Ústí n/L – Karviná 3:2 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
HbK Karviná
Neděle 10.03.2024, 11:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • CROSSDOCK Extraliga • 19. kolo

Ústí nad Labem strhlo v závěrečném dějství vítězství na svou stranu, a přeci jen tak potvrdilo proti Karviné nálepku papírového favorita. Po dvou trefách Zicha obstaral kuriózní vítěznou branku střelou z půlící čáry Jiří Grus. Elba tak vítězí posedmé v řadě, zatímco Slezané na první jarní triumf nadále čekají. (12:45:18)

44:21
    Karviná je v plném počtu a zkouší štěstí bez brankáře!

43:44
    Vojtěch Červinka dostal přihrávku mezi kruhy. Jeho rána z otočky zamířila vedle levé tyčky.

43:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Ústečtí hokejbalisté zakládají postupnou kombinaci zpoza vlastní branky.

42:21
    Vyloučení v týmu HbK Karviná:
    Lukáš Zaremba – 2 min., nedovolené bránění.

42:21
    Karviná si vyžádala oddechový čas. Uvidíme, kdy se hosté odhodlají ke hře bez brankáře. Nutno říci, že Slezané dorazili do Ústí s podstatně nižším počtem hráčů, a tak už jim zřejmě ani nezbývá mnoho sil. Navíc je čeká oslabení.

42:13
    Patrik Zicho se řítil z levé strany na Humlíčka. Ten slabší střelu na bližší tyč odpálil hokejkou.

41:36
    Lukáš Soukup nejprve střílel z levé strany do bloku. Poté doběhl míček a zkusil to ještě zprava od modré. Tomáš Humlíček máchnul lapačkou. Bude se vhazovat.

40:40
    Elba DDM Ústí nad Labem hraje v plném počtu.

40:28
    Dvě nepřesné střely z levé strany. Ústí následně dostalo míček k protější brance. Do konce Michajličenkova trestu scházejí poslední vteřiny.

39:33
    Slezanům se vůbec nedaří dostat přes modrou čáru. Ústí se zatím v oslabení výborně brání.

38:40
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem:
    Petr Michajličenko – 2 min., nedovolené bránění.

38:30
    Ústí je po vstřelené brance nadále aktivní. Humlíček teď musel podržet míček ve výstroji. Vhazuje se po jeho levé ruce.

37:31
    V polovině závěrečné třetiny dochází na reklamní přestávku a v duchu fair-play i na střídání stran.
    36:58 Jiří GRUS - 3:2

36:58
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Karviná podnikla rychlou akci, která byla zastavena na modré čáře. JIŘÍ GRUS se vzápětí odhodlal k odvážné střele z půlící čáry a k překvapení většiny přítomných skončila za zády Humlíčka! Ten teď asi nemá úplně čisté svědomí. Bez asistence.

36:46
    Od levého mantinelu to zkoušel nápřahem Tomáš Kapusta. Ani tato rána k brance neprošla.

35:32
    Karvinští přečkali perné chvilky a jsou v plném počtu. Stále jsou na severu Čech ve hře o bodový zisk.

Filip Lefenda

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 13. Zicho (Poláček, Stupka), 21. Zicho (Tomáš, Poláček), 37. Grus – 8. Diviš (Rosůlek, Pala), 18. Diviš (Pala)

Elba DDM Ústí nad Labem: Rechtorik (Banda) – Grus, Kohout, Kučera, Michajličenko, Poláček, Růžička Jak., Sedláček (A), Smolík – Belica, Červinka (A), Haas, Hampl, Kapusta, Krajíček, Škurla, Soukup, Stupka (C), Tomáš, Vacek, Zicho
    Trenér: Jaroslav Pavlík

HbK Karviná: Humlíček (Mokry) – Juraško, Kulawiak, Procházka, Zaremba (A) – Diviš (C), Fárský, Orság, Pala (A), Řehůřek, Rosůlek, Růžička Jar., Wróbel
    Trenér: Petr Popek

Rozhodčí: Dominik Tománek, David Gráca