se následně dostal WYATT JOHNSTON! Asistence: Matt Duchene, Mason Marchment.
    Johnston W., Duchene M., Stankoven L., Marchment M., Harley T.
    Roy M., Moore T., Lewis T., Gavrikov V.

46:36
    Marchment měl na levé straně hodně prostoru a svou střelu zřejmě poslal do brankové konstrukce.

46:08
    Harleyho střela nedoletěla až k Talbotovi a Kings se opět osvobozují.

45:34
    Heiskanenova ránu se Talbotovi podařilo vyrazit. Následně po nepřesné přihrávce Robertsona domácí vyhodili kotouč přes všechny čáry.

45:25
    Stars kombinují ve svém útočném pásmu.

44:55
    Lizotte však zahájil oslabení vyvezením kotouče do útočného pásma Los Angeles.

44:48
    Další přesilová hra pro hráče Dallasu, protože na dvě minuty za podrážení je vyloučen Phillip Danault (LAK).

44:27
    Gavrikov obdržel přihrávku do levého kruhu, odkud však trefil hned prvního bránícího hráče Dallasu.

43:37
    Další útočná snaha Dallasu skončila na útočné modré, jelikož se zde hosté dostali do ofsajdového postavení.

43:11
    Snad poprvé ve třetí části se hra na delší moment dostala i do útoku Dallasu, kde se Duchene snažil nacpat před Talbota, ale zde ho čekala tvrdá stopka.

42:49
    Začátek třetí třetiny je zatím lepší ze strany domácích hráčů, kteří se snaží vyrovnat zápas.

42:17
    Kotouč byl zašlápnutý v rohu obranného pásma Dallasu, odkud ho nakonec Kings vydolovali a zpoza klece se pokoušeli překonat Wedgewooda.

41:11
    Movevare vyslal svou střelu z modré čáry a kotouč byl nakonec sražen až do ochranné sítě za bránou Dallasu.

40:29
    Harleyho přihrávka nenašla svého příjemce, a tak kotouč pouze projel přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

Vyhraná vhazování: 24:18

Druhá třetina se vesměs nesla ve stejném obrázku, jako ta první. Nicméně lehce po polovině druhé třetiny přišla osmnácti vteřinová pasáž, ve které se Dallasu podařilo otočit zápas na svou stranu.

O vyrovnání se nejprve postaral český útočník Faksa, na kterého z dalšího útoku navázal Robertson. Kings mohli v závěru vyrovnat ve svém oslabení, ale Wedgewood svůj tým podržel.

40:00

39:52
    Čtvrtá formace Dallasu ještě v závěru třetiny drží puk v útočném pásmu hostů.

39:12
    V závěru přesilové hry se poté musel předvést i Talbot, jenž zneškodnil hned dvě nebezpečné střely Dallasu.
    38:53 Kempe mohl v oslabení vyrovnat, ale Wedgwood byl proti.

38:53
    Ve vlastním oslabení vyvezl Kempe kotouč až do útočného pásma, kde se dokonce dostal před Wedgewooda, jenž jeho kličku vychytal snad poslední špičkou betonu.

38:17
    Domácím se podařilo sebrat jednu z přihrávek Stars a puk tedy poté míří k Wedgewoodovi.

37:59
    Ani Heiskanen svůj pokus nedostal až k Talbotovi.

37:32
    Duchenova střela z levé strany byla zblokována domácí obranou. Kings se následně podařilo vyhodit puk přes všechny čáry.

37:09
    Střelec jediné branky Los Angeles Kevin Fiala (LAK) znova míří na trestnou lavici a opět je to za podrážení.

36:31
    Ze souboje v rohu kluziště se nakonec domácím podařilo získat kotouč a poté přišla rychlá přihrávka před bránu na Duboise, jehož si však lapačkou vychutnal Wedgewood.

35:52
    Ani další přesilová hra tedy brankou neskončila.

35:25
    Johnston poslal kotouč před bránu Kings, kde číhal Stankoven, ale Talbotovi se nakonec podařilo puk vyseknout pryč.

34:59
    Duchene dostal nabito na pravou stranu útočného pásma a Talbotovi se podařilo kotouč vyrazit. Kings poté vyhodili kotouč z obranného pásma.

34:17
    Robertsonova nepřesná střela nyní vyhnala hostující tým z útočného pásma.

33:57
    Dallas se zatím v přesilové hře nemůže dostat do svého útočného pásma.

33:31
    Dallas bude hrát přesilovou hru, protože dvě minuty za krosček dostává Blake Lizotte (LAK). Navíc se následně dostal do hodně rychlé bitky s Ty Dellandreou (DAL), jenž ho okamžitě poslal k ledu, a proto také oba hráči dostávají jen dvouminutové tresty za hrubost.

32:45
    Harleyho nepřesné nahození si za bránou Kings sebral Duchene, jenž po objetí domácí klece mohl využít toho, že je Talbot na ledě, ale zřejmě si toho nevšiml, protože bylo vidět, že se spíš rozhlíží komu přihraje.

32:17
    Duchene vyslal další střelu směrem na domácí klec, kde si Talbot zapsal úspěšný zákrok lapačkou.

31:52
    Nechybělo moc k tomu, aby se Stars radovali z další branky, ,protože hned dvě zajímavé příležitosti měl Stankoven, avšak tomu se touš za záda Talbota nepodařilo dostat.
    30:52 Jason ROBERTSON - 1:2

30:52
    5/5
    A během osmnácti vteřin je zápas i otočen!!! Stars vjeli do útočného pásma, kde nakonec Pavelski střílel z velkého úhlu po ledě a Talbot jeho pokus vykopl přímo na hůl JASONA ROBERTSONA, který už uklidil touš do odkryté klece. Asistence: Joe Pavelski, Esa Lindell.
    Robertson J., Pavelski J., Tanev C., Lindell E., Hintz R.
    Doughty D., Moore T., Fiala K., Danault P., Moverare J.
    30:34 Radek FAKSA - 1:1

30:34
    5/5
    Hostující hokejisté se rychle přesunuli z obranného pásma do útoku, kde nakonec Smith posunul kotouč přímo na hůl RADKA FAKSY, jehož střela parádně zapadla do pravé šibenice domácí klece! Pro Radka Faksu je to jeho třetí trefa z posledních čtyř zápasů. Asistence: Craig Smith.
    Faksa R., Smith Cr., Dellandrea T., Hakanpää J., Suter R.
    Englund A., Spence J., Kaliyev A., Lizotte B., Lewis T.

30:14
    Lizotte vyslal vcelku nepříjemnou střelu z levé strany útočného pásma, která nakonec zaletěla přesně do výstroje hostujícího brankáře.

29:49
    Přesilové hry tedy v tomto utkání nevychází ani jednomu z obou týmů, když i Kings zvládli své oslabení bez větších obtíží.

29:29
    Los Angeles se vydalo do útoku ve vlastním oslabení, kde nakonec nepřesně střílel Kempe.

29:06
    Druhá formace Dallasu skončila hned na modré čáře, kde jim domácí hráči kotouč sebrali.

28:44
    Kings se opět osvobozují ze svého obranného pásma.

28:28
    Domácím hráčům se podařilo dostat puk do středního pásma.

28:08
    Robertsonova střela z modré čáry letěla hodně mimo bránu Los Angeles.

27:48
    Dallas si zahraje svou druhou přesilovou hru v utkání, protože na trestnou lavici míří střelec jediné branky utkání Kevin Fiala (LAK), jenž dostává dvě minuty za podrážení.

27:30
    Hakanpää jen nahodil puk do útočného pásma, jenže ten zde pouze obkroužil celé pásmo a opět vyjel ven.

26:12
    Tak nyní měli domácí hráči obrovské štěstí! Duchene totiž obdržel přihrávku přímo před prázdnou klec a jeho pokus po ledě nakonec možná ani nemířil do brány, ale i tak jej ještě lehce zasáhl svou nataženou holí Talbota.

25:31
    Na druhé straně Benn nechal kotouč zadovkou pro Johnstona, který si poté prohodil touš mezi bruslemi a bekhedem se snažil trefit touš kolem hlavy Talbota, ale puk letěl mimo bránu Kings.

24:52
    Kaliyev se velmi dobře stahovačkou dostal do slotu, odkud poté bekhendem vyslal svou střelu, která skončila ve výstroji Wedgewooda.

24:30
    Fiala byl osamocen v útočném pásmu Los Angeles, a tak tedy alespoň otestoval pozornost Wedgewooda, jenž jeho střelu chytil bez větších obtíží.

23:32
    Domácím hráčům se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma a Kings mohou rychle odejít vystřídat.

23:06
    Duchene vyslal z pravé stran útočného pásma svou schovanou střelu, která však přesně zasáhla Talbota.

22:19
    Další útok Dallasu skončil na útočné modré, kde se hostující hokejisté dostali do ofsajdu.

22:11
    Hakanpää vyslal přihrávku na útočnou modrou, kde však byl Johnston sražen k ledu, a tak puk proletěl až na zakázané uvolnění.

21:34
    Wedgwood si musel poradit s další střelou z modré čáry, kterou nakonec schoval do své lapačky.

21:24
    Z trestné lavice je už propuštěn i Benn a oba celky jsou poprvé ve druhé třetině kompletní.

21:11
    Nicméně Faksa vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

20:54
    Domácí hráči už jsou kompletní a Kings si ještě zahrají krátkou přesilovou hru.

20:52
    Taktéž Talbot má za sebou svůj první zákrok ve druhé části, když si musel poradit se střelou Lindella.

20:34
    Kotouč se nakonec dostal na modrou k Royovi, jenž odtud vyslal svou ráznou střelu, jenž byla před Wedgewoodem ještě tečována, ale přímo do brankáře Dallasu.

20:26
    Dubois vletěl s pukem do útočného pásma, kde nakonec střílel z celkem velkého úhlu a bránu Stars minul.

Vyhraná vhazování: 13:11

Začátek utkání vyšel domácím hráčům na jedničku, jelikož se hráči Los Angeles dostali do vedení hned v první minutě, kdy se po teči prosadil Fiala. Dallas však byl následně lepším týmem, když přestřílel domácí poměrem 15:6, ale ani jedna z jejich střel si cestu za záda Talbota nenašla.

Kings měli k dispozici dvě přesilové hry, ale ty se hostujícím hráčům podařilo výborně ubránit, a proto také vyslali na bránu Stars pouhých šest pokusů. Nicméně po první části vedou, takže je tato statistka mrzet nemusí.

20:00

19:42
    Johnston vyslal svou střelu z pravého kruhu, která mířila k vzdálenější tyči a Talbot musel zasáhnout svou vyrážečkou.

19:21
    Přesilová hra Dallasu končí předčasně, protože Jamie Benn (DAL) zasáhl Danaulta holí do obličeje a dostává tedy dvě minuty.

19:06
    Danault vyhrál následné vhazování a Moore poté mohl vyslat puk přes celé kluziště.

18:59
    Benn přihrál kotouč na střed útočného pásma Hintzovi, který se do kotouče pořádně opřel, ale trefil se přesně do připraveného Talbota.

18:37
    Následně se před bránou Kings strhla potyčka a jediný trest zde dostal domácí Quinton Byfield (LAK), jenž obdržel dvě minuty za hrubost a Dallas tedy bude hrát svou první přesilovou hru.

18:37
    Heiskanenova střela byla zblokována mimo bránu Kings, avšak Robertson se ihned snažil poslat puk do "ohně", kde nakonec skončil pod lapačkou Talbota.

18:27
    Los Angeles opět pouze poslalo puk přes celé kluziště na další zakázané uvolnění.

17:54
    Domácím hráčům navíc nevyšla rozehrávka a po odpískaném icingu se bude vhazovat před Talbotem.

17:39
    Stars tedy skvěle ubránili i své druhé oslabení v utkání a stále jsou tedy svému soupeři na dostřel.

17:18
    Stars se přeci jen dostali do útoku i ve vlastním oslabení, když si Talbot musel poradit s nepříjemnou střelou Johnstona.

16:59
    Laferriere vyslal svou střelu z pravého kruhu, která zaletěla přesně do výstroje Wedgewooda.

16:44
    Hosté získali puk za svou bránou a Lindell následně předal kotouč Faksovi, který už jej vyhodil přes všechny čáry.

16:08
    Nyní nechybělo moc k tomu, aby šli hosté do přečíslení dvou na jednoho, ale Johnstonovo prohození nakonec skončilo jen ve středním pásmu.

15:42
    Po chybné rozehrávce Douhgtyho se Dallasu nakonec podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

15:32
    Domácí hráče čeká jejich druhá přesilová hra v první třetině, protože na trestnou lavici míří Sam Steel (DAL), jenž si odsedí dvě minuty za krosček.

14:59
    Dallas nyní jen obloukem poslal puk na zakázané uvolnění.

14:27
    Kopitar se místo střely snažil ještě přihrát kotouč na Doughtyho a jeho pas se podařilo zblokovat Suterovi.

13:56
    Heiskanen o mantinel posílal puk z obranného pásma, avšak kotouč se odrazil mimo hrací plochu, a tak se bude vhazovat před Wedgewoodem.

13:08
    Stars tedy své první oslabení zvládli na jedničku a opět se hostující hokejisté mohou hnát za vyrovnáním.

12:52
    Spence znova pálil z modré čáry, avšak tentokrát nepřesně a Stars následně vyhodili puk z obranného pásma.

12:40
    Nyní už konečně Kings rozjeli přesilovkovou kombinaci na jejímž konci byla přihrávka na modrou Spencovi, který poté otestoval Wedgewooda.

12:12
    První polovina přesilové hry Los Angeles je minulostí a domácí se zatím ani pořádně neusadili ve svém útočném pásmu.

11:42
    Stars se opět podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma.

11:15
    Vhazování však vyhráli hostující hokejisté a Hakanpää následně poslal puk přes všechny čáry.

11:07
    Prvním vyloučeným hráčem utkání se tedy stává hostující útočník Logan Stankoven (DAL), jenž obdržel dvě minuty za podrážení.

11:07
    Až nyní se Dubois nacpal do útočného pásma, kde střelou po zemi otestoval Wedgewooda a poté se už kotouč dostal pod kontrolu Stars a hra je tedy přerušena.

10:55
    Domácí hráči však zatím stále drží puk na svých hokejkách.

10:31
    Kings mají ponechanou výhodu a zahrají si první přesilovou hru v utkání.

10:03
    Máme za sebou první polovinu první třetiny, kterou otevřeli domácí hráči svým útokem, ale zde pouze došlo k jedné nepřesné střele.

09:28
    Robertson si velmi dobře najel na střed útočného pásma a vyslal svou svižnou střelu, která jen těsně minula domácí klec.

09:15
    A tak se do útoku opět dostali hosté, kde od levého mantinelu střílel Suter, jehož pokus skončil pod lapačkou Talbota.

09:01
    Laferriere nahrával kotouč před bránu Dallasu, jenže zde se k němu nedostal žádný z jeho spoluhráčů.

08:39
    Až nyní se podařilo sebrat puk Duboisovi, jenž ho ihned vyváží do útočného pásma Kings.

08:12
    Dallas sice drží puk ve svém útočném pásmu, ale domácí obrana je zde velmi dobře vytláčí k mantinelu a nedovoluje hostům žádné střely.

07:15
    Duchenova střela bekhendem nakonec prošla až k Talbotovi, který nakonec vyrazil touš svou holí.

07:07
    Kings nyní pouze poslali kotouč na zakázané uvolnění.

06:58
    Byfield nahrával k bráně Dallasu Kempemu, ale ten zde byl dobře odzbrojen Tanevem.

06:41
    Domácí hráči chtěli nahodit kotouč do útočného pásma, ale ten se zde nakonec od plexiskla odrazil mimo hrací plochu. Následuje komerční přestávka.

05:53
    Stars poté přešli rychle do útoku, kde byla střela Hintze zblokována mimo hrací plochu.

05:41
    Po delší době se do akce dostal i Wedgewood, kterého vcelku snadnou střelou otestoval Lewis. Hostující brankář navíc vytřepal puk z lapačky a rozehrál jej svým obráncům.

05:00
    Suter obdržel přihrávku na modrou čáru, kde následně nic nevymýšlel a nahodil jej směrem na domácí klec. Talbot zapisuje úspěšný zákrok lapačkou.

04:12
    Johnston zastavil rozehrávku domácích ve středním pásmu, a tak ihned vyslal do útoku kapitána Benna, jenž nakonec střílel z pravého kruhu a Talbot má za sebou další úspěšný zákrok.

03:39
    Hintz se dostal ještě do jednoho střeleckého zakončení, když tentokrát pálil z levého kruhu a v tomto případě už musel zasahovat Talbot.

03:04
    Pavelski ve středním pásmu posunul puk do jízdy Hintzovi, jenž ihned střílel po přejetí modré čáry, ale trefil jen před sebou bránícího hráče Kings.

02:53
    Gavrikov vyslal své schované nahození z modré čáry, které si Wedgewood našel a vyrážečkou poslal touš do ochranné sítě.

02:29
    Domácí hráči měli trochu obtíže s bráněním čtvrté formace Dallasu a Kings se nakonec podařilo dostat puk do středního pásma.

01:48
    Stars se poté přesunuli do útoku, kde Steel přihrál do velmi dobré pozice Marchmentovi, avšak jeho střelu Talbot vytěsnil mimo svou klec.

01:32
    Laferriere se pokoušel dostat do střelecké pozice, avšak hostující obrana si prostor slotu pohlídala.

01:03
    Další útok domácích hráčů skončil ofsajdem, jelikož Gavrikov na modré čáře vyslal hodně těžkou přihrávku kolegovi Royovi, jenž už přebíral touš za modrou čárou.
    00:26 Kevin FIALA - 1:0

00:26
    5/5
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Tak to je parádní start pro Kings! Heiskanen vyhazoval puk z obranné třetiny po mantinelu, kde ho však na pravé straně sebral Doughty, jenž poslal touš před bránu Dallasu a zde ho za záda Wedgewooda parádně tečoval KEVIN FIALA! Asistence: Drew Doughty.
    Fiala K., Doughty D., Moore T., Danault P., Moverare J.
    Heiskanen M., Pavelski J., Robertson J., Hintz R., Harley T.

00:01

Los Angeles Kings: Talbot (Rittich) – Moverare, Doughty, Gavrikov, M. Roy, Englund, Spence – Byfield, Kopitar, Kempe – Moore, Danault, Fiala – Lizotte, Dubois, Laferriere – Lewis, Turcotte, Kaliyev.
    Trenér: Jim Hiller

Dallas Stars: Wedgewood (Oettinger) – Harley, Heiskanen, Lindell, Hakanpää, R. Suter, C. Tanev – Pavelski, Hintz, J. Robertson – Benn, W. Johnston, Stankoven – Marchment, Duchene, Dellandrea – Cr. Smith, Steel, Faksa.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Schlenker, Kozari – Murchison, McNamara.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 1. Fiala (Doughty) – 31. Faksa (Cr. Smith), 31. J. Robertson (Pavelski, Lindell), 47. W. Johnston (Duchene, Marchment), 57. Pavelski (J. Robertson)

Rozhodčí: Schlenker, Kozari – Murchison, McNamara