Florida – Calgary 5:1 (kon.) | San Jose – Ottawa 2:1 (kon.) | Montreal – Toronto 2:3 (kon.)
Washington – Chicago 4:1 (kon.) | Tampa – Philadelphia 7:0 (kon.) | NY Rangers – St. Louis 4:0 (kon.)
Vancouver – Winnipeg 5:0 (kon.) | Vegas – Detroit 5:3 (kon.) | Los Angeles – Dallas 1:4 (kon.)
Pittsburgh – Edmonton 0:4 (kon.) | Minnesota – Nashville 4:3 (po pr.) | Carolina – Calgary 7:2 (kon.)

Dallas právě vstřelil branku!
    Stars potvrzují svou výhru, když nakonec opuštěnou klec trefuje z obranného pásma JOE PAVELSKI! Asistence. Jason Robertson.
    Pavelski J., Hakanpää J., Robertson J., Hintz R., Suter R.
    Doughty D., Kempe A., Kopitar A., Fiala K., Byfield Q., Dubois P.

55:39
    Talbot už nyní míří na svou střídačku!

51:02
    Talbota nyní zachránila branková konstrukce! Po chybné rozehrávce Kings se k puku za bránou dostal Johnston, jenž ihned přihrál mezi kruhy najíždějícímu Stankovenovi, jehož pohotová střela skončila na tyči! Puk pot rychle přikryl lapačkou Talbot.

48:48
    Jamie Benn (DAL) míří na trestnou lavici a opět jsou to dvě minuty za podrážení.
    46:47 Wyatt JOHNSTON - 1:3

46:47
    5/4
    Stars v poslední vteřině využívají přesilovou hru! Tak přeci jen padla branka v početní výhodě. Střelu Duchena ze středu útočného pásma Talbot totiž neudržel a k velmi snadné dorážce se následně dostal WYATT JOHNSTON! Asistence: Matt Duchene, Mason Marchment.
    Johnston W., Duchene M., Stankoven L., Marchment M., Harley T.
    Roy M., Moore T., Lewis T., Gavrikov V.

46:36
    Marchment měl na levé straně hodně prostoru a svou střelu zřejmě poslal do brankové konstrukce.

44:48
    Další přesilová hra pro hráče Dallasu, protože na dvě minuty za podrážení je vyloučen Phillip Danault (LAK).
    38:53 Kempe mohl v oslabení vyrovnat, ale Wedgwood byl proti.

38:53
    Ve vlastním oslabení vyvezl Kempe kotouč až do útočného pásma, kde se dokonce dostal před Wedgewooda, jenž jeho kličku vychytal snad poslední špičkou betonu.

37:09
    Střelec jediné branky Los Angeles Kevin Fiala (LAK) znova míří na trestnou lavici a opět je to za podrážení.

36:31
    Ze souboje v rohu kluziště se nakonec domácím podařilo získat kotouč a poté přišla rychlá přihrávka před bránu na Duboise, jehož si však lapačkou vychutnal Wedgewood.

33:31
    Dallas bude hrát přesilovou hru, protože dvě minuty za krosček dostává Blake Lizotte (LAK). Navíc se následně dostal do hodně rychlé bitky s Ty Dellandreou (DAL), jenž ho okamžitě poslal k ledu, a proto také oba hráči dostávají jen dvouminutové tresty za hrubost.
    30:52 Jason ROBERTSON - 1:2

30:52
    5/5
    A během osmnácti vteřin je zápas i otočen!!! Stars vjeli do útočného pásma, kde nakonec Pavelski střílel z velkého úhlu po ledě a Talbot jeho pokus vykopl přímo na hůl JASONA ROBERTSONA, který už uklidil touš do odkryté klece. Asistence: Joe Pavelski, Esa Lindell.
    Robertson J., Pavelski J., Tanev C., Lindell E., Hintz R.
    Doughty D., Moore T., Fiala K., Danault P., Moverare J.
    30:34 Radek FAKSA - 1:1

30:34
    5/5
    Hostující hokejisté se rychle přesunuli z obranného pásma do útoku, kde nakonec Smith posunul kotouč přímo na hůl RADKA FAKSY, jehož střela parádně zapadla do pravé šibenice domácí klece! Pro Radka Faksu je to jeho třetí trefa z posledních čtyř zápasů. Asistence: Craig Smith.
    Faksa R., Smith Cr., Dellandrea T., Hakanpää J., Suter R.
    Englund A., Spence J., Kaliyev A., Lizotte B., Lewis T.

27:48
    Dallas si zahraje svou druhou přesilovou hru v utkání, protože na trestnou lavici míří střelec jediné branky utkání Kevin Fiala (LAK), jenž dostává dvě minuty za podrážení.

26:12
    Tak nyní měli domácí hráči obrovské štěstí! Duchene totiž obdržel přihrávku přímo před prázdnou klec a jeho pokus po ledě nakonec možná ani nemířil do brány, ale i tak jej ještě lehce zasáhl svou nataženou holí Talbota.

19:21
    Přesilová hra Dallasu končí předčasně, protože Jamie Benn (DAL) zasáhl Danaulta holí do obličeje a dostává tedy dvě minuty.

18:37
    Následně se před bránou Kings strhla potyčka a jediný trest zde dostal domácí Quinton Byfield (LAK), jenž obdržel dvě minuty za hrubost a Dallas tedy bude hrát svou první přesilovou hru.

15:32
    Domácí hráče čeká jejich druhá přesilová hra v první třetině, protože na trestnou lavici míří Sam Steel (DAL), jenž si odsedí dvě minuty za krosček.

11:07
    Prvním vyloučeným hráčem utkání se tedy stává hostující útočník Logan Stankoven (DAL), jenž obdržel dvě minuty za podrážení.
    00:26 Kevin FIALA - 1:0

00:26
    5/5
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Tak to je parádní start pro Kings! Heiskanen vyhazoval puk z obranné třetiny po mantinelu, kde ho však na pravé straně sebral Doughty, jenž poslal touš před bránu Dallasu a zde ho za záda Wedgewooda parádně tečoval KEVIN FIALA! Asistence: Drew Doughty.
    Fiala K., Doughty D., Moore T., Danault P., Moverare J.
    Heiskanen M., Pavelski J., Robertson J., Hintz R., Harley T.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 1. Fiala (Doughty) – 31. Faksa (Cr. Smith), 31. J. Robertson (Pavelski, Lindell), 47. W. Johnston (Duchene, Marchment), 57. Pavelski (J. Robertson)

Los Angeles Kings: Talbot (Rittich) – Moverare, Doughty, Gavrikov, M. Roy, Englund, Spence – Byfield, Kopitar, Kempe – Moore, Danault, Fiala – Lizotte, Dubois, Laferriere – Lewis, Turcotte, Kaliyev.
    Trenér: Jim Hiller

Dallas Stars: Wedgewood (Oettinger) – Harley, Heiskanen, Lindell, Hakanpää, R. Suter, C. Tanev – Pavelski, Hintz, J. Robertson – Benn, W. Johnston, Stankoven – Marchment, Duchene, Dellandrea – Cr. Smith, Steel, Faksa.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Schlenker, Kozari – Murchison, McNamara