Česko – Německo 8:4 (kon.)
konec
Česko
8:4 (1:1, 2:1, 5:2)
Německo
Sobota 16.03.2024, 17:00 • ČEZ stadion, Kladno • Přátelský zápas veteránů
Partner:
   
  Přeji hezký zbytek večera. (18:43:55)
   
  Utkání rozhodly hlavně poslední dvě minuty, ve kterých se Češi prosadili hned třikrát. Poslední patnáctiminutovka začala trestným střílením Radka Dudy, kterému finta nevyšla. A Němci dokázali srovnat zásluhou Felixe Schütze. Následně hosté vystřídali gólmany a Němci šli poprvé do vedení díky trefě Steffena Ziescheho. A poté již patřila gólová vlna domácím. Nejdříve se prosadil Tomáš Vlasák, poté Jaroslav Bednář, Radek Duda, opět Tomáš Vlasák a Ivan Rachůnek. Domácí jasně zvítězili 8:4.
   
  Dnešní utkání sledovalo 950 diváků.
   
  Konec zápasu.
   
  44:15
  Česko právě vstřelilo branku! A o deset vteřin později tady máme další gól. IVAN RACHŮNEK ujel na Vosse, který si lehl a Rachůnek se trefil mezi betony. Asistence: Jiří Heš.
   
  44:05
  Česko právě vstřelilo branku! A další gól. TOMÁŠ VLASÁK se prosazuje a vypadá to, že je hotovo. Asistence: Jaroslav Bednář, Zdeněk Blatný.
   
  43:29
  Česko právě vstřelilo branku! RADEK DUDA je další střelec, který rozvlnil síťku. Asistence: Zdeněk Sedlák, Jaroslav Svoboda.
   
  42:51
  Plekanec zkoušel od pravého mantinelu najít prostor mezi brankou a Vossem, ale kotouč německý gólman vyrazil.
   
  41:44
  Česko právě vstřelilo branku! JAROSLAV BEDNÁŘ ujel sám na Vosse a trefil se přesně pod horní tyčku. Asistence: Tomáš Vlasák.
   
  41:19
  Nejprve Voss vyrazil střelu Sedláka a následně se dostal k dorážce Duda, který trefil tyčku.
   
  40:49
  Voss měl opět štěstí a na poslední chvíli udržel kotouč v kleče pod svou výstrojí.
   
  40:18
  Ze závaru před Kopřivou mohl dorážet Danner, ale kotouč nenašel.
   
  38:52
  Česko právě vstřelilo branku! Domácí srovnávají. Jaroslav Bednář hezky přihrál na TOMÁŠE VLASÁKA, který se z levého kruhu trefil přesně. Asistence: Jaroslav Bednář, Kamil Ťoupal.
   
  38:24
  Bednářova střela bekhendem se odrazila od tyčky pod ležícího Vosse.
   
  38:10
  Hartovu střelu Kopřiva vyrazil do ochranné sítě.
   
  35:28
  Německo právě vstřelilo branku! STEFFEN ZIESCHE se prosazuje a hosté jdou poprvé v zápase do vedení. Asistence: Felix Schütz, Christoph Gawlik.
   
  35:03
  Střídání v týmu Německo:
  ze hřiště odchází Vollmer, přichází Voss.
   
  35:03
  Německo právě vstřelilo branku! Němci opět srovnávají a nenechají domácí odskočit o dvě branky. FELIX SCHÜTZ měl už jednu šanci pár vteřin před gólem, ale další jeho střela zaplula za Kopřivu. Bez asistence.
   
  34:12
  Vlasák nedosáhl na Bednářovu přihrávku, takže jejich únik nevyšel.

  Anna Ardonová

  Branky a nahrávky: 5. Heš (Bednář, Vlasák), 18. Svoboda (Duda, Sedlák), 30. Plekanec (Král), 39. Vlasák (Bednář, Ťoupal), 42. Bednář (Vlasák), 44. Duda (Sedlák, Svoboda), 45. Vlasák (Bednář, Blatný), 45. Rachůnek (Heš) – 12. Ficenec, 27. Kunz (Bräuner), 36. Schütz, 36. Ziesche Steffen (Schütz, Gawlik)


  Česko: Neuvirth (26. Kopřiva) – Mojžíš, Ščerban (C), Novák, Heš, Škoula, Ťoupal – Duda, Sedlák, Vlasák – Bednář, Blatný, Svoboda – Rachůnek, Plekanec, Král.
  Trenér: Jan Havel

  Německo: Vollmer (36. Voss) – Danner David, Danner Simon, Ančička, Ficenec, Bresagk, Burym – Mann, Ziesche Steffen, Ziesche Markus (C) – Gawlik, Schütz, Zeller – Bräuner, Kunz, Stehle-Böcherer – Vöst, Hart, Pflügl.
  Trenér: Dieter Frenzel

  Rozhodčí: Dundr, Ondráček – Havel, Řešátko

  Diváci: 950
  bahis siteleri